Dzień Ojca

Super Tata - prezent dla taty

prezent dla taty na dzień ojca. Wyjątkowy prezent na dzień ojca. Piękny prezent dla taty Super tata.
Super Tata - prezent dla taty

Prezent idealny dla każdego taty wręczony w dniu ojca! Super Tata - prezent dla taty to piękna statuetka szklana z wygrawerowanym wewnątrz znakiem Super taty oraz imieniem osoby, która ma otrzymać kryształ! Można dodać życzenia pod emblematem!

Cena: 119,00 zł
szt.

Kryształowy brelok do kluczy z dedykacją

szklany breloczek z wygrawerowanym imieniem na dzień chłopaka
Kryształowy brelok do kluczy z dedykacją

Oryginalny breloczek jako prezent na takie okazje jak dzień ojca, dzień dziadka, dzień chłopaka. Wygrawerowane zdjęcie 2D wraz z indywidualną dedykacją w kryształowym breloku z podświetleniem LED stanowi wspaniałą niespodziankę dla bliskiej osoby. Szklany breloczek z wygrawerowanym zdjęciem, imieniem, dedykacją "jedź ostrożnie" można doczepić do kluczy i nosić zawsze przy sobie. 

Cena: 69,00 zł
szt.

Prezent dla taty - kibica - Brelok

widok z boku
Prezent dla taty - kibica - Brelok

Prezent dla taty - kibica - Brelok LED z wygrawerowaną wewnątrz piłką w trójwymiarze oraz dowolną dedykacją! Efektowny prezent w formie super gadżetu dla taty - kibica! Brelok kibica z piłką nożną w trójwymiarze oraz dowolną dedykacją! Super prezent dla taty na dzień taty czy też na urodziny!

Cena: 49,00 zł
szt.

Super tata brelok grawerowany

brelok-z-grawerem-na-dzien-ojca-20.jpg
Super tata brelok grawerowany

Prezent na dzień ojca w formie breloczka do kluczy z wygrawerowanym wewnątrz znakiem Super Taty oraz imieniem osoby, która ma otrzymać ten wyjątkowy prezent. Super upominek na dzień ojca, idealny brelok grawerowany z podświetleniem LED do kluczyków samochodowych czy też do kluczy od mieszkania!

Cena: 49,00 zł
szt.
Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony