Dzień Babci i Dziadka

Prezent dla Dziadka

Umieszczona wewnątrz szkła kryształowego fotografia pięknie prezentująca się wraz z dedykacją. Dzień dziadka to idealny czas aby podarować piękne zdjęcie wygrawerowane wewnątrz pięknego zdobionego kryształu.
Prezent dla Dziadka

Dzień dziadka to wyjątkowa okazja, to w tym dniu chcemy powiedzieć jak bardzo jest ważny. Warto uwiecznić wzruszające zdjęcie świeżo upieczonego dziadka z ukochanym wnuczkiem bądź wnuczką by móc je potem umieścić wewnątrz pięknego kryształu. Dzięki technice laserowego grawerowania jest to możliwe. Spraw oryginalny prezent dodając piękną dedykację. Tak niezwykły upominek podarowany dziadkowi będzie już zawsze cieszył oko wspaniale prezentując się na półce. Kunsztowne zdobienia szkła kryształowego dodadzą niezwykłego uroku pamiątce podarowanej dziadkom a promienie słońca padające na powierzchnię przejrzystego kryształu zatańczą w pokoju tęczowym blaskiem. Piękne i eleganckie etui to idealne dopełnienie podarunku.

Cena: 219,00 zł
szt.

Prezent dla Babci

Pięknie fazowania stanowią wyjątkową ozdobę olśniewającego prezentu na dzień babci ze zdjęciem, indywid
Prezent dla Babci

Personalizowany prezent dla babci - kryształowa statuetka z grawerowanym zdjęciem, różą 3D i życzeniami. Elegancki upominek na Dzień Babci, który zachwyci swoim pięknem i trwałością.

Cena: 319,00 zł
szt.

Róża 3D na Dzień Babci

Wygrawerowana trójwymiarowa róża wraz z życzeniami dla Babci
Róża 3D na Dzień Babci

Wygrawerowana róża 3D z okazji Dnia Babci. Pomysłowy prezent w postaci wygrawerowania wewnątrz kryształowego świeczenika przepięknej róży wraz z dedykacją. Elegancki upominek dla kochanej BABCI w formie szklanego świecznika z wygrawerowaną wewnątrz różą 3D oraz TWOJĄ dedykacją. 

Cena: 149,00 zł
szt.

Prezent z okazji Dnia Babci

kryształowe serce ze zdjęciem z okazji dnia babci
Prezent z okazji Dnia Babci

Kryształowa statuetka w kształcie serca to wyjątkowy pomysł na prezent dla ukochanej Babci/ Dziadka w dniu ich święta. Wewnątrz serca umieścimy wygrawerowane zdjęcie oraz personalizowane życzenia, dzięki czemu prezent będzie niepowtarzalny.

Cena: 199,00 zł
szt.

Wyjątkowy prezent dla Babci

serce ze zdjęciem dla babci od wnuczki
Wyjątkowy prezent dla Babci

Fantastyczny prezent dla Babci od ukochanej wnuczki czy wnuka, kryształowa statuetka w kształcie serca. Wewnątrz serca wygrawerujemy zdjęcie przesłane przez Ciebie wraz ze spersonalizowanym tekstem oraz delikatną różyczką dla ukochanej babci. 

Cena: 199,00 zł
szt.

Wyjątkowy prezent na Dzień Babci

Róża 3D wraz z dedykacją
Wyjątkowy prezent na Dzień Babci

Zjawiskowy kryształ o unikalnym kształcie zaokrąglonej góry, a w nim wygrawerowana ażurowa Róża 3D wraz z dedykacją "Kochanej Babci" to wspaniały upominek od wnuczka na Dzień Babci. Prezent taki jest niezwykle oryginalny i efektowny - będzie przepięknie prezentował się na półce.

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent na dzień babci - zdjęcie w szkle

grawer na dzień babci
Prezent na dzień babci - zdjęcie w szkle

Piękny prezent na dzień babci - szklana statuetka ze zdjęciem ukochanej babci oraz dowolnym tekstem! Wyjątkowy prezent na dzień babci i dziadka, od wnuczki bądź wnuczka. Pamiątka ta będzie latami cieszyć swym pięknem i wnętrzem, które zostało wygrawerowane specjalnie dla babci! Elegancka forma i niezwykle kunsztowne wykończenie zachwyci każdego!

Cena: 349,00 zł
szt.

Prezent ze zdjęciem na Dzień Babci

Wyjątkowy prezent w postaci kryształu z wygrawerowaną wewnątrz własną fotografią.
Prezent ze zdjęciem na Dzień Babci

Wyjątkowe zdobienia kryształu nawiązują swoim unikalnym wyglądem do ramki na zdjęcia, dzięki czemu obraz wygrawerowany wewnątrz szkła kryształowego zyskuje piękne obramowanie zewnętrzne. Indywidualna dedykacja z własnym zdjęciem będzie stanowić jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy prezent na dzień babci i dziadka. Uwiecznione w szkle zdjęcie to pamiątka na lata utrwalająca wspaniałe, ulotne chwile. Technika laserowego grawerowania pozwala "zatopić" każdą fotografię w pięknym lśniącym szkle kryształowym!  

Cena: 219,00 zł
szt.

Prezent serce z okazji Dnia Babci

kryształowy prezent na dzień babci od wnuków
Prezent serce z okazji Dnia Babci

Elegancki, wyjątkowy prezent z okazji Dnia Babci. Piękne, delikatne, koronkowe serce 3D wygrawerowane w krysztale wraz z życzeniami to oryginalny pomysł od wnuczka. Kształt kryształu stanowi dodatkowo piękną ramkę, która nadaje uroku. 

Niebanalny, ponadczasowy prezent dla babci, który z pewnością będzie jej przypominać o tym wspaniałym, ważnym dniu.

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent dla Babci i Dziadka

Elegancki kryształ o fazowanych krawędziach samoistnie stojący na płaskiej powierzchni. Dodatkowe ozdobniki nawiązujące do dziecięcego  świata pięknie podkreślają charakt
Prezent dla Babci i Dziadka

Nie ma nic piękniejszego dla babci jak i dziadka niż wnuczęta z radosnymi buziami biegające i bawiące się wokół nich. Pamiętając o ich święcie spraw im piękną niespodziankę w postaci wyjątkowego zdjęcia dziecka wygrawerowanego wewnątrz kryształu z oryginalnymi zdobionymi krawędziami na kształt ramki okalającej fotografię wraz z dedykacją. Statuetka postawiona na półce pięknie eksponuje indywidualne życzenia dla babci i dziadka dzięki czemu znajdzie się na forum w trakcie odwiedzin zachwycając każdego obserwatora i niewątpliwie wzbudzając podziw.

Cena: 219,00 zł
szt.

Grawerowany kryształ ze zdjęciem dla Babci

prezent ze zdjęciem wnuczki
Grawerowany kryształ ze zdjęciem dla Babci

Elegancki, wykonany na indywidualne zamówienie grawerowany kryształ ze zdjęciem wnuczka, wnuczki lub wspólnego z Babcią oraz życzenia z datą i podpisem, idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Babci.

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent na Dzień Dziadka

Kryształ ze zdjęciem to ponadczasowy prezent na dzień dziadka i babci. Nowoczesna technologia pomaga stworzyć prezent przyszłości! Wyjątkowy, pomysłowy i piękny!
Prezent na Dzień Dziadka

Najpiękniejszym prezentem dla każdego dziadka są uśmiechnięte buzie wnucząt. Podaruj Najwspanialsze zdjęcie wewnątrz szkła kryształowego o bogatym zdobieniu zewnętrznych krawędzi stanowiącym kunsztowne obramowanie formy nawiązującej do laurki ze zdjęciem. Możesz dodać piękny wiersz. Wyjątkowe foto z dedykacją to oryginalny prezent na lata.

Cena: 319,00 zł
szt.

Dzień Babci obchodzimy corocznie 21 stycznia a dzień Dziadka 22 stycznia. W tym wyjątkowym dniu wnuki składają dziadkom życzenia i wręczają upominki. Nasza firma grawerowanie3d.pl przygotowywuje z tej okazji wyjątkowe i trwałe statuetki na indywidualne zamówienie. Wewnątrz kryształowych statuetek wygrawerujemy życzenia, Różę 3D, serduszka, zdjęcia wnuków, które pozostaną pamiątką na długie lata.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony