Statuetki firmowe

Statuetka z grawerem-podziękowania za współpracę

podziękowanie za lata współpracy
Statuetka z grawerem-podziękowania za współpracę

Elegancka, szklanka statuetka jako forma podziękowań firmowych. Statuetka składa się z dwóch integralnych części szkła, wyższe to przezroczysty kryształ wewnątrz którego wykonamy kryształ, natomiast podstawa to również szkło barwione na czarno w masie. Wewnątrz szkła wygrawerujemy Twoje personalizowane życzenia, uścisk dłoni oraz logo. Kryształowa statuetka to idealny prezent jako forma podziękowań pomiędzy firmami, kontrahentami, szefostwem czy też współpracownikami.

Cena: 349,00 zł
szt.

Jubileusz firmy prezent

prezent na jubileusz firmy, 20 lat istnienia, 10 lat istnienia, 30 lat istnienia
Jubileusz firmy prezent

Prezent na jubileusz istnienia firmy. Elegancka statuetka z możliwością wygrawerowania dowolnego zdjęcia,logo i tekstu wewnątrz szkła kryształowego. Prezent dla firmy w dowód uznania za lata działań na rynku.

Cena: 349,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka z grawerem na jubileusz firmy

Ekskluzywna statuetka z okazji współpracy
Kryształowa statuetka z grawerem na jubileusz firmy

Pomysłowa forma podziękowania od Twojej firmy dla innej, np. z okazji jubileuszu działalności, dużego wyróżnienia. Może ona zostać także wręczona szefowi firmy czy też pracownikowi, który przysłużył się w rozwoju firmy. Kryształowa statuetka składa się z 3 integralnych ze sobą części, górna cześć to sześcian ze ściętym rogiem, we wnętrzu którego pięknie będzie się prezentować np. logo firmy, czy też symboliczne uściśnięte dłonie wykonane w 2,5D. W Środkowej szklanej części wygrawerujemy spersonalizowane, symboliczne życzenia, dół statuetki zaś to czarna, szklana podstawa barwiona w masie.

Cena: 449,00 zł
szt.

Lokomotywa 3D prezent dla kolejarza

Lokomotywa 3D prezent dla maszynisty
Lokomotywa 3D prezent dla kolejarza

Lokomotywa 3D prezent dla kolejarza - doskonały pomysł na jubileuszowy upominek dla pracownika kolei. Model 3D lokomotywy wygrawerowany laserowo wewnątrz tej kryształowej statuetki to również pomysł na prezent dla chłopca, którego fascynuje wszystko to, co związane jest z kolejnictwem. Oczywiście do tego grawerunku można dodać dowolną dedykację - wystarczy tylko przysłać do nas treść dedykacji w trakcie składania zamówienia.

Cena: 549,00 zł
szt.

Statuetka na 20-lecie firmy

Statuetka szklana z okazji jubileuszu firmowego
Statuetka na 20-lecie firmy

Zjawiskowa statuetka z grawerowanymi życzeniami z okazji jubileuszu firmy. Wewnątrz kryształu wygrawerujemy w 2,5D biznesowy uścisk dłoni oraz personalizowane życzenia nawiązujące do okazji. Oprócz życzeń możemy wygrawerować logo firmy czy też zdjęcie np. szefa, siedziby czy wspólne pracownicze.

Cena: 549,00 zł
szt.

Jubileusz istnienia firmy

jubileusz firmowy - prezent-grawerowana statuetka
Jubileusz istnienia firmy

Jubileusz istnienia firmy upamiętniony wyjątkowo elegancką statuetką kryształową ze spersonalizowanym grawerem wewnątrz. Logo firmy, zdjęcie i treść gratulacji wygrawerowane wewnątrz kryształowej statuetki na upamiętnienie wyjątkowego wydarzenia jakim jest jubileusz istnienia firmy.  

Cena: 349,00 zł
szt.

Unikalne wyjątkowe statuetki firmowe, które mogą stanowić niezwykle efektowny prezent dla partnera biznesowego lub na różnego rodzaju jubileusze związane z działalnością firmy. Kryształowa statuetka może być również eleganckim prezentem dla szefa lub nagrodą dla pracownika wręczana na pożegnanie lub przejście na emeryturę. Wygrawerowane LOGO firmowe z dedykacją w SZKLANEJ statuetce to również fantastyczny prezent dla wieloletniego kontrahenta w ramach podziękowań za współpracę. Wszystkie statuetki wykonywane są na indywidualne zamówienie i według wytycznych klienta.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony