Statuetki firmowe

Statuetka z grawerem-podziękowania za współpracę

podziękowanie za lata współpracy
Statuetka z grawerem-podziękowania za współpracę

Elegancka, szklanka statuetka jako forma podziękowań firmowych. Statuetka składa się z dwóch integralnych części szkła, wyższe to przezroczysty kryształ wewnątrz którego wykonamy kryształ, natomiast podstawa to również szkło barwione na czarno w masie. Wewnątrz szkła wygrawerujemy Twoje personalizowane życzenia, uścisk dłoni oraz logo. Kryształowa statuetka to idealny prezent jako forma podziękowań pomiędzy firmami, kontrahentami, szefostwem czy też współpracownikami.

Cena: 349,00 zł
szt.

Jubileusz firmy prezent

prezent na jubileusz firmy, 20 lat istnienia, 10 lat istnienia, 30 lat istnienia
Jubileusz firmy prezent

Prezent na jubileusz istnienia firmy. Elegancka statuetka z możliwością wygrawerowania dowolnego zdjęcia,logo i tekstu wewnątrz szkła kryształowego. Prezent dla firmy w dowód uznania za lata działań na rynku.

Cena: 349,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka z grawerem na jubileusz firmy

Ekskluzywna statuetka z okazji współpracy
Kryształowa statuetka z grawerem na jubileusz firmy

Pomysłowa forma podziękowania od Twojej firmy dla innej, np. z okazji jubileuszu działalności, dużego wyróżnienia. Może ona zostać także wręczona szefowi firmy czy też pracownikowi, który przysłużył się w rozwoju firmy. Kryształowa statuetka składa się z 3 integralnych ze sobą części, górna cześć to sześcian ze ściętym rogiem, we wnętrzu którego pięknie będzie się prezentować np. logo firmy, czy też symboliczne uściśnięte dłonie wykonane w 2,5D. W Środkowej szklanej części wygrawerujemy spersonalizowane, symboliczne życzenia, dół statuetki zaś to czarna, szklana podstawa barwiona w masie.

Cena: 499,00 zł
szt.

Statuetka na 20-lecie firmy

Statuetka szklana z okazji jubileuszu firmowego
Statuetka na 20-lecie firmy

Zjawiskowa statuetka z grawerowanymi życzeniami z okazji jubileuszu firmy. Wewnątrz kryształu wygrawerujemy w 2,5D biznesowy uścisk dłoni oraz personalizowane życzenia nawiązujące do okazji. Oprócz życzeń możemy wygrawerować logo firmy czy też zdjęcie np. szefa, siedziby czy wspólne pracownicze.

Cena: 549,00 zł
szt.

Jubileusz istnienia firmy

jubileusz firmowy - prezent-grawerowana statuetka
Jubileusz istnienia firmy

Jubileusz istnienia firmy upamiętniony wyjątkowo elegancką statuetką kryształową ze spersonalizowanym grawerem wewnątrz. Logo firmy, zdjęcie i treść gratulacji wygrawerowane wewnątrz kryształowej statuetki na upamiętnienie wyjątkowego wydarzenia jakim jest jubileusz istnienia firmy.  

Cena: 349,00 zł
szt.

Unikalne wyjątkowe statuetki firmowe, które mogą stanowić niezwykle efektowny prezent dla partnera biznesowego lub na różnego rodzaju jubileusze związane z działalnością firmy. Kryształowa statuetka może być również eleganckim prezentem dla szefa lub nagrodą dla pracownika wręczana na pożegnanie lub przejście na emeryturę. Wygrawerowane LOGO firmowe z dedykacją w SZKLANEJ statuetce to również fantastyczny prezent dla wieloletniego kontrahenta w ramach podziękowań za współpracę. Wszystkie statuetki wykonywane są na indywidualne zamówienie i według wytycznych klienta.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony