Sześciany

Kryształowa statuetka sześcian ścięty róg 60x60x60

kostka szklana sześcienna
Kryształowa statuetka sześcian ścięty róg 60x60x60

Niecodzienny kryształ w kształcie kostki ze ściętym rogiem. Obiekt wygrawerowany w tym krysztale w technice 3D stanowić będzie niezapomniany upominek. Idealny prezent dla ukochanej osoby na urodziny lub imieniny. Doskonały gadżet reklamowy po wygrawerowaniu w nim logo firmy. Umieszczona na półce w salonie albo w biurze wraz z dodatkowym podświetleniem będzie niezwykle oryginalną ozdobą.

Cena: 149,00 zł
szt.

Sześcian klasyczny 60x60x60

szklana kostka do wygrawerowania logo
Sześcian klasyczny 60x60x60

Piękny kryształ w kształcie kostki. Zdjęcie wygrawerowane w tym krysztale w technice 3D stanowić będzie niezapomniany upominek. Idealny prezent dla rodziców pary młodej jako podziękowanie, albo jako pamiątka Chrztu Świętego lub Pierwszej Komunii. Umieszczona na półce w salonie wraz z dodatkowym podświetleniem będzie niezwykle oryginalną ozdobą. Szklana statuetka idealnie pasuje do wygrawerowania zdjęć w technice 2.5D oraz 3D.

Cena: 149,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka sześcian ścięty róg 80x80x80mm

statuetka z grawerownaym logo firmowym
Kryształowa statuetka sześcian ścięty róg 80x80x80mm

Piękny kryształ w kształcie kostki sześciennej ze ściętym rogiem. Zdjęcie wygrawerowane w tym krysztale w technice 3D stanowić będzie niezapomniany upominek. Idealny prezent dla rodziców pary młodej jako podziękowanie, albo jako pamiątka Chrztu Świętego lub Pierwszej Komunii. Umieszczona na półce w salonie wraz z dodatkowym podświetleniem będzie niezwykle oryginalną ozdobą. Szklana statuetka idealnie pasuje do wygrawerowania zdjęć w technice 2.5D oraz 3D.

Cena: 259,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka sześcian ścięty róg 100x100x100

sześcienna statuetka ze ściętym rogiem 10x10x10
Kryształowa statuetka sześcian ścięty róg 100x100x100

Piękny kryształ w kształcie kostki ze ściętym rogiem.  Szklany sześcian z wygrawerowanym wewnątrz modelem 3D stanowić będzie jedyną w swoim rodzaju statuetkę. Logo firmowe wygrawerowane techniką 3D w tym krysztale stanie się gadżetem, koło którego nie sposób przejść obojętnie. Przycisk do papieru z indywidualnym projektem 2D/3D wygrawerowanym na zmówienie.

Cena: 369,00 zł
szt.

Wykonana z najwyższej jakości szkła optycznego statuetka w kształcie sześcianu jest odpowiednia do wygrawerowania modelu 3D jak i logo firmowego.

Sześcienny przycisk do papieru z wewnętrznym grawerem logo firmowego to gadżet reklamowy, który idealnie nadaje się do wręczania na różnego rodzajach eventach biznesowych.

Statuetki sześcienne mogą mieć jeden narożnik ścięty co pozwala na ich niestandardowe ustawienie i jeszcze lepsze wyeksponowanie GRAWERU 3D.

 

 

 

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony