Podziękowania firmowe

Statuetka z grawerem-podziękowania za współpracę

podziękowanie za lata współpracy
Statuetka z grawerem-podziękowania za współpracę

Elegancka, szklanka statuetka jako forma podziękowań firmowych. Statuetka składa się z dwóch integralnych części szkła, wyższe to przezroczysty kryształ wewnątrz którego wykonamy kryształ, natomiast podstawa to również szkło barwione na czarno w masie. Wewnątrz szkła wygrawerujemy Twoje personalizowane życzenia, uścisk dłoni oraz logo. Kryształowa statuetka to idealny prezent jako forma podziękowań pomiędzy firmami, kontrahentami, szefostwem czy też współpracownikami.

Cena: 349,00 zł
szt.

Podziękowania firmowe

podziękowania dla firmy od firmy statuetka z grawerem logo
Podziękowania firmowe

Podziękowania firmowe dla przedsiębiorstwa za wieloletnią współpracę. Elegancka statuetka z grawerem wykonanym wewnątrz szkła. Prezent dla partnera biznesowego na podziękowania firmowe.

Cena: 249,00 zł
szt.

Podziękowania za współpracę-szklana statuetka

elegancka statuetka grawerowana na podziekowania dla firmy za współpracę
Podziękowania za współpracę-szklana statuetka

Podziękowania za współpracę dla kontrahenta, czyli elegancka statuetka o nowoczesnym wyglądzie z podziękowaniami wygrawerowanymi dla firmy, która ma otrzymać tak niezwykły prezent w podzięce za lata współpracy. Wyjątkowa statuetka, która będzie stanowić prestiżową formę podziękowań za współpracę.

Cena: 359,00 zł
szt.

Podziękowania za Współpracę

Podziękowanie za współpracę grawer w krysztale, grawer w szkle, tir w trójwymiarze, tir 3D w szkle, model 3D w szkle
Podziękowania za Współpracę

Podziękowania za współpracę - nagroda jubileuszowa przygotowana przez kierownictwo firmy przewozowej dla zasłużonego pracownika. Doskonały gadżet firmowy, który można wręczyć jako upominek dla kontrahentów, albo po prostu postawić na biurku prezesa. Technika laserowego grawerowania wewnątrz szkła kryształowego gwarantuje wysoką jakość grawerunku.

Cena: 549,00 zł
szt.

Podziękowanie za współpracę dla kontrahenta

podziękowania za współpracę dla kontrahenta
Podziękowanie za współpracę dla kontrahenta

Prestiżowa statuetka w podziękowaniu za współpracę, wręczona po zakończeniu wspólnej inwestycji, to dowód zaufania i podziękowanie za rzetelną, i pełną sukcesów współpracę. Grawer ze spersonalizowaną treścią podziękowań oraz modelem 3D.

Cena: 549,00 zł
szt.

Statuetka z dedykacją dla górnika na emeryturę

pamiatka barbórki
Statuetka z dedykacją dla górnika na emeryturę

Grawerowana, kryształowa statuetka dla górnika odchodzącego na emeryturę, w której wnętrzu umieszczone zostaną personalizowane życzenia czy też podziękowania oraz godło górnicze.

Cena: 319,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka z grawerem na jubileusz firmy

Ekskluzywna statuetka z okazji współpracy
Kryształowa statuetka z grawerem na jubileusz firmy

Pomysłowa forma podziękowania od Twojej firmy dla innej, np. z okazji jubileuszu działalności, dużego wyróżnienia. Może ona zostać także wręczona szefowi firmy czy też pracownikowi, który przysłużył się w rozwoju firmy. Kryształowa statuetka składa się z 3 integralnych ze sobą części, górna cześć to sześcian ze ściętym rogiem, we wnętrzu którego pięknie będzie się prezentować np. logo firmy, czy też symboliczne uściśnięte dłonie wykonane w 2,5D. W Środkowej szklanej części wygrawerujemy spersonalizowane, symboliczne życzenia, dół statuetki zaś to czarna, szklana podstawa barwiona w masie.

Cena: 499,00 zł
szt.

Podziękowania za Współpracę dla szefa

podziękowania firmowe za współpracę, grawer 3d w szkle, życzenia w szkle
Podziękowania za Współpracę dla szefa

Podziękowania za współpracę - piękna statuetka o wyjątkowej przejrzystości wykonana ze szkła kryształowego, w której wnętrzu wygrawerujemy indywidualną treść podziękowań wraz z koparką 3D. Tak piękna statuetka może być wspaniałą formą podziękowań za współpracę od firmy dla partnera biznesowego czy też pracownika odchodzącego na emeryturę!

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent dla kolegi z pracy

podziękowania od kolegów z pracy
Prezent dla kolegi z pracy

Prezent dla kolegi, emeryta, który kończy współpracę z firmą. Słup wygrawerowany wewnątrz kryształowej statuetki w 3D oraz osobiste życzenia to prezent, który zachwyci i zaskoczy elektryka.

Cena: 119,00 zł
szt.

Elegancka Statuetka podziękowania firmowe

grawerowane podziękowania dla firmy wewnątrz kryształowej statuetki
Elegancka Statuetka podziękowania firmowe

Podziękowanie dla pracownika za wieloletnią pracę, wygrawerowane wewnątrz szkła kryształowego trwałe i oryginalne podziękowanie wręczone pracownikowi przez firmę. Umieścimy dowolny tekst i logo firmy. Kryształ zapakowany w eleganckie granatowe pudełko. W ofercie posiadamy inne kształty oraz wymiary kryształów.

Cena: 219,00 zł
szt.

Pomysł na prezent dla prawnika i adwokata

kryształowa statuetka jako ekskluzywny prezent dla adwokata
Pomysł na prezent dla prawnika i adwokata

Elegancki kryształ z postacią Temidy 3D wygrawerowaną wewnątrz, wraz ze spersonalizowanymi życzeniami. Niezbędnik jako element dekoracyjny w biurze kancelarii.

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent dla prawnika Temida 160x60x60

grawerowane podziękowania za pomoc dla prawnika
Prezent dla prawnika Temida 160x60x60

Kryształowa statuetka z wygrawerowaną wewnątrz Temidą w technologii 3D stanowić będzie elegancki dodatek w biurze każdego mecenasa. 

Cena: 249,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka jako podziękowania firmowe

Podziękowania firmowe elegancka forma w postaci kryształów, ekskluzywne i trwałe podziękowanie dla firm, sponsorów, laureatów, fundatorów, za współpracę, szkolenia. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje i wielkości kryształów. Wewnątrz szklanego trofeum możemy wygrawerować dowolne życzenia biznesowe nawiązujące do okazji, logo firmy, czy też zdjęcia. Oprócz życzeń możemy umieścić również gotowe elementy wymodelowane w 3D jak np. partnerski uścisk dłoni, słup energetyczny, lokomotywa czy ciężarówka.

Szklane statuetki firmowe to idealna forma podziękowań, złożenia życzeń na oficjalnej gali lub uroczystym bankiecie. Życzenia biznesowe jubileuszowe idealnie będą się prezentować w naszych kryształowych, eleganckich statuetkach.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony