Personalizowane kartki okolicznościowe

Oryginalna forma życzeń dla bliskich w Dniu ich Święta. Warto pomyśleć o oryginalnej formie złożenia życzeń. W naszej ofercie posiadamy wiele wzorów drewnianych kartek zależnie od okazji, na Święta Bożego Narodzenia, Urodziny, Komunię Świętą, narodziny dziecka. Jedyne co musisz zrobić to dodać koszyka drewnianą kartkę, a my wygrawerujemy Twoje życzenia, które chciałbyś przekazać.

Drewniana kartka komunijna z grawerem

kartka na pamiątkę pierwszej komunii świętej
Drewniana kartka komunijna z grawerem

Drewniana kartka komunijna z grawerem, spersonalizowanymi życzeniami oraz wyjmowanym elementem-kielichem z unoszącą się hostią.

Cena: 16,90 zł
szt.

Grawerowana kartka na Komunię

grawerowana kartka z personalizacją na komunię Świętą
Grawerowana kartka na Komunię

Drewniana kartka komunijna z grawerowanymi, spersonalizowanymi życzeniami oraz wyciąganymi elementami, które stoją przy włożeniu w podstawę, tworząc kartkę 3D.

Cena: 16,90 zł
szt.

Grawerowana pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

grawerowana kartka komunijna z wyciętymi elementami
Grawerowana pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Personalizowana, grawerowana kartka wykonana z drewnianej sklejki o grubości 3mm. Kartka będzie posiadać wycinane laserowo elementy, serce z życzeniami stojące na podstawie tworząc w ten sposób element 3D. Na kielichu umieścimy imię dziecka, które będzie przystępować do Pierwszej Komunii Świętej, życzenia oraz datę wręczenia pamiątki.

Cena: 16,90 zł
szt.

Kartka z życzeniami na Pierwszą Komunię

grawerowana kartka serce komunijne
Kartka z życzeniami na Pierwszą Komunię

Nietypowa, by wykonana z drewna kartka na Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej dla dziecka. Drewniana kartka zostanie wygrawerowana i wycięta laserowo, dzięki czemu serce z życzeniami będzie mogło zostać wyjęte z kartki i umieszczone na podstawce. Wygrawerowane serce z życzeniami komunijnymi z pewnością będzie stanowić piękną ozdobę i pamiątkę dla dziecka na lata. 

Cena: 16,90 zł
szt.

Personalizowana kartka na komunię

grawerowana kartka na komunię
Personalizowana kartka na komunię

Z myślą o uroczystości przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej przygotowaliśmy niepowtarzalne, wykonane z drewna kartki na pamiątkę tak ważnego dnia w życiu dziecka. Drewniana kartka z tekstem indywidualnym to niebanalny zamiennik tradycyjnej papierowej kartki i będzie niebanalnym dodatkiem do prezentu.

Cena: 16,90 zł
szt.

Drewniana pamiątka na Pierwszą Komunię Świętą

kartka komnijna dla dziewczynki
Drewniana pamiątka na Pierwszą Komunię Świętą

Drewniana kartka, personalizowana pamiątka Komunii Świętej dla dziewczynki. Na kartce nadrukujemy aniołka w albie oraz krótki tekst z imieniem oraz datą Komunii.

Cena: 19,90 zł
szt.

Kartka Komunijna dla chłopca

Kartka Komunijna dla chłopca z imieniem i dowolnym wzorem
Kartka Komunijna dla chłopca

Niebanalna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej-drewniana kartka z kolorowym nadrukiem, aniołkiem oraz imieniem chłopca przystępującego do Komunii.

Cena: 19,90 zł
szt.

Kartka Komunijna dla dziewczynki

kc0013
Kartka Komunijna dla dziewczynki

Personalizowana kartka wykonana z drewna z nadrukiem imienia dziewczynki przystępującej do Pierwszej Komunii Świętej oraz dziewczynką pod postacią modlącego się aniołka.

Cena: 19,90 zł
szt.

Kartka Komunijna dla dziewczynki od Chrzestnej

Kartka komunijna z życzeniami dla dziewczynki
Kartka Komunijna dla dziewczynki od Chrzestnej

Przystąpienie do Pierwszej Komunii Świętej to zdecydowanie ważne wydarzenie w życiu dziecka. Personalizowana Kartka na Komunię wykonana z naturalnej drewnianej sklejki o grubości 3mm z imieniem dziewczynki oraz życzeniami to idealne wzbogacenie Twojego prezentu.

Cena: 19,90 zł
szt.

Kartka komunijna od Matki Chrzestnej

kc0024
Kartka komunijna od Matki Chrzestnej

Drewniana, wycinana laserowo kartka komunijna z życzeniami dla chłopca, przepiękna pamiątka na lata. Na kartce nadrukujemy wysokiej jakości i trwałości imię chłopca, życzenia komunijne z grafiką komunijną.

Cena: 19,90 zł
szt.

Kartka komunijna z życzeniami

Kartka komunijna z życzeniami
Kartka komunijna z życzeniami

Drewniana kartka komunijna z kolorowym nadrukiem dla dziewczynki, wykonywana na indywidualne zamówienie. Oprócz imienia dziewczynki umieścimy również życzenia, kielich liturgiczny z hostią oraz dopisek z datą wręczenia pamiątki.

Cena: 19,90 zł
szt.

Kartka na I Komunię dla chłopca

drewniana kartka z życzeniami komunijnymi
Kartka na I Komunię dla chłopca

Niepowtarzalna, wyjątkowa kartka dla chłopca z okazji przystąpienia do Pierwszej Komunii świętej, wykonana z drewna z kolorowym nadrukiem wysokiej jakości i trwałości.

Cena: 19,90 zł
szt.

Personalizowane kartki okolicznościowe

Spersonalizowane kartki na różne okazje jak na przykład dzień babci, dzień mamy, święta wielkanocne, bożonarodzeniowe, urodzinowe. Kartki, jakie możesz kupić w naszym sklepie wykonujemy z jasnej, drewnianej sklejki. Drewniana kartka jest trwalsza i większa niż tradycyjne papierowe pocztówki. W naszej ofercie znajdziesz dwa warianty kartek: z kolorowym nadrukiem UV lub grawerowane. Każdą kartkę wykonujemy z największą starannością i dbałością o szczegóły. Twoje życzenia możemy wygrawerować lub nadrukować, dzięki czemu posiadamy Twoja kartka będzie jedyna w swoim rodzaju. Dzięki personalizacji kartka jest niepowtarzalną pamiątką na lata.

Nie masz pomysłu na złożenie Twoich własnych życzeń? Podaruj bliskiej osobie coś więcej niż zwyczajną, tradycyjną kartkę! Dzięki możliwości stworzenia własnego projektu Twoja kartka będzie bardziej osobista i sprawi większą radość osobie obdarowywanej. Mamy wiele projektów, zarówno kolorowych, jak i grawerowanych. Wystarczy podać tekst, jaki mamy umieścić na wybranej kartce, resztą zajmiemy się my. Szukasz kartki na szczególną okazję? Znajdziesz tutaj kartki na Komunię Świętą, Chrzest, Urodziny, narodziny, Ślub, Boże Narodzenie. Popularne również są krążki z wygrawerowanymi miesiącami życia malucha, idealne do pamiątkowych zdjęć. Personalizowana kartka to świetny pomysł na złożenie życzeń z okazji Dnia Babci, Dziadka, Dnia mamy, Taty. 

Drewniane kartki to pomysł na prezent na różne okazje. Drewniane kartki z życzeniami możesz podarować na chrzest święty, komunię, dla Pary Młodej, roczek dziecka, urodziny. Znajdziesz tutaj również kartki na Walentynki, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty. Oczywiście nie zapominajmy również o personalizowanych kartkach na święta. Bożonarodzeniowe kartki drewniane to idealny dodatek do prezentu. W naszych projektach znajdują się również świąteczne elementy, które będą wycięte z kartki. Dzięki temu będzie można wyjąć z kartki świąteczną bombkę, renifera, aniołka i powiesić na choince. Dzięki różnym projektom świąteczną kartkę można podarować każdemu niezależnie od wieku. Kartki komunijne wyróżniają się również wyjmowanymi elementami. Kolorowe, wyjmowane Aniołki z kartki pod postacią chłopca lub dziewczynki to pamiątka dla dziecka na lata. 

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony