Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Uczestniczenie w Pierwszej Komunii Świętej to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. W naszej ofercie znajdziesz wiele pamiątek komunijnych, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki personalizacji dziecko otrzyma podarunek, który uwieczni tę ważną chwilę przystąpienia do Komunii Świętej. Oprócz grawerowanej, własnej dedykacji możemy umieścić wewnątrz kryształu zdjęcie dziecka lub element liturgiczny wykonany w 3D np. kielich, hostię czy gołąbka.

Pamiątka na Komunię dla chłopca

fotokryształ pamiątka komunijna dla chłopca
Pamiątka na Komunię dla chłopca

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopaka. Super pomysł na nowoczesną pamiątkę dla chłopca na komunię świętą. Szklana statuetka z wygrawerowanym zdjęciem i tekstem! Dodatkowo piękny kielich z hostią - symbol Pierwszej Komunii Świętej. Grawer w szkle. Wyjątkowy prezent dla chłopca na komunię.

Cena: 149,00 zł
szt.

Oryginalna pamiątka komunii

oryginalna pamiątka komunii
Oryginalna pamiątka komunii

Ręcznie szlifowane, szklane SERCE to idealna baza pod wygrawerowanie zdjęcie dziewczynki przystępującej do swojej pierwszej komunii świętej. W statuetce w kształcie serca możemy wygrawerować obok płaskiego zdjęcia dziecka, dedykację komunijną, miejsce z datą komunii jak i od kogo ta pamiątka jest.

Cena: 199,00 zł
szt.

Kryształowa Pamiątka Pierwszej komunii Świętej

hostia i kielich liturgiczny w krysztale
Kryształowa Pamiątka Pierwszej komunii Świętej

Personalizowany prezent dla dziecka, które przystępuje do sakramentu komunijnego. Wystarczy wysłać nam zdjęcie oraz dedykację, a my opracujemy je z największą starannością. Spersonalizowany prezent na Komunię Świętą stanowić będzie niebanalną pamiątkę tego ważnego dnia w życiu dziecka.

Cena: 219,00 zł
szt.

Prezent na komunię dla dziewczynki ze zdjęciem

Piękny prezent na komunię dla dziewczynki, prezent od chrzestnej bądź od chrzestnego jako prezent komunijny
Prezent na komunię dla dziewczynki ze zdjęciem

Prezent na komunię dla dziewczynki od chrzestnej bądź chrzestnego, który przez lata będzie cieszył i przypominał o pięknym i wyjątkowym dniu przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej! Prezent, który wykonany jest specjalnie dla osoby, która ma zostać obdarowana. Spersonalizowany prezent na komunię stanowić będzie niezapomnianą pamiątkę tego ważnego dnia w życiu dziecka.

Cena: 219,00 zł
szt.

Kryształowy prezent na Pierwszą Komunię Świętą

oryginalny prezent na komunię świętą dla bliskiej osoby
Kryształowy prezent na Pierwszą Komunię Świętą

Podejdź kreatywnie do kupna prezentu dla dziecka, które będzie przystępować do Pierwszej Komunii Świętej. Oferujemy oryginalny prezent, kryształową statuetkę wewnątrz której umieścimy personalizowane życzenia oraz grafikę 3D o tematyce religijnej.

Cena: 249,00 zł
szt.

Wyjątkowa pamiątka komunijna

 wyjątkowa Pamiątka komunijna dla dziecka
Wyjątkowa pamiątka komunijna

Wyjątkowa pamiątka komunijna Wygrawerowane zdjęcie 2D z własną dedykacją oraz symbolem komunii świętej w postaci kielicha liturgicznego, w kryształowej kostce stanowi wyjątkową pamiątkę komunijną dla dziecka. Po tak uroczystej okazji jaką jest Pierwsza Komunia Święta grawerowany kryształ ze zdjęciem i życzeniami to wyjątkowa pamiątka komunijna. Taką pamiątkę komunijną dziecku mogą wręczyć dziadkowie, rodzice chrzestni. 

Cena: 149,00 zł
szt.

Prezent komunijny kryształ 3D

prezent komunijny dla dziecka
Prezent komunijny kryształ 3D

Prezent komunijny dla dziecka w postaci grawerunku kielicha 3D w krysztale to wyjątkowy pomysł na taką okazję jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Doskonały upominek dla dziewczynki lub chłopca od rodziców chrzestnych, dziadków. Po przysłaniu odpowiedniej dedykacji wygrawerujemy ją co doda tej pamiątce unikatowości. 

Cena: 119,00 zł
szt.

Kryształowe serce na komunię od dziadków

Kryształowe serce na komunię od dziadków
Kryształowe serce na komunię od dziadków

Kryształowa statuetka w kształcie serca to śliczna pamiątka dla dziewczynki od dziadków. Wewnątrz serca wygrawerujemy imię dziewczynki, obrazek z motywem religijnym oraz spersonalizowane życzenia. Pamiątka komunijna z imieniem dziewczynki to przepiękna pamiątka na lata.

Cena: 199,00 zł
szt.

Pamiątka I Komunii Świętej z imieniem i zdjęciem

pamiatka komunii Świętej
Pamiątka I Komunii Świętej z imieniem i zdjęciem

Pamiątka I Komunii Świętej, prezent zarówno dla dziewczynki jak i chłopca, wysokiej jakości, zjawiskowy kryształ z grawerowanym zdjęciem, imieniem oraz życzeniami w jego wnętrzu! Elementem dodatkowym jest piękny, delikatny kielich oraz eucharystia w 3D.

Cena: 249,00 zł
szt.

Pamiątka pierwszej komunii świętej od chrzestnej

Oryginalna Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
Pamiątka pierwszej komunii świętej od chrzestnej

Elegancki kryształ jako grawerowana Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej to idealny prezent na tą okazję od Chrzestnego. W jego wnętrzu umieściliśmy grafikę 3D, która nawiązuje do tematyki religijnej, czyli gołębica wraz z hostią umieszczoną nad kielichem liturgicznym.

Cena: 249,00 zł
szt.

Pamiątka dla dziewczynki na komunię

Pamiątka dla dziewczynki od chrzestnej bądź chrzestnego, wyjątkowa pamiątka ze zdjęciem grawerowana
Pamiątka dla dziewczynki na komunię

Wyjątkowa pamiątka Pierwszej Komunii Świętej wręczona w dniu przyjęcia tego sakramentu przez dziewczynkę. Pamiątka od chrzestnej, chrzestnego, dziadka, babci czy rodziców; pamiątka, która latami będzie cieszyć i zadziwiać swoim pięknem!

Cena: 319,00 zł
szt.

Pamiątka Pierwszej Komunii Św.

Wyjątkowa Pamiątka Pierwszej Komunii z kielichem mszalnym w 3D
Pamiątka Pierwszej Komunii Św.

Spersonalizowana kryształowa Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Wygrawerowany trójwymiarowy kielich liturgiczny z gołąbkiem 3D oraz własną dedykacją w kryształowej kostce stanowi niezwykle efektowny PREZENT dla dziecka w tak ważnym dla niego dniu jakim jest dzień Pierwszej Komunii Świętej. 

Cena: 119,00 zł
szt.

Wyjątkowa Pamiątka Komunii Świętej

Proponujemy wyjątkową Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej wygrawerowaną wewnątrz szklanej statuetki. Prezent komunijny w postaci kryształowej statuetki z życzeniami komunijnymi stanowi wyjątkową Pamiątkę komunijną jaką może otrzymać dziecko w dzień przyjęcia po raz pierwszy opłatka. W takiej pamiątce na komunię oprócz symboli komunijnych, takich jak kielich liturgiczny 3D, hostia oraz zdjęcia dziecka możemy dodać imię, życzenia, datę pierwszej komunii świętej. Prezent komunijny w postaci wygrawerowanego kryształu wykonujemy na indywidualne zamówienie na życzenie klienta. Proponujemy pamiątki komunijne ze zdjęciem jaki i bez zdjęcia jedynie z wygrawerowanymi wewnątrz kryształu elementami 3D w postaci kielicha liturgicznego, hostii lub gołąbka i życzeniami komunijnymi. Do pamiątki pierwszej komunii świętej oferujemy również podstawki LED, które również znajdą państwo w naszym sklepie.

Personalizowane i grawerowane prezenty komunijne

Polecamy kolekcję kryształowych statuetek na Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej, które stanowią idealny upominek na to wyjątkowe wydarzenie religijne. Każda statuetka, wykonana z najwyższej jakości szkła kryształowego, jest grawerowana z dbałością o szczegóły, oferując nie tylko elegancki wygląd, ale także osobisty charakter dzięki możliwości dodania indywidualnego zdjęcia, imienia dziecka, daty uroczystości oraz osobistych życzeń komunijnych.

Nasze statuetki są dostępne zarówno z pełną personalizacją, jak i w wersji bardziej subtelnej, z wygrawerowanymi w krysztale elementami 3D, takimi jak kielich liturgiczny 3D, hostia czy symboliczny gołąbka pokoju, co czyni je doskonałą pamiątką, która z pewnością zostanie z dzieckiem na lata. Co więcej, nasze szklane statuetki to oryginalny prezent na komunię ,są dopracowane w każdym szczególe, w tym w opcjach oświetlenia, takich jak podstawki LED, które podkreślają wyjątkowość i przyciągają wzrok, jednocześnie subtelnie eksponując szczegóły grawerunku.

Grawerowane prezenty komunijne: elegancja i indywidualność

Dzięki naszej ofercie możesz stworzyć nie tylko estetyczny, ale i głęboko symboliczny prezent na pierwszą komunię świętą , który zostanie zapamiętany i ceniony. Idealny dla każdego dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej, nasz kryształowy upominek jest wyjątkowym świadectwem tego sakramentalnego momentu. Zapewniamy, że każda statuetka jest wykonana z dbałością o szczegóły, co gwarantuje jej trwałość i piękno na wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania tej idealnej, spersonalizowanej statuetki, która najlepiej wyrazi uczucia i życzenia związane z tym sakralnym dniem.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony