Prezent na Urodziny

Prezent na 30-te urodziny

na 30-te urodziny prezent grawerowany
Prezent na 30-te urodziny

Prezent na 30-te urodziny - Piękny prezent na 30-te urodziny dla ukochanej dziewczyny, żony czy też narzeczonej, prezent może być również świetnym pomysłem na prezent dla mamy, wystarczy inna treść życzeń, które zawsze mogą być spersonalizowane tak samo jak data i podpisy! Piękna róża w trójwymiarze zachwyci każdego!

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent na 50-te urodziny

prezent na 50 urodziny
Prezent na 50-te urodziny

Prezent na 50-te urodziny - Pomysł na efektowny prezent na 50-te urodziny dla kobiety! Rewelacyjny prezent na imieniny czy też urodziny. Wyjątkowa kryształowa statuetka z wygrawerowaną wewnątrz różą 3D oraz spersonalizowanym tekstem dla osoby obchodzącej urodziny!

Cena: 119,00 zł
szt.

Elegancki prezent na 40-te urodziny

róża 3D na urodziny
Elegancki prezent na 40-te urodziny

Niepowtarzalny, spersonalizowany prezent- kryształowa statuetka z okazji 40-tych urodzin. Wewnątrz kryształu grawerujemy personalizowany tekst oraz piękną, delikatną różę 3D. Możemy też wykonać inne cyfry, wystarczy napisać do nas wiadomość, a graficy prześlą wizualizację kryształu z Twoim tekstem.

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent na 50-te urodziny dla kobiety

elegancki prezent na urodziny
Prezent na 50-te urodziny dla kobiety

Piękny prezent z okazji 50 urodzin dla kobiety, róża 3D wraz z życzeniami wygrawerowana w eleganckim, podłużnym krysztale, który charakteryzuje się klasyczną formą oraz precyzją wykonania grawerunku. Wieczna róża 3D przypadnie każdej Pani do gustu i przywoła wspomnienia z tego dnia.

Cena: 249,00 zł
szt.
  • nowość

Prezent od rodziców na 18 urodziny

Prezent od rodziców na 18 urodziny grawer w szkle
Prezent od rodziców na 18 urodziny

Prezent od rodziców na 18 urodziny - Efektowna statuetka z wygrawerowanym wewnątrz zdjęciem oraz dowolną treścią życzeń specjalnie dla osoby obchodzącej 18 urodziny! Wyjątkowa pamiątka, która zachwyci obdarowaną osobę. Prezent od rodziców na 18 urodziny w formie kryształowej statuetki zachwyci i będzie najpiękniejszym podarunkiem dla córki w tak ważnym dniu!

Cena: 219,00 zł
szt.
  • nowość

statuetka na osiemnastkę

na osiemnastkę statuetka szklana
statuetka na osiemnastkę

statuetka na osiemnastkę - efektowna statuetka na osiemnastkę od kolegów, koleżanek, rodziców czy też od przyjaciół! Super pomysł na prezent, który będzie wyjątkowo prezentował się na biurku czy półce w pokoju! Trójwymiarowy prezent z cyfrą 18 zrobi niewątpliwie ogromne wrażenie! Tekst jaki wygrawerujemy wewnątrz jest dowolny! 

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent na 30 urodziny dla żony

kryształowa statuetka ze zdjęciem
Prezent na 30 urodziny dla żony

Prezent na 30 urodziny dla żony - Piękny prezent dla żony wręczony w dniu 30-tych urodzin. Wyjątkowa kryształowa statuetka, w której wygrawerujemy zdjęcie, które zostanie do nas przesłane wraz z treścią spersonalizowanych życzeń!

Cena: 219,00 zł
szt.

Prezent na 18 Urodziny

prezent urodzinowy ze zdjęciem
Prezent na 18 Urodziny

Prezent na 18 te urodziny - Statuetka szklana z wygrawerowanym wewnątrz zdjęciem dziewczyny obchodzącej osiemnaste urodziny jako piękne upamiętnienie tak istotnych urodzin. Wykonany wewnątrz grawer ze zdjęciem, tekstem oraz symboliczną cyfrą 18 w trójwymiarze zachwyci i oczaruje.

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent urodzinowy

róża z życzeniami prezent na urodziny
Prezent urodzinowy

Prezent urodzinowy - Wyjątkowo piękna statuetka kryształowa z wygrawerowaną wewnątrz różą 3D oraz treścią życzeń specjalnie na 18 urodziny! Prezent , który będzie piękną pamiątką tak ważnych urodzin jakim są właśnie te otwierające drzwi do dorosłego świata! Piękny prezent dla dziewczyny od chłopaka, rodziców czy też dziadków! 

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent na urodziny dla żony

prezent grawerowany dla żony na urodziny, piękny prezent dla niej na imieniny lub urodziny
Prezent na urodziny dla żony

Wyjątkowy prezent na urodziny dla żony. Piękne serce ornamentalne wygrawerowane wewnątrz szklanej statuetki wraz z piękną treścią życzeń (tekst przesyła klient).Wyjątkowy prezent wręczony w dniu urodzin bądź imienin!

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent urodzinowy dla siostry

prezent urodzinowy dla siostry
Prezent urodzinowy dla siostry

Prezent urodzinowy dla siostry - efektowna statuetka z grawerem wykonanym wewnątrz szkła kryształowego. Wyjątkowy prezent na 30-te urodziny dla siostry. Piękny prezent wykonany na specjalne zamówienie, wewnątrz którego wygrawerujemy zdjęcie osoby obchodzącej urodziny jak i wyjątkową treść życzeń. 

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent na osiemnastkę

Na osiemnastkę prezent grawerowany 3D w krysztale
Prezent na osiemnastkę

Prezent na osiemnastkę - efektowna kryształowa statuetka z wygrawerowaną wewnątrz różą 3D oraz dowolną dedykacją czy też treścią życzeń dla osoby, która ma otrzymać ten niezwykle piękny prezent na osiemnastkę! 

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent na urodziny powinien łączyć w sobie elegancję i wyjątkowość a to cechuje nasze statuetki, które dzięki Państwa zaangażowaniu w celu stworzenia unikatowego prezentu oraz naszemu doświadczeniu stają się prezentem idealnym! Prezent na urodziny w formie kryształowej statuetki ze zdjęciem oraz życzeniami, będzie pamiątką na lata. Tworzymy grawerowane fotokryształy 2D jak i 3D ze zwykłych zdjęć, wraz z wyjątkową treścią życzeń powstają unikalne prezenty. Prezent na urodziny dla mamy z jej zdjęciem i kwiatem róży w trójwymiarze, prezent upamiętniający osiemnaste, trzydzieste, czterdzieste czy też pięćdziesiąte urodziny powinien być wyjątkowy i efektowny! Dlatego przedstawiamy Państwu nasze propozycje, kryształów z przykładowymi projektami.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony