Statuetki dla firm

Eleganckie kryształowe statuetki dla firm, precyzyjnie grawerowane wewnątrz. Doskonały wybór dla wyróżnienia pracowników, klientów lub partnerów biznesowych. Połączenie klasy i prestiżu w jednym produkcie.

Temida symbol sprawiedliwości 80x50x50

ekskluzywny prezent dla prawnika
Temida symbol sprawiedliwości 80x50x50

Elegancka szklana statuetka z wygrawerowanym w środku symbolem sprawiedliwości w postaci Temidy. Grawer wykonany w technologii 3D. 

Cena: 119,00 zł
szt.

Szklana statuetka

szklana statuetka grawerowana
Szklana statuetka

Szklana statuetka - Elegancka statuetka, która może zostać wręczona kontrahentowi przez firmę współpracującą. Wyjątkowe podziękowania w formie szklanej statuetki z grawerem umieszczonym wewnątrz kryształu! Logo firm wraz z treścią dowolnych podziękowań wygrawerowanych wewnątrz zachwycą i będą efektowną pamiątką lat wspólnych działań biznesowych!

Cena: 359,00 zł
szt.

Statuetka z grawerem-podziękowania za współpracę

podziękowanie za lata współpracy
Statuetka z grawerem-podziękowania za współpracę

Elegancka, szklanka statuetka jako forma podziękowań firmowych. Statuetka składa się z dwóch integralnych części szkła, wyższe to przezroczysty kryształ wewnątrz którego wykonamy kryształ, natomiast podstawa to również szkło barwione na czarno w masie. Wewnątrz szkła wygrawerujemy Twoje personalizowane życzenia, uścisk dłoni oraz logo. Kryształowa statuetka to idealny prezent jako forma podziękowań pomiędzy firmami, kontrahentami, szefostwem czy też współpracownikami.

Cena: 349,00 zł
szt.

Statuetka z dedykacją dla górnika na emeryturę

pamiatka barbórki
Statuetka z dedykacją dla górnika na emeryturę

Grawerowana, kryształowa statuetka dla górnika odchodzącego na emeryturę, w której wnętrzu umieszczone zostaną personalizowane życzenia czy też podziękowania oraz godło górnicze.

Cena: 319,00 zł
szt.

statuetka na jubileusz istnienia firmy

jubileusz istnienia firmy statuetka
statuetka na jubileusz istnienia firmy

Statuetka na jubileusz istnienia firmy - elegancka statuetka dla prezesa firmy, która obchodzi jubileusz istnienia na rynku! Efektowna i nowoczesna statuetka szklana z grawerem wykonanym na specjalne zamówienie dla konkretnej firmy. Możemy wygrawerować również logo wewnątrz szklanej części!

Cena: 449,00 zł
szt.

Statuetka na 20-lecie firmy

Statuetka szklana z okazji jubileuszu firmowego
Statuetka na 20-lecie firmy

Zjawiskowa statuetka z grawerowanymi życzeniami z okazji jubileuszu firmy. Wewnątrz kryształu wygrawerujemy w 2,5D biznesowy uścisk dłoni oraz personalizowane życzenia nawiązujące do okazji. Oprócz życzeń możemy wygrawerować logo firmy czy też zdjęcie np. szefa, siedziby czy wspólne pracownicze.

Cena: 549,00 zł
szt.

Statuetka firmowa podziękowanie za współpracę

statuetka z grawerem 3D podziękowania firmowe
Statuetka firmowa podziękowanie za współpracę

Elegancka statuetka z personalizowanymi życzeniami jako podziękowania za owocną współpracę. Kryształowe trofeum z wygrawerowanymi życzeniami, logo firmy i uściskiem dłoni to świetny pomysł na wręczenie prezentu podczas uroczystego bankietu. 

Cena: 359,00 zł
szt.

Prezent na jubileusz pracy

prezent na jubileusz pracy dla pracownika za 10 lat pracy, za 20 lat pracy prezent, podziękowania dla praownika
Prezent na jubileusz pracy

Prezent na jubileusz pracy dla pracownika w formie szklanej statuetki z grawerem wykonanym wewnątrz kryształu. Treść podziękowań, logo firmy jak i zdjęcie związane z branżą, zdjęcie zespołu, zdjęcie budynku itp. zostanie wygrawerowane wewnątrz kryształu na życzenie zamawiającego.

 

Cena: 349,00 zł
szt.

Prezent na jubileusz firmy

prezent-na-jubileusz-firmy-20.jpg
Prezent na jubileusz firmy

Prezent na jubileusz firmy w formie eleganckiej kryształowej statuetki. Gratulacje dla firmy obchodzącej jubileusz istnienia na rynku, będą niezwykłym wyróżnieniem i dowodem zaufania wręczone przez przedsiębiorstwo. 

Cena: 349,00 zł
szt.

Prezent na jubileusz dla kierowcy

prezent dla kierowcy na jubileusz pracy
Prezent na jubileusz dla kierowcy

Nagroda na jubileusz dla kierowcy w formie kryształu z wygrawerowanym modelem 3D w jego wnętrzu. Ta kryształowa statuetka wykonana jest ze specjalnego szkła kryształowego, które pozwala na laserowe grawerowanie przestrzenne. Elegancki kształt kryształu i wysoka jakość grawerunku powodują, że jest to idealny prezent jubileuszowy.

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent firmowy

Firmowy prezent dla pracownika, prezesa, grawerowanie w szkle, grawer w szkle, grawer 3d
Prezent firmowy

Prezent firmowy - grawerowana elegancka statuetka o nowoczesnym kształcie ze spersonalizowaną treścią życzeń. Grawer wykonany w technologii 3D nadaje tak wyjątkowej statuetce niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju charakteru! Statuetka jako prezent firmowy dla firmy bądź pracownika na odejście na emeryturę to najlepsza pamiątka w podziękowaniu za współpracę!

Cena: 359,00 zł
szt.

Personalizowane statuetki dla firm

Oferujemy szeroki wachlarz ekskluzywnych kryształowych statuetek na zamówienie. Gadżety, upominki reklamowe, nagrody wykonywane są zawsze na indywidualne zamówienie i według życzenia klienta. W każdej statuetce mamy możliwość wygrawerowania logo firmy, tekstu, modelu 3D, a różnorodność kształtów szklanych statuetek daje nieograniczone możliwości wyglądu ostatecznego produktu. Jesteśmy w stanie wygrawerować w kryształowych statuetkach elementy 2D jak i elementy 3D dopasowane do tematyki oraz okazji na jaką są tworzone eventy firmowe, gale sportu, jubileuszu firmy. Jesteśmy producentem i tworzymy statuetki dla firm, policji, urzędów, wojska, szpitali, samorządów, szkół, sportu, banków i wielu innych instytucji których logo oraz nazwę możemy wygrawerować w statuetkach wykonanych ze szkła.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony