Walentynki

Na walentynki dla chłopaka

Grawer w szkle, moje zdjęcie grawerowane. Serduszka 3D wewnątrz szkła
Na walentynki dla chłopaka

Świetny prezent na walentynki dla chłopaka! Nowoczesny a zarazem romantyczny upominek, który latami będzie cieszył obdarowanego. Wasze zdjęcie oraz treść życzeń wewnątrz szkła z grawerem serduszek w 3D! Spersonalizowany prezent, który jesteśmy w stanie wykonać w kilka dni roboczych! Prezent dla faceta!

Cena: 249,00 zł
szt.

Walentynki - prezent dla niej

Piękna szklana statuetka dla kobiety. Róża na walentynki dla dziewczyny. Wieczny kwiat. Kwiat niewiędnący. Róża zatopiona w szkle. Róża grawerowana. Kocham cię.
Walentynki - prezent dla niej

Piękny prezent dla niej na urodziny, imieniny czy walentynki. Róża wygrawerowana w trójwymiarze wewnątrz pięknej szklanej statuetki! Wyjątkowa dedykacja (może być dowolna!) sprawi ogromną radość obdarowanej osobie. Wystarczy dodać imię, datę oraz treść życzeń aby prezent stał się jedyny na całym świecie, niepowtarzalny. Spraw ukochanej prezent inny niż zwykle. Dzień kobiet czy walentynki to najlepszy moment na wręczenie tak uroczego prezentu!

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent walentynkowy breloczek podświetlany LED

wygrawerowane zdjęcie w breloczku
Prezent walentynkowy breloczek podświetlany LED

Piękny i bardzo praktyczny upominek dla wyjątkowej osoby - breloczek jako prezent walentynkowy. Laserowo wygrawerowane zdjęcie wraz z odpowiednią dedykacją to najlepsza i najtrwalsza pamiątka jaką można obdarzyć ukochaną osobę. Unikalny prezent na Walentynki.

Cena: 69,00 zł
szt.

Serce z Grawerem na walentynki dla niej

wygrawerowane zdjęcie 2D na dzień matki
Serce z Grawerem na walentynki dla niej

Wyjątkowo piękna szklana statuetka o kształcie serca z grawerem w środku. Własne zdjęcie wewnątrz szkła to oryginalny i bardzo elegancki pomysł na prezent walentynkowy. Odpowiednia dedykacja dla niej, sprawi że prezent będzie niepowtarzalny. Zrób niespodziankę swojej żonie, dziewczynie, narzeczonej w dzień zakochanych!

Cena: 299,00 zł
szt.

Prezent na walentynki dla niej

Piękne dwa słowa mówiące wszystko. Słowa zamknięte w szkle wraz z różyczką wyglądają jak zaczarowane. Taki niezwykły efekt osiąga się dzięki nowoczesnej technologii.
Prezent na walentynki dla niej

Róża 3D laserowo wygrawerowana w szklanej statuetce – idealny prezent nie tylko na Walentynki, ale i na inne ważne okazje. Bukiet zwiędnie, nasza róża pozostaje świeża na wieki w sercu kryształu.

Cena: 119,00 zł
szt.

Kryształowe serce- grawerowany prezent na Walentynki

statuetka serce z personalizowanym grawerem
Kryształowe serce- grawerowany prezent na Walentynki

14 lutego to ważny dzień dla osób Zakochanych, czyli Walentynki. Kryształowe serce, a wewnątrz wygrawerowane Wasze wspólne zdjęcie, życzenia oraz złączone ze sobą serduszka, piękna pamiątka na lata.

Cena: 199,00 zł
szt.

Kryształowy prezent na walentynki

Laserowo wygrawerowane zdjęcie 2D w pięknie fazowanym krysztale wraz z dedykacją i różą w 3D to jedyny w swoim rodzaju upominek. Kryształ duży do postawienia.
Kryształowy prezent na walentynki

Piękny prezent, wyjątkowa szklana statuetka w formie walentynkowego prezentu z grawerem zdjęcia zakochanej pary. Twoje personalizowane życzenia, ukazujące uczucia stanowić będą dopełnienie pięknego, oryginalnego prezentu walentynkowego. Czas na walentynki prezent dla dziewczyny powinien być niezwykle wyszukany i gustowny, statuetka dzięki falowanym brzegom tworzy swoistą ramkę okalającą zdjęcie zakochanych. Wasze wspólne zdjęcie w 2D wraz z RÓŻĄ 3D w szklanej statuetce to najlepsza i najtrwalsza pamiątka jaką można obdarzyć ukochaną osobę. 

Cena: 319,00 zł
szt.

Romantyczny prezent na walentynki breloczek LED

breloczek na walentynki grawerowane serca
Romantyczny prezent na walentynki breloczek LED

Oryginalny, ponadczasowy prezent na walentynki, grawerowane serduszka w całości tworzące jedno wielki serce wraz z osobistym dopiskiem. Dodatkowo breloczek zawiera podświetlenie LED, które pięknie podkreśli grawer, ale również może zostać wykorzystany do oświetlenia przedmiotów w ciemności.

Cena: 49,00 zł
szt.

Oryginalny pomysł na walentynki

romantyczny prezent z okazji walentynek dla drugiej połówki
Oryginalny pomysł na walentynki

Praktyczny, oryginalny pomysł na prezent dla drugiej połówki z okazji walentynek. Wykaż się pomysłowością i udowodnij, że pamiętasz od kiedy jesteście razem, wyliczając dokładnie dni uświadomicie sobie jak wiele już wspólnie przeżyliście. Całości dopełni wygrawerowane piękne serce w 3D.

Cena: 119,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka ze zdjęciem - prezent na walentynki

grawerowane serca zdjecia w krysztale
Kryształowa statuetka ze zdjęciem - prezent na walentynki

Wyjątkowy podarunek dla TWOJEJ drugiej połówki - kryształowa statuetka z wygrawerowanym Waszym wspólnym zdjęciem oraz życzeniami z okazji Walentynek. Wykonany z najwyższej jakości szkła kryształowego prostopadłościan znakomicie nadaje się do wygrawerowania Waszego zdjęcia i walentynkowej dedykacji.  

Cena: 149,00 zł
szt.

Prezent walentynkowy dla dziewczyny

Grawerowane wewnątrz szkła zdjęcie. Walentynkowy prezent dla dziewczyny, dla żony, dla niej, dla ukochanej.
Prezent walentynkowy dla dziewczyny

Elegancki prezent na walentynki z wyjątkowymi życzeniami oraz zdjęciem to najlepsza forma aby wyrazić swoje uczucia. Zachwycający podarunek dla dziewczyny, dla żony, dla narzeczonej. Wspólne zdjęcie wygrawerowane w szkle to również idealny prezent dla niego. Własna dedykacja nadaje niepowtarzalności. Kwiat róży w 3D jako element ozdobny idealnie pasuje do okazji walentynek. 

Cena: 219,00 zł
szt.

Prezent na walentynki dla dziewczyny róża 3D

Prezent marzeń. Grawer w szkle. 3D grawerowana róża dla kobiety. życzenia indywidualne - grawerowane.
Prezent na walentynki dla dziewczyny róża 3D

Piękna szklana statuetka z wygrawerowaną wewnątrz różą 3D to piękny prezent dla kobiety wręczony w takie święto jak: walentynki, dzień kobiet, dzień matki czy urodziny! Piękne szkło kryształowe jest lśniące i pięknie wygląda na półce a indywidualny, spersonalizowany grawer np. treść życzeń z imieniem osoby obdarowanej sprawi że prezent będzie jedynym na całym świecie! Obdaruj wyjątkowym niewiędnącym kwiatem róży wyglądającym jakby był zatopiony wewnątrz szkła!

Cena: 319,00 zł
szt.

Personalizowany prezent na Walentynki

Walentynki, 14 lutego to idealna okazja do tego, aby obdarować ukochaną osobę wyjątkowym prezentem. Grawerowanie3D stając na przeciw oczekiwaniom proponuje na walentynkowe prezenty kryształowe statuetki, w których można wygrawerować zdjęcie 2D z dedykacją "Kocham Cię!" lub innym tekstem według wskazówek klienta. Idealnym do tego typu upominkiem jest grawer w szkle w kształcie serca.  W swojej ofercie posiadamy również gotowe projekty takie jak RÓŻA 3D, do której wystarczy dodać parę słów od siebie, a prezent z okazji Walentynek będzie jedyny i niepowtarzalny. To wspaniały prezent dla dziewczyny, żony których zachwyci każdą kobietę swoją wyjątkowością.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony