Prezent na ślub, rocznicę, jubileusz

Prezent na jubileusz ślubu rodziców

Grawer zdjęcia wraz z indywidualną dedykacją
Prezent na jubileusz ślubu rodziców

Wyjątkowy prezent na jubileusz ślubu wygrawerowany wewnątrz kryształu. Grawer zdjęcia wraz z życzeniami w krysztale o ozdobnych krawędziach to idealny prezent na różnego rodzaje jubileusze lub rocznice. Taka szklana statuetka to wyjątkowy prezent na jubileusz, który można wręczyć rodzicom, dziadkom w dzień rocznicy ich ślubu. Ozdobnik w postaci dwóch splecionych serduszek to kolejny atrybut tego prezentu. statuetka pięknie prezentuje się na podstawce LED, którą również posiadamy w swojej ofercie.

Cena: 319,00 zł
szt.

Oryginalny pomysł na walentynki

romantyczny prezent z okazji walentynek dla drugiej połówki
Oryginalny pomysł na walentynki

Praktyczny, oryginalny pomysł na prezent dla drugiej połówki z okazji walentynek. Wykaż się pomysłowością i udowodnij, że pamiętasz od kiedy jesteście razem, wyliczając dokładnie dni uświadomicie sobie jak wiele już wspólnie przeżyliście. Całości dopełni wygrawerowane piękne serce w 3D.

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent na rocznicę ślubu

prezent dla niej na rocznicę ślubu, piękna szklana statuetka dla ukochanej
Prezent na rocznicę ślubu

Wyjątkowo piękny prezent dla żony na rocznicę ślubu! Przepiękne serce koronkowe - symbolizujące gorącą miłość wręczone przez męża w rocznicę ślubu, będzie niezwykle piękną pamiątką, która latami będzie cieszyć obdarowaną kobietę i przypominać o wyjątkowym dniu, wystarczy przesłać do nas treść życzeń jaka ma się znaleźć wygrawerowana pod serduszkiem!

Cena: 119,00 zł
szt.

Diamentowe gody prezent

prezent na diamentowe gody
Diamentowe gody prezent

Diamentowe gody prezent - Efektowny i niezwykle piękny kryształowy diament z dowolną treścią, którą wygrawerujemy wewnątrz to świetny pomysł na prezent na diamentowe gody dla jubilatów. 

Cena: 149,00 zł
szt.

Prezent na pierwszą rocznicę ślubu

speronalizowany prezent grawerowany w szkle
Prezent na pierwszą rocznicę ślubu

Idealny prezent na pamiątkę tak ważnego dnia jakim był dzień ŚLUBU, szklane serce, a w nim za pomocą nowoczesnej technologii laserowej wygrawerowane zdjęcie młodych, życzenia oraz ozdobnik w postaci eleganckich, trójwymiarowych splecionych obrączek.

Cena: 199,00 zł
szt.

Rocznica ślubu rodziców - prezent

piękny prezent dla rodziców na rocznicę ślub. Wyjątkowy prezent na jubileusz, złote gody, srebrne gody
Rocznica ślubu rodziców - prezent

Rocznica ślubu rodziców - prezent. Piękna szklana statuetka o kunsztownie zdobionych bokach to przepiękny prezent dla rodziców na rocznicę ich ślubu. Wygrawerowane wewnątrz zdjęcie rodziców z czasów ich ślubu bądź aktualna fotografia wraz z pięknymi życzeniami; będzie wyjątkowo piękną pamiątką jubileuszu.

Cena: 219,00 zł
szt.

Złote gody grawer

grawer złote gody
Złote gody grawer

Złote gody grawer - Piękny kryształ z ozdobnymi fazowanymi krawędziami z wygrawerowanym wewnątrz zdjęciem przesłanym przez zamawiającego oraz dowolną treścią życzeń. Efektowny i bardzo elegancki prezent, który zachwyci i oczaruje jubilatów. Podaruj prezent na złote gody, który będzie jedynym w swoim rodzaju i przygotowanym specjalnie dla jubilatów!

Cena: 219,00 zł
szt.

Prezent na 40 rocznicę ślubu

na 40 rocznicę ślubu prezent  grawerowany ze zdjęciem dla rodziców na rocznicę. piękna statuetka kryształowa
Prezent na 40 rocznicę ślubu

Prezent na 40 rocznicę ślubu - elegancka statuetka wręczona w dniu jubileuszu rodziców! Piękna kryształowa statuetka na rocznicę ślubu rodziców - 40 z grawerem wykonanym wewnątrz kryształu. Zdjęcie i życzenia wygrawerowane w szkle.

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent na pierwszą rocznicę ślubu - Kryształowe Serce

Rok małżeństwa kryształowy prezent od rodziców lub innych osób bliskich
Prezent na pierwszą rocznicę ślubu - Kryształowe Serce

Kryształowe serce jako prezent na Rocznicę Ślubu dla Pary Młodej. Wewnątrz wygrawerujemy zdjęcie, spersonalizowany tekst oraz gołąbki ślubne w 3D.

Cena: 299,00 zł
szt.

Pomysł na prezent dla ukochanej

pomysł na prezent walentynkowy
Pomysł na prezent dla ukochanej

Każdy z nas kto choć raz kochał wie, że o miłość trzeba dbać i ją pielęgnować, a walentynki, rocznica znajomości czy ślubu to idealny czas na to, aby to okazać drugiej połówce. 

Piękny, nowoczesny kryształ, o wyjątkowym kształcie to oryginalny pomysł na prezent dla drugiej połówki. W jego wnętrzu wygrawerujemy z największą starannością koronkowe serce, którego w wnętrzu znajduje się ilość dni, które wspólnie już ze sobą przeżyliście. Niebanalny pomysł, który zachwyci Ukochaną osobę.

Cena: 319,00 zł
szt.

Rocznica ślubu kryształowy prezent dla rodziców

na rocznicę ślubu, grawer w szkle, grawerowane zdjęcie dla rodziców
Rocznica ślubu kryształowy prezent dla rodziców

Na Rocznice Ślubu - piękne grawerowane życzenia wewnątrz kryształowej statuetki wraz ze zdjęciem 3D rodziców, którzy obchodzą jubileusz swojego małżeństwa oraz ozdobą w formie obrączek ślubnych 3D jako symbol małżeństwa. Grawerowany prezent na rocznice ślubu.

Cena: 469,00 zł
szt.

Zdjęcie grawerowane wewnątrz szklanej statuetki to wyjątkowy prezent na taką okoliczność jak Ślub, rocznica ślubu, Jubileusz małżeństwa. Istnieje możliwość dodania życzeń, dedykacji, które nadadzą wyjątkowość takiemu upominkowi. Wyjątkowy prezent dla rodziców, teściów, dziadków z okazji ich rocznicy ślubu. Kryształowa statuetka z wygrawerowanym wewnątrz zdjęciem, dedykacją stanowi niezwykle efektowny prezent który przez wiele lat będzie cieszył oko jubilatów. Jubileusz związku małżeńskiego to idealna okazja na podarowanie szklanej statuetki z spersonalizowanymi życzeniami.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony