Pamiątka ze Szczecina

Brelok z grawerem - Szczecin

brelok grawer w szkle szczecin
Brelok z grawerem - Szczecin

Brelok z grawerem - Szczecin

Efektowny i praktyczny upominek ze Szczecina - brelok z podświetleniem LED w którego wnętrzu widnieje wygrawerowany napis Szczecin. Można modyfikować tekst np. Wrocław, Warszawa, Bydgoszcz itp. Super pamiątka ze Szczecina.

Cena: 49,00 zł
szt.

Grawerowane Wały Chrobrego Szczecin

Grawerowane zdjęcie
Grawerowane Wały Chrobrego Szczecin

Odkryj wyjątkową kryształową statuetkę przedstawiającą Wały Chrobrego w Szczecinie, wygrawerowaną w technologii 2,5D. Możliwość dodania indywidualnego tekstu sprawia, że staje się ona idealnym prezentem lub pamiątką z Szczecina. Wymiary 50x50x80mm gwarantują precyzyjne odwzorowanie szczegółów. Projekt wałów chrobrego, super pamiątka ze Szczecina.

Cena: 119,00 zł
szt.

Fotokryształ 3D Wały Chrobrego

grawerowane zdjęcie wałów chrobrego w 3D
Fotokryształ 3D Wały Chrobrego

Kryształ grawerowany za pomocą lasera3D w technice 2,5D. Wspaniała pamiątka ze Szczecina

Cena: 259,00 zł
szt.

Grawerowana pamiątka Szczecin w krysztale

Grawer w szkle - szczecin
Grawerowana pamiątka Szczecin w krysztale

Grawer Szczecin - Duża statuetka z panoramą Szczecina wykonaną w technice 3D na podstawie jednego zdjęcia. Elegancki kryształ, który można wręczyć ważnej osobistości z zagranicy odwiedzającej miasto.

Cena: 549,00 zł
szt.

Tutaj znajdziesz piękne pamiątki związane z miastem Szczecin. Każda pamiątka jest grawerowana wewnątrz szkła za pomocą lasera 3D. Jesteśmy w stanie stworzyć unikalne projekty związane ze Szczecinem jak i z każdym innym miastem. Wykonujemy projekty 3D z płaskich zdjęć budynków, krajobrazów, a następnie grawerujemy je w szklanych statuetkach. Każdy projekt możemy spersonalizować dodając dowolną dedykację, co nadaje jej wyjątkowości, a wygrawerowane projekty 3D ze zdjęcia zachwycają swoją wyjątkowością i niepowtarzalnością. Jest to wyjątkowy pomysł na prezent aby obdarować gościa, kontrahenta, partnera biznesowego lub po prostu sprawić komuś efektowną niespodziankę.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony