O nas

LASER 3D STUDIO
ul. Żurawia 5
Szczecin 71-694
NIP PL 8581538431

Regon 320193273

Biuro:
tel./fax (0048) 91 42 22 868
tel. kom. (0048) 509 636 886

Czynne:
Poniedziałek-Piątek: 9.00-17.00

email: biuro@grawerowanie3d.pl
 

Firma LASER 3D STUDIO  jest jedną z pierwszych w Polsce, która wprowadziła na rynek usług zaawansowane technologie laserowe mające wiele zastosowań. Nasza firma obecnie korzysta z najnowocześniejszych laserów 3D które pozwalają nam uzyskać bardzo wysoką precyzję grawerowania 3D. Nasz zespół składa się z doświadczonych osób i specjalistów z różnych dziedzin, dzięki naszemu zaangażowaniu jesteśmy w stanie Państwu przygotować w pełni profesjonalną wizualizację danego produktu zarówno w 3D jak i 2D.

Laser 3D - zaawansowane technologicznie urządzenie, w którym proces grawerowania następuje poprzez skupienie wiązki lasera we wnętrzu kryształu. Wysoka energia lasera powoduje wypalenie mikro punktu w miejscu skupienia wiązki. Do skupienia wiązki laserowej dochodzi po przez przejście jej przez szereg układów optycznych o wysokiej precyzji. Natomiast skoncentrowana wiązka wewnątrz szkła doprowadza do mikrouszkodzenia szkła co widzimy jako malutki zabielony punkt na poziomie mikro. Natomiast miliony takich punktów ułożonych za pomocą ściśle określonych współrzędnych X,Y,Z pozwalają grawerować wewnątrz szkła dowolne obiekty, zdjęcia itp.. Doskonałą precyzję prowadzenia lasera zapewnia komputer sterujący całym procesem. Jeden produkt może zawierać od kilkudziesięciu tysięcy do kilku milionów wypalonych punktów, które razem dają doskonały efekt w postaci zdjęcia czy logo Państwa firmy.

Projekty - Za pomocą technologii laserowej jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa dowolną aranżację, którą następnie wygrawerujemy wewnątrz kryształu. Doskonały efekt można uzyskać na podstawie zdjęcia, które Państwo dołączą do dowolnego zamówienia. Nasi graficy poddadzą Państwa zdjęcie obróbce komputerowej, na życzenie umieścimy dowolny tekst, logo itp... w dowolnej formie. Tak przygotowany produkt może stanowić doskonały i niepowtarzalny prezent okolicznościowy. Formę kryształów mogą Państwo wybrać z naszej aktualnej oferty, a my dostosujemy całą resztę. Posiadamy unikalne i nowoczesne wzorce na wiele okazji. Nasza oferta stale się powiększa, aby sprostać Państwa wymaganiom.

NOWOŚĆ !  Modelowanie 3D - nowatorska metoda, która polega na przeprojektowaniu zdjęcia w obraz trójwymiarowy. Wystarczy nam zwykłe zdjęcie a w rezultacie otrzymają Państwo zaawansowany technicznie produkt, który zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Po poddaniu obróbce zdjęcia 2D uzyskujemy zdjęcie 3D 180 stopni.

 

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony