Prezent na roczek

Prezent na roczek dziewczynka

prezent dla dziewczynki na roczek grawer w szkle grawer wewnątrz szkła
Prezent na roczek dziewczynka

Prezent na roczek dziewczynka - wspaniała i wyjątkowa pamiątka wręczona na pierwsze urodziny dla dziecka! Wspaniały prezent dla dziewczynki na roczek w formie kryształowej statuetki z grawerowanym zdjęciem oraz treścią życzeń od chrzestnej bądź chrzestnego.

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent dla dziecka na roczek

Dla dziecka prezent na roczek grawer w szkle, grawer w krysztale, wyjątkowy prezent na roczek, grawerowany prezent w szkle
Prezent dla dziecka na roczek

Prezent dla dziecka na roczek - Wyjątkowa pamiątka od chrzestnej bądź chrzestnego na prezent dla dziecka na roczek! Wyjątkowa statuetka z grawerem zdjęcia wewnątrz oraz życzeniami. Wyjątkowy prezent na pierwsze urodziny, który przez lata będzie cieszył obdarowane osoby.

Cena: 219,00 zł
szt.

Pamiątka na roczek

na roczek - pamiątka grawerowana ze zdjęciem w szkle
Pamiątka na roczek

Pamiątka na roczek - piękna kryształowa statuetka z wygrawerowanym wewnątrz zdjęciem dziecka obchodzącego swoje jakże ważne, pierwsze urodziny! Prezent od chrzestnej bądź chrzestnego na roczek w tak niesamowitej formie to pamiątka na na lata!

Cena: 249,00 zł
szt.

prezent na roczek dla malucha

na roczek prezent grawerowany na całe życie pamiątka
prezent na roczek dla malucha

Prezent na roczek w formie przepięknej kryształowej statuetki z grawerowanym zdjęciem dziecka, które obchodzi urodziny oraz pamiątkową dedykacją wygrawerowaną również WEWNĄTRZ kryształu! Piękny prezent na roczek od chrzestnej, chrzestnego czy też od dziadków! Wyjątkowy prezent na pierwszy roczek, który oczaruje!

Cena: 319,00 zł
szt.

Kryształowe serce ze zdjęciem na roczek

prezent ze zdjęciem na urodziny
Kryształowe serce ze zdjęciem na roczek

Odkryj niepowtarzalny prezent na roczekkryształowe serce z grawerem. Idealne na prezent od chrzestnej czy bliskiej osoby, to nie tylko elegancki dodatek, ale przede wszystkim trwała pamiątka. Wygraweruj życzenia i zdjęcie, tworząc wyjątkowy prezent ze zdjęciem.

Cena: 299,00 zł
szt.

Prezent na roczek dla dziewczynki w krysztale

kryształowa pamiątka na urodziny malucha
Prezent na roczek dla dziewczynki w krysztale

Wybierz personalizowany elegancki prezent z naszym fotokryształem w kształcie prostopadłościanu - idealnym na prezent na roczek. Prosta forma kryształu łączy nowoczesny design z osobistymi życzeniami, tworząc niezapomniany prezent od chrzestnej lub rodziny.

Cena: 249,00 zł
szt.

Kryształowy prezent na roczek dziecka

wspaniały pomysł na prezent na roczek
Kryształowy prezent na roczek dziecka

Fotografia chrześniaka wygrawerowana w tym krysztale wraz z odpowiednią dedykacją to oryginalny prezent na roczek. Technika laserowego grawerowania 3D w szkle kryształowym, gwarantuje doskonałą jakość. Piękny upominek, który na podświetlonej podstawce będzie prezentować się niezwykle efektownie na każdej półce.

Cena: 299,00 zł
szt.

Wyjątkowy prezent na roczek dla dziewczynki

szklana statuetka z grawerem na roczek
Wyjątkowy prezent na roczek dla dziewczynki

Fotografia dziecka wygrawerowana w tym krysztale to znakomity prezent na roczek dla chrześniaka. Technika laserowego grawerowania w szkle kryształowym zagwarantuje wysoką jakość zdjęcia. Piękna pamiątka zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Potem po latach będzie na pewno źródłem miłych wspomnień.

Cena: 319,00 zł
szt.

Grawerowany prezent na roczek

Prezent na roczek - Oryginalne grawerowane prezenty dla rocznego dziecka

Narodziny dziecka to bardzo ważny moment w życiu rodziców jak i bliskich. Jednym z ważniejszych momentów w życiu maluszka oprócz Chrztu to również pierwsze urodziny. Pierwszy roczek dziecka wiąże się z wieloma niezapomnianymi momentami, jak np. pierwsze słowo, pierwszy ząbek, próba stawiania kroków. Uczcij roczek dziecka wręczając niezapomniany, personalizowany, wyjątkowy prezent na urodziny.

Prezent na roczek z personalizacją – Niezwykłe upominki z grawerem na pierwsze urodziny

Każde dziecko jest wyjątkowe, a jego pierwsze urodziny to moment, który chcemy uczcić w sposób szczególny i niezapomniany. Szukając prezentu, który na lata zachowa swoją wartość i będzie przypominał o tym jedynym w swoim rodzaju dniu, warto wybrać coś unikatowego. Grawerowany prezent na roczek to wyjątkowy sposób, aby wyrazić miłość i przekazać najlepsze życzenia maluchowi oraz jego rodzicom.

Grawerowany prezent na roczek z imieniem dziecka – Połączenie tradycji z nowoczesnością

Proponujemy państwu oryginalne i eleganckie prezenty, które są połączeniem tradycyjnej pamiątki z nowoczesnym designem. Kryształowa statuetka z grawerem to więcej niż zwykły prezent – to spersonalizowany symbol uczuć i pamięci, który zostanie z dzieckiem i jego rodzicami na zawsze.

Wyjątkowość kryształowej statuetki – personalizowany prezent urodzinowy na najwyższym poziomie

Nasze kryształowe statuetki cechują się precyzją wykonania i ekskluzywnością. Grawerunek wykonujemy z największą dbałością o detale, aby każda statuetka była idealna i wyjątkowa. Klient ma możliwość wyboru nie tylko zdjęcia, które zostanie wygrawerowane w krysztale, ale również treści życzeń i daty, co czyni każdy egzemplarz jedyny w swoim rodzaju. Przygotowaliśmy oryginalne i niezwykle efektowne upominki, wśród których z łatwością można znaleźć personalizowany prezent na roczek dla dziewczynki jak i prezent na roczek dla chłopca.

Duży wybór personalizowanych prezentów – Technologia grawerowania uwieczniana wewnątrz kryształu

Wykorzystujemy najnowszą technologię grawerowania, która pozwala na stworzenie trwałego i precyzyjnego obrazu wewnątrz kryształu. Możliwość dodania grafiki 2D lub efektownych elementów 3D, takich jak np. misiu trzymający serduszko, dodatkowo wzbogaca wrażenia estetyczne i sprawia, że prezent na roczek staje się jeszcze bardziej personalny i wyjątkowy. Jeżeli szukasz prezentu na roczek dla dziewczynki, kryształowa statuetka z falowanymi brzegami i ulubionym zdjęciem maluszka to oryginalny prezent na roczek z datą urodzin.

Trwała pamiątka na lata – wspaniały prezent , który rośnie wraz z dzieckiem

Co kupić na roczek dziecku? Grawerowany prezent na roczek to nie tylko idealny prezent na pierwsze urodziny, ale przede wszystkim trwała pamiątka. Z czasem, gdy dziecko dorasta, zyskuje ona na wartości emocjonalnej, stając się świadectwem miłości i dbałości bliskich o te pierwsze, najbardziej formujące lata życia.

Prezent idealny zarówno dla malucha, jak i rodziców – Wspólne wspomnienia

Prezent na roczek w postaci kryształowej statuetki z grawerem to wyjątkowy upominek, który docenią nie tylko rodzice jako piękną pamiątkę, ale w przyszłości również dziecko, które zobaczy, jak wiele znaczyło jego pierwsze świętowanie urodzin dla najbliższych.

Prezent na roczek dla dziecka - co warto wziąć pod uwagę?

Zapewniamy, że grawerowany prezent na roczek to wybór, który pozwoli wyróżnić się spośród innych upominków, zostając nie tylko symbolem uczuć, ale również wyjątkową ozdobą, która z czasem stanie się bezcenną pamiątką rodzinnych wspomnień.

Personalizowany prezent dla dziecka - prezenty na pierwsze urodziny

Oprócz kryształowych statuetek polecamy zobaczyć nasze drewniane pudełka z kolorowym nadrukiem, oryginalny i praktyczny prezent na pierwsze urodziny. Świetnym dodatkiem na prezent dla dziecka na pierwsze urodziny będzie również personalizowana, drewniana kartka z kolorowym nadrukiem.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony