Statuetki dla firm

Eleganckie kryształowe statuetki dla firm, precyzyjnie grawerowane wewnątrz. Doskonały wybór dla wyróżnienia pracowników, klientów lub partnerów biznesowych. Połączenie klasy i prestiżu w jednym produkcie.

Statuetka z grawerem-podziękowania za współpracę

podziękowanie za lata współpracy
Statuetka z grawerem-podziękowania za współpracę

Elegancka, szklanka statuetka jako forma podziękowań firmowych. Statuetka składa się z dwóch integralnych części szkła, wyższe to przezroczysty kryształ wewnątrz którego wykonamy kryształ, natomiast podstawa to również szkło barwione na czarno w masie. Wewnątrz szkła wygrawerujemy Twoje personalizowane życzenia, uścisk dłoni oraz logo. Kryształowa statuetka to idealny prezent jako forma podziękowań pomiędzy firmami, kontrahentami, szefostwem czy też współpracownikami.

Cena: 349,00 zł
szt.

statuetka na jubileusz istnienia firmy

jubileusz istnienia firmy statuetka
statuetka na jubileusz istnienia firmy

Statuetka na jubileusz istnienia firmy - elegancka statuetka dla prezesa firmy, która obchodzi jubileusz istnienia na rynku! Efektowna i nowoczesna statuetka szklana z grawerem wykonanym na specjalne zamówienie dla konkretnej firmy. Możemy wygrawerować również logo wewnątrz szklanej części!

Cena: 449,00 zł
szt.

Podziękowania firmowe

podziękowania dla firmy od firmy statuetka z grawerem logo
Podziękowania firmowe

Podziękowania firmowe dla przedsiębiorstwa za wieloletnią współpracę. Elegancka statuetka z grawerem wykonanym wewnątrz szkła. Prezent dla partnera biznesowego na podziękowania firmowe.

Cena: 249,00 zł
szt.

Podziękowania za współpracę-szklana statuetka

elegancka statuetka grawerowana na podziekowania dla firmy za współpracę
Podziękowania za współpracę-szklana statuetka

Podziękowania za współpracę dla kontrahenta, czyli elegancka statuetka o nowoczesnym wyglądzie z podziękowaniami wygrawerowanymi dla firmy, która ma otrzymać tak niezwykły prezent w podzięce za lata współpracy. Wyjątkowa statuetka, która będzie stanowić prestiżową formę podziękowań za współpracę.

Cena: 359,00 zł
szt.

Podziękowania dla pracownika odchodzącego na emeryturę

podziękowania dla pracownika przechodzącego na emeryturę, szklana statuetka z grawerem 3d samochod
Podziękowania dla pracownika odchodzącego na emeryturę

Elegancka statuetka dla pracownika odchodzącego na emeryturę jako podziękowania grawerowane wewnątrz szkła kryształowego. Wyjątkowe podziękowania dla pracownika przechodzącego na emeryturę,  będące ukoronowaniem wieloletniej, sumiennej i rzetelnej pracy na rzecz firmy, w której pracuje. 

Cena: 549,00 zł
szt.

Podziękowania za Współpracę

Podziękowanie za współpracę grawer w krysztale, grawer w szkle, tir w trójwymiarze, tir 3D w szkle, model 3D w szkle
Podziękowania za Współpracę

Podziękowania za współpracę - nagroda jubileuszowa przygotowana przez kierownictwo firmy przewozowej dla zasłużonego pracownika. Doskonały gadżet firmowy, który można wręczyć jako upominek dla kontrahentów, albo po prostu postawić na biurku prezesa. Technika laserowego grawerowania wewnątrz szkła kryształowego gwarantuje wysoką jakość grawerunku.

Cena: 549,00 zł
szt.

Podziękowanie za współpracę dla kontrahenta

podziękowania za współpracę dla kontrahenta
Podziękowanie za współpracę dla kontrahenta

Prestiżowa statuetka w podziękowaniu za współpracę, wręczona po zakończeniu wspólnej inwestycji, to dowód zaufania i podziękowanie za rzetelną, i pełną sukcesów współpracę. Grawer ze spersonalizowaną treścią podziękowań oraz modelem 3D.

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent dla elektryka emeryta-słup energetyczny

prezent dla elektryka emeryta
Prezent dla elektryka emeryta-słup energetyczny

Kryształowa statuetka dla elektryka, a w niej wygrawerowane życzenia oraz słup elektryczny wykonany w 3D. Idealna pamiatka za równo dla kolegi z pracy, czy też pracownika, inżyniera, emeryta.

Cena: 249,00 zł
szt.

Jubileusz firmy prezent

prezent na jubileusz firmy, 20 lat istnienia, 10 lat istnienia, 30 lat istnienia
Jubileusz firmy prezent

Prezent na jubileusz istnienia firmy. Elegancka statuetka z możliwością wygrawerowania dowolnego zdjęcia,logo i tekstu wewnątrz szkła kryształowego. Prezent dla firmy w dowód uznania za lata działań na rynku.

Cena: 349,00 zł
szt.

Podziękowania dla pracownika

Podziękowanie dla pracownika grawer 3D wewnątrz kryształowej statuetki
Podziękowania dla pracownika

Podziękowania dla pracownika pracującego w branży elektrycznej, w formie eleganckiej statuetki z grawerem wykonanym wewnątrz szkła kryształowego. Grawer słupa Wysokiego napięcia w 3D z indywidualną treścią podziękowań! Podziękowania dla pracownika, które będą piękną pamiątką długich lat pracy w firmie! 

Cena: 259,00 zł
szt.

Statuetka z dedykacją dla górnika na emeryturę

pamiatka barbórki
Statuetka z dedykacją dla górnika na emeryturę

Grawerowana, kryształowa statuetka dla górnika odchodzącego na emeryturę, w której wnętrzu umieszczone zostaną personalizowane życzenia czy też podziękowania oraz godło górnicze.

Cena: 319,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka z grawerem na jubileusz firmy

Ekskluzywna statuetka z okazji współpracy
Kryształowa statuetka z grawerem na jubileusz firmy

Pomysłowa forma podziękowania od Twojej firmy dla innej, np. z okazji jubileuszu działalności, dużego wyróżnienia. Może ona zostać także wręczona szefowi firmy czy też pracownikowi, który przysłużył się w rozwoju firmy. Kryształowa statuetka składa się z 3 integralnych ze sobą części, górna cześć to sześcian ze ściętym rogiem, we wnętrzu którego pięknie będzie się prezentować np. logo firmy, czy też symboliczne uściśnięte dłonie wykonane w 2,5D. W Środkowej szklanej części wygrawerujemy spersonalizowane, symboliczne życzenia, dół statuetki zaś to czarna, szklana podstawa barwiona w masie.

Cena: 499,00 zł
szt.

Personalizowane statuetki dla firm

Oferujemy szeroki wachlarz ekskluzywnych kryształowych statuetek na zamówienie. Gadżety, upominki reklamowe, nagrody wykonywane są zawsze na indywidualne zamówienie i według życzenia klienta. W każdej statuetce mamy możliwość wygrawerowania logo firmy, tekstu, modelu 3D, a różnorodność kształtów szklanych statuetek daje nieograniczone możliwości wyglądu ostatecznego produktu. Jesteśmy w stanie wygrawerować w kryształowych statuetkach elementy 2D jak i elementy 3D dopasowane do tematyki oraz okazji na jaką są tworzone eventy firmowe, gale sportu, jubileuszu firmy. Jesteśmy producentem i tworzymy statuetki dla firm, policji, urzędów, wojska, szpitali, samorządów, szkół, sportu, banków i wielu innych instytucji których logo oraz nazwę możemy wygrawerować w statuetkach wykonanych ze szkła.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony