Prezent firmowy

Prezent dla kapitana statku

dla-kapitana-statku-podziekowanie 3D
Prezent dla kapitana statku

Prezent dla kapitana statku - grawerowany w krysztale statek trójwymiarowy z piękną treścią życzeń bądź podziękowań. Wyjątkowy prezent dla kapitana statku jako podziękowanie za wieloletnią pracę bądź na prezent urodzinowy itp. Masywna kryształowa bryła z pięknym grawerem wykonanym wewnątrz szkła!

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent firmowy

Firmowy prezent dla pracownika, prezesa, grawerowanie w szkle, grawer w szkle, grawer 3d
Prezent firmowy

Prezent firmowy - grawerowana elegancka statuetka o nowoczesnym kształcie ze spersonalizowaną treścią życzeń. Grawer wykonany w technologii 3D nadaje tak wyjątkowej statuetce niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju charakteru! Statuetka jako prezent firmowy dla firmy bądź pracownika na odejście na emeryturę to najlepsza pamiątka w podziękowaniu za współpracę!

Cena: 359,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka z lokomotywą 3D

Dla prezesa firmy prezent  grawerowany. Lokomotywa 3D grawerowana wewnątrz kryształowej statuetki jako prezent dla prezesa
Kryształowa statuetka z lokomotywą 3D

Podziękowanie za współpracę, eleganckie podziękowanie w formie grawerowanej statuetki kryształowej 3D. Elegancka, duża bryła szkła z grawerem 3D lokomotywy oraz indywidualną treścią życzeń czy podziękowań. Wyjątkowy prezent dla prezesa od pracowników bądź zaprzyjaźnionej firmy w podziękowaniu za współpracę!

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent na jubileusz dla kierowcy

prezent dla kierowcy na jubileusz pracy
Prezent na jubileusz dla kierowcy

Nagroda na jubileusz dla kierowcy w formie kryształu z wygrawerowanym modelem 3D w jego wnętrzu. Ta kryształowa statuetka wykonana jest ze specjalnego szkła kryształowego, które pozwala na laserowe grawerowanie przestrzenne. Elegancki kształt kryształu i wysoka jakość grawerunku powodują, że jest to idealny prezent jubileuszowy.

Cena: 549,00 zł
szt.

Grawerowany prezent dla kolegi z pracy

prezent dla kolegi z pracy
Grawerowany prezent dla kolegi z pracy

Model 3D ciężarówki wygrawerowany laserowo wewnątrz kryształowej statuetki jako prezent dla kolegi z pracy, to znakomity pomysł na podziękowania dla kierowcy zatrudnionego w tej firmie, bądź prezent wieńczący lata rzetelnej pracy w firmie dla pracownika odchodzącego na emeryturę.

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent na jubileusz firmy

prezent-na-jubileusz-firmy elegancka statuetka z grawerowanym logo
Prezent na jubileusz firmy

Prezent na jubileusz firmy w formie eleganckiej kryształowej statuetki. Gratulacje dla firmy obchodzącej jubileusz istnienia na rynku, będą niezwykłym wyróżnieniem i dowodem zaufania wręczone przez przedsiębiorstwo. 

Cena: 349,00 zł
szt.

Prezent firmowy w postaci kryształowej statuetki z grawerem wewnętrznym. Na życzenie klientów projektujemy oraz grawerujemy w szkle modele 3D: budynków, obiektów technicznych, samochodów, helikopterów, pociągów, linii technologicznych. Specjalizujemy się również w tworzeniu projektów 3D z płaskich zdjęć, co pozwala na nieograniczone możliwości dostosowania prezentu firmowego do każdej okazji. Wygrawerowane logo firmowe wraz z obiektem 3D lub zdjęciem 2D to wyjątkowy prezent firmowy, który można wręczyć kontrahentom, współpracownikom i partnerom biznesowy z okazji jubileuszu działalności lub w ramach nagrody.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony