Statuetki dla firm

Eleganckie kryształowe statuetki dla firm, precyzyjnie grawerowane wewnątrz. Doskonały wybór dla wyróżnienia pracowników, klientów lub partnerów biznesowych. Połączenie klasy i prestiżu w jednym produkcie.

Diamentowa statuetka grawerowana

statuetka z diamentem grawer
Diamentowa statuetka grawerowana

Diamentowa statuetka grawerowana - Piękna i elegancka statuetka idealnie pasująca do wyjątkowej i ekskluzywnej gali. Wręczona jako nagroda będzie nieziemsko wyglądać w dłoniach wyróżnionej osoby mieniąc się tysiącem błysków odbijanych dzięki misternemu szlifowi ręcznie wykonanego zwieńczenia w formie diamentu!

Cena: 449,00 zł
szt.

Elegancka Statuetka podziękowania firmowe

grawerowane podziękowania dla firmy wewnątrz kryształowej statuetki
Elegancka Statuetka podziękowania firmowe

Podziękowanie dla pracownika za wieloletnią pracę, wygrawerowane wewnątrz szkła kryształowego trwałe i oryginalne podziękowanie wręczone pracownikowi przez firmę. Umieścimy dowolny tekst i logo firmy. Kryształ zapakowany w eleganckie granatowe pudełko. W ofercie posiadamy inne kształty oraz wymiary kryształów.

Cena: 219,00 zł
szt.

Elegancki prezent dla pracownika

grawerowany prezent dla pracownika
Elegancki prezent dla pracownika

Kryształowa statuetka, idealna pamiątka na lata od szefa firmy dla zasłużonego pracownika odchodzącego na emeryturę. Personalizowane podziękowania wraz ze zdjęciem oraz logiem firmy to trwały, niebanalny upominek, który z pewnością zaskoczy obdarowanego.

Cena: 219,00 zł
szt.

Jubileusz firmy prezent

prezent na jubileusz firmy, 20 lat istnienia, 10 lat istnienia, 30 lat istnienia
Jubileusz firmy prezent

Prezent na jubileusz istnienia firmy. Elegancka statuetka z możliwością wygrawerowania dowolnego zdjęcia,logo i tekstu wewnątrz szkła kryształowego. Prezent dla firmy w dowód uznania za lata działań na rynku.

Cena: 349,00 zł
szt.

Jubileusz istnienia firmy

jubileusz firmowy - prezent-grawerowana statuetka
Jubileusz istnienia firmy

Jubileusz istnienia firmy upamiętniony wyjątkowo elegancką statuetką kryształową ze spersonalizowanym grawerem wewnątrz. Logo firmy, zdjęcie i treść gratulacji wygrawerowane wewnątrz kryształowej statuetki na upamiętnienie wyjątkowego wydarzenia jakim jest jubileusz istnienia firmy.  

Cena: 349,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka z grawerem na jubileusz firmy

Ekskluzywna statuetka z okazji współpracy
Kryształowa statuetka z grawerem na jubileusz firmy

Pomysłowa forma podziękowania od Twojej firmy dla innej, np. z okazji jubileuszu działalności, dużego wyróżnienia. Może ona zostać także wręczona szefowi firmy czy też pracownikowi, który przysłużył się w rozwoju firmy. Kryształowa statuetka składa się z 3 integralnych ze sobą części, górna cześć to sześcian ze ściętym rogiem, we wnętrzu którego pięknie będzie się prezentować np. logo firmy, czy też symboliczne uściśnięte dłonie wykonane w 2,5D. W Środkowej szklanej części wygrawerujemy spersonalizowane, symboliczne życzenia, dół statuetki zaś to czarna, szklana podstawa barwiona w masie.

Cena: 499,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka z lokomotywą 3D

Dla prezesa firmy prezent  grawerowany. Lokomotywa 3D grawerowana wewnątrz kryształowej statuetki jako prezent dla prezesa
Kryształowa statuetka z lokomotywą 3D

Podziękowanie za współpracę, eleganckie podziękowanie w formie grawerowanej statuetki kryształowej 3D. Elegancka, duża bryła szkła z grawerem 3D lokomotywy oraz indywidualną treścią życzeń czy podziękowań. Wyjątkowy prezent dla prezesa od pracowników bądź zaprzyjaźnionej firmy w podziękowaniu za współpracę!

Cena: 549,00 zł
szt.

Lokomotywa 3D prezent dla kolejarza

kryształowa statuetka dla kolejarza lokomotywa
Lokomotywa 3D prezent dla kolejarza

Lokomotywa 3D prezent dla kolejarza - doskonały pomysł na jubileuszowy upominek dla pracownika kolei. Model 3D lokomotywy wygrawerowany laserowo wewnątrz tej kryształowej statuetki to również pomysł na prezent dla chłopca, którego fascynuje wszystko to, co związane jest z kolejnictwem. Oczywiście do tego grawerunku można dodać dowolną dedykację - wystarczy tylko przysłać do nas treść dedykacji w trakcie składania zamówienia.

Cena: 549,00 zł
szt.

Podziękowania dla pracownika

Podziękowanie dla pracownika grawer 3D wewnątrz kryształowej statuetki
Podziękowania dla pracownika

Podziękowania dla pracownika pracującego w branży elektrycznej, w formie eleganckiej statuetki z grawerem wykonanym wewnątrz szkła kryształowego. Grawer słupa Wysokiego napięcia w 3D z indywidualną treścią podziękowań! Podziękowania dla pracownika, które będą piękną pamiątką długich lat pracy w firmie! 

Cena: 259,00 zł
szt.

Podziękowania dla pracownika odchodzącego na emeryturę

podziękowania dla pracownika przechodzącego na emeryturę, szklana statuetka z grawerem 3d samochod
Podziękowania dla pracownika odchodzącego na emeryturę

Elegancka statuetka dla pracownika odchodzącego na emeryturę jako podziękowania grawerowane wewnątrz szkła kryształowego. Wyjątkowe podziękowania dla pracownika przechodzącego na emeryturę,  będące ukoronowaniem wieloletniej, sumiennej i rzetelnej pracy na rzecz firmy, w której pracuje. 

Cena: 549,00 zł
szt.

Podziękowania firmowe

podziękowania dla firmy od firmy statuetka z grawerem logo
Podziękowania firmowe

Podziękowania firmowe dla przedsiębiorstwa za wieloletnią współpracę. Elegancka statuetka z grawerem wykonanym wewnątrz szkła. Prezent dla partnera biznesowego na podziękowania firmowe.

Cena: 249,00 zł
szt.

Podziękowania za Współpracę

Podziękowanie za współpracę grawer w krysztale, grawer w szkle, tir w trójwymiarze, tir 3D w szkle, model 3D w szkle
Podziękowania za Współpracę

Podziękowania za współpracę - nagroda jubileuszowa przygotowana przez kierownictwo firmy przewozowej dla zasłużonego pracownika. Doskonały gadżet firmowy, który można wręczyć jako upominek dla kontrahentów, albo po prostu postawić na biurku prezesa. Technika laserowego grawerowania wewnątrz szkła kryształowego gwarantuje wysoką jakość grawerunku.

Cena: 549,00 zł
szt.

Personalizowane statuetki dla firm

Oferujemy szeroki wachlarz ekskluzywnych kryształowych statuetek na zamówienie. Gadżety, upominki reklamowe, nagrody wykonywane są zawsze na indywidualne zamówienie i według życzenia klienta. W każdej statuetce mamy możliwość wygrawerowania logo firmy, tekstu, modelu 3D, a różnorodność kształtów szklanych statuetek daje nieograniczone możliwości wyglądu ostatecznego produktu. Jesteśmy w stanie wygrawerować w kryształowych statuetkach elementy 2D jak i elementy 3D dopasowane do tematyki oraz okazji na jaką są tworzone eventy firmowe, gale sportu, jubileuszu firmy. Jesteśmy producentem i tworzymy statuetki dla firm, policji, urzędów, wojska, szpitali, samorządów, szkół, sportu, banków i wielu innych instytucji których logo oraz nazwę możemy wygrawerować w statuetkach wykonanych ze szkła.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony