Statuetki dla firm

Eleganckie kryształowe statuetki dla firm, precyzyjnie grawerowane wewnątrz. Doskonały wybór dla wyróżnienia pracowników, klientów lub partnerów biznesowych. Połączenie klasy i prestiżu w jednym produkcie.

Kryształowa statuetka z lokomotywą 3D

Dla prezesa firmy prezent  grawerowany. Lokomotywa 3D grawerowana wewnątrz kryształowej statuetki jako prezent dla prezesa
Kryształowa statuetka z lokomotywą 3D

Podziękowanie za współpracę, eleganckie podziękowanie w formie grawerowanej statuetki kryształowej 3D. Elegancka, duża bryła szkła z grawerem 3D lokomotywy oraz indywidualną treścią życzeń czy podziękowań. Wyjątkowy prezent dla prezesa od pracowników bądź zaprzyjaźnionej firmy w podziękowaniu za współpracę!

Cena: 549,00 zł
szt.

Lokomotywa 3D prezent dla kolejarza

kryształowa statuetka dla kolejarza lokomotywa
Lokomotywa 3D prezent dla kolejarza

Lokomotywa 3D prezent dla kolejarza - doskonały pomysł na jubileuszowy upominek dla pracownika kolei. Model 3D lokomotywy wygrawerowany laserowo wewnątrz tej kryształowej statuetki to również pomysł na prezent dla chłopca, którego fascynuje wszystko to, co związane jest z kolejnictwem. Oczywiście do tego grawerunku można dodać dowolną dedykację - wystarczy tylko przysłać do nas treść dedykacji w trakcie składania zamówienia.

Cena: 549,00 zł
szt.

Podziękowania dla pracownika odchodzącego na emeryturę

podziękowania dla pracownika przechodzącego na emeryturę, szklana statuetka z grawerem 3d samochod
Podziękowania dla pracownika odchodzącego na emeryturę

Elegancka statuetka dla pracownika odchodzącego na emeryturę jako podziękowania grawerowane wewnątrz szkła kryształowego. Wyjątkowe podziękowania dla pracownika przechodzącego na emeryturę,  będące ukoronowaniem wieloletniej, sumiennej i rzetelnej pracy na rzecz firmy, w której pracuje. 

Cena: 549,00 zł
szt.

Podziękowania za Współpracę

Podziękowanie za współpracę grawer w krysztale, grawer w szkle, tir w trójwymiarze, tir 3D w szkle, model 3D w szkle
Podziękowania za Współpracę

Podziękowania za współpracę - nagroda jubileuszowa przygotowana przez kierownictwo firmy przewozowej dla zasłużonego pracownika. Doskonały gadżet firmowy, który można wręczyć jako upominek dla kontrahentów, albo po prostu postawić na biurku prezesa. Technika laserowego grawerowania wewnątrz szkła kryształowego gwarantuje wysoką jakość grawerunku.

Cena: 549,00 zł
szt.

Podziękowania za Współpracę dla szefa

podziękowania firmowe za współpracę, grawer 3d w szkle, życzenia w szkle
Podziękowania za Współpracę dla szefa

Podziękowania za współpracę - piękna statuetka o wyjątkowej przejrzystości wykonana ze szkła kryształowego, w której wnętrzu wygrawerujemy indywidualną treść podziękowań wraz z koparką 3D. Tak piękna statuetka może być wspaniałą formą podziękowań za współpracę od firmy dla partnera biznesowego czy też pracownika odchodzącego na emeryturę!

Cena: 549,00 zł
szt.

Podziękowanie za współpracę dla kontrahenta

podziękowania za współpracę dla kontrahenta
Podziękowanie za współpracę dla kontrahenta

Prestiżowa statuetka w podziękowaniu za współpracę, wręczona po zakończeniu wspólnej inwestycji, to dowód zaufania i podziękowanie za rzetelną, i pełną sukcesów współpracę. Grawer ze spersonalizowaną treścią podziękowań oraz modelem 3D.

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent dla kapitana statku

dla-kapitana-statku-podziekowanie-20.jpg
Prezent dla kapitana statku

Prezent dla kapitana statku - grawerowany w krysztale statek trójwymiarowy z piękną treścią życzeń bądź podziękowań. Wyjątkowy prezent dla kapitana statku jako podziękowanie za wieloletnią pracę bądź na prezent urodzinowy itp. Masywna kryształowa bryła z pięknym grawerem wykonanym wewnątrz szkła!

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent dla kolegi z pracy

prezent dla kolegi z pracy
Prezent dla kolegi z pracy

Model 3D ciężarówki wygrawerowany laserowo wewnątrz kryształowej statuetki jako prezent dla kolegi z pracy, to znakomity pomysł na podziękowania dla kierowcy zatrudnionego w tej firmie, bądź prezent wieńczący lata rzetelnej pracy w firmie dla pracownika odchodzącego na emeryturę.

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent na jubileusz dla kierowcy

prezent dla kierowcy na jubileusz pracy
Prezent na jubileusz dla kierowcy

Nagroda na jubileusz dla kierowcy w formie kryształu z wygrawerowanym modelem 3D w jego wnętrzu. Ta kryształowa statuetka wykonana jest ze specjalnego szkła kryształowego, które pozwala na laserowe grawerowanie przestrzenne. Elegancki kształt kryształu i wysoka jakość grawerunku powodują, że jest to idealny prezent jubileuszowy.

Cena: 549,00 zł
szt.

Statuetka na 20-lecie firmy

Statuetka szklana z okazji jubileuszu firmowego
Statuetka na 20-lecie firmy

Zjawiskowa statuetka z grawerowanymi życzeniami z okazji jubileuszu firmy. Wewnątrz kryształu wygrawerujemy w 2,5D biznesowy uścisk dłoni oraz personalizowane życzenia nawiązujące do okazji. Oprócz życzeń możemy wygrawerować logo firmy czy też zdjęcie np. szefa, siedziby czy wspólne pracownicze.

Cena: 549,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka z grawerem na jubileusz firmy

Ekskluzywna statuetka z okazji współpracy
Kryształowa statuetka z grawerem na jubileusz firmy

Pomysłowa forma podziękowania od Twojej firmy dla innej, np. z okazji jubileuszu działalności, dużego wyróżnienia. Może ona zostać także wręczona szefowi firmy czy też pracownikowi, który przysłużył się w rozwoju firmy. Kryształowa statuetka składa się z 3 integralnych ze sobą części, górna cześć to sześcian ze ściętym rogiem, we wnętrzu którego pięknie będzie się prezentować np. logo firmy, czy też symboliczne uściśnięte dłonie wykonane w 2,5D. W Środkowej szklanej części wygrawerujemy spersonalizowane, symboliczne życzenia, dół statuetki zaś to czarna, szklana podstawa barwiona w masie.

Cena: 499,00 zł
szt.

Diamentowa statuetka grawerowana

statuetka z diamentem grawer
Diamentowa statuetka grawerowana

Diamentowa statuetka grawerowana - Piękna i elegancka statuetka idealnie pasująca do wyjątkowej i ekskluzywnej gali. Wręczona jako nagroda będzie nieziemsko wyglądać w dłoniach wyróżnionej osoby mieniąc się tysiącem błysków odbijanych dzięki misternemu szlifowi ręcznie wykonanego zwieńczenia w formie diamentu!

Cena: 449,00 zł
szt.

Personalizowane statuetki dla firm

Oferujemy szeroki wachlarz ekskluzywnych kryształowych statuetek na zamówienie. Gadżety, upominki reklamowe, nagrody wykonywane są zawsze na indywidualne zamówienie i według życzenia klienta. W każdej statuetce mamy możliwość wygrawerowania logo firmy, tekstu, modelu 3D, a różnorodność kształtów szklanych statuetek daje nieograniczone możliwości wyglądu ostatecznego produktu. Jesteśmy w stanie wygrawerować w kryształowych statuetkach elementy 2D jak i elementy 3D dopasowane do tematyki oraz okazji na jaką są tworzone eventy firmowe, gale sportu, jubileuszu firmy. Jesteśmy producentem i tworzymy statuetki dla firm, policji, urzędów, wojska, szpitali, samorządów, szkół, sportu, banków i wielu innych instytucji których logo oraz nazwę możemy wygrawerować w statuetkach wykonanych ze szkła.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony