Prezent firmowy

Prezent dla kapitana statku

dla-kapitana-statku-podziekowanie-20.jpg
Prezent dla kapitana statku

Prezent dla kapitana statku - grawerowany w krysztale statek trójwymiarowy z piękną treścią życzeń bądź podziękowań. Wyjątkowy prezent dla kapitana statku jako podziękowanie za wieloletnią pracę bądź na prezent urodzinowy itp. Masywna kryształowa bryła z pięknym grawerem wykonanym wewnątrz szkła!

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent firmowy

Firmowy prezent dla pracownika, prezesa, grawerowanie w szkle, grawer w szkle, grawer 3d
Prezent firmowy

Prezent firmowy - grawerowana elegancka statuetka o nowoczesnym kształcie ze spersonalizowaną treścią życzeń. Grawer wykonany w technologii 3D nadaje tak wyjątkowej statuetce niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju charakteru! Statuetka jako prezent firmowy dla firmy bądź pracownika na odejście na emeryturę to najlepsza pamiątka w podziękowaniu za współpracę!

Cena: 359,00 zł
szt.

Prezent dla Prezesa firmy

Dla prezesa firmy prezent  grawerowany. Lokomotywa 3D grawerowana wewnątrz kryształowej statuetki jako prezent dla prezesa
Prezent dla Prezesa firmy

Prezent dla Prezesa firmy w formie grawerowanej statuetki kryształowej 3D. Elegancka, duża bryła szkła z grawerem 3D lokomotywy oraz indywidualną treścią życzeń czy podziękowań. Wyjątkowy prezent dla prezesa od pracowników bądź zaprzyjaźnionej firmy w podziękowaniu za współpracę!

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent na jubileusz dla kierowcy

prezent dla kierowcy na jubileusz pracy
Prezent na jubileusz dla kierowcy

Nagroda na jubileusz dla kierowcy w formie kryształu z wygrawerowanym modelem 3D w jego wnętrzu. Ta kryształowa statuetka wykonana jest ze specjalnego szkła kryształowego, które pozwala na laserowe grawerowanie przestrzenne. Elegancki kształt kryształu i wysoka jakość grawerunku powodują, że jest to idealny prezent jubileuszowy.

Cena: 549,00 zł
szt.

Zawieszka do telefonu 20x10x10

elegancka zawieszka reklamowa
Zawieszka do telefonu 20x10x10

Kryształowa zawieszka do telefonu, kluczy. Idealny kryształ do wygrawerowania imienia, napisu "kocham cię", róży. Świetny upominek reklamowy z logo firmy.

Cena: 29,00 zł
szt.

Kryształowy zegar

bryła ze szkła z zegarem na prezent
Kryształowy zegar

Kryształ z zegarem to idealny upominek na każdą okazję. Po laserowym wygrawerowaniu w jego przestrzeni zdjęcia ukochanej osoby z dedykacją otrzymamy bardzo oryginalny i praktyczny prezent, który nie będzie już tylko zwykłym zegarem. Obdarowany ilekroć spojrzy na zegarek, zwróci uwagę na zdjęcie oraz dedykację i dzięki temu przypomni sobie o tej osobie, która go obdarowała.

Cena: 149,00 zł
szt.

Lokomotywa 3D prezent dla kolejarza

Lokomotywa 3D prezent dla maszynisty
Lokomotywa 3D prezent dla kolejarza

Lokomotywa 3D prezent dla kolejarza - doskonały pomysł na jubileuszowy upominek dla pracownika kolei. Model 3D lokomotywy wygrawerowany laserowo wewnątrz tej kryształowej statuetki to również pomysł na prezent dla chłopca, którego fascynuje wszystko to, co związane jest z kolejnictwem. Oczywiście do tego grawerunku można dodać dowolną dedykację - wystarczy tylko przysłać do nas treść dedykacji w trakcie składania zamówienia.

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent dla kolegi z pracy

prezent dla kolegi z pracy
Prezent dla kolegi z pracy

Model 3D ciężarówki wygrawerowany laserowo wewnątrz kryształowej statuetki jako prezent dla kolegi z pracy, to znakomity pomysł na podziękowania dla kierowcy zatrudnionego w tej firmie, bądź prezent wieńczący lata rzetelnej pracy w firmie dla pracownika odchodzącego na emeryturę.

Cena: 549,00 zł
szt.

Nagroda w konkursie skoków przez przeszkody Kryształ

wszechstronny konkurs konia wierzchowego nagroda ze szkła
Nagroda w konkursie skoków przez przeszkody Kryształ

Ten piękny kryształ o unikalnym kształcie to idealna nagroda za zwycięstwo w zawodach sportowych. Laserowe grawerowanie w przestrzeni szkła kryształowego gwarantuje doskonałą jakość i nowoczesny wygląd. Po umieszczeniu na podświetlonej podstawce będzie ozdobą salonu i na pewno zwróci uwagę gości.

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent na jubileusz firmy

prezent-na-jubileusz-firmy-20.jpg
Prezent na jubileusz firmy

Prezent na jubileusz firmy w formie eleganckiej kryształowej statuetki. Gratulacje dla firmy obchodzącej jubileusz istnienia na rynku, będą niezwykłym wyróżnieniem i dowodem zaufania wręczone przez przedsiębiorstwo. 

Cena: 349,00 zł
szt.

Prezent firmowy w postaci kryształowej statuetki z grawerem wewnętrznym. Na życzenie klientów projektujemy oraz grawerujemy w szkle modele 3D: budynków, obiektów technicznych, samochodów, helikopterów, pociągów, linii technologicznych. Specjalizujemy się również w tworzeniu projektów 3D z płaskich zdjęć, co pozwala na nieograniczone możliwości dostosowania prezentu firmowego do każdej okazji. Wygrawerowane logo firmowe wraz z obiektem 3D lub zdjęciem 2D to wyjątkowy prezent firmowy, który można wręczyć kontrahentom, współpracownikom i partnerom biznesowy z okazji jubileuszu działalności lub w ramach nagrody.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony