Pamiątka Chrztu Świętego

Chrzest prezent

prezent na chrzest
Chrzest prezent

Chrzest prezent - Efektowna statuetka kryształowa z wygrawerowanymi wewnątrz ozdobnikami nawiązującymi do uroczystości chrztu świętego. Wewnątrz wygrawerujemy dowolną treść życzeń dla maluszka przyjmującego sakrament chrztu świętego. Prezent, który pozostanie pamiątką na długie lata!

Cena: 219,00 zł
szt.

Grawerowane serce-kryształowa Pamiątka Chrztu Świętego

Grawerowany prezent dla chrześniaka z okazji Chrztu Świętego
Grawerowane serce-kryształowa Pamiątka Chrztu Świętego

Grawerowane, kryształowe serce to przepiękna pamiątka Chrztu Świętego. Wewnątrz kryształu wygrawerujemy  zdjęcie chrześniaka (bądź wasze wspólne z dzieckiem) oraz personalizowane życzenia wraz z podpisem i dat wręczenia prezentu. 

Cena: 199,00 zł
szt.

Oryginalny prezent na chrzest

Na chrzest oryginalny prezent - grawer w szkle
Oryginalny prezent na chrzest

Oryginalny prezent na chrzest - wyjątkowa kryształowa statuetka z wygrawerowanym wewnątrz zdjęciem dziecka bądź rodziców chrzestnych z dzieckiem, jako piękna pamiątka chrztu. Efektowna statuetka szklana ze zdjęciem oraz piękną treścią na specjalne zamówienie dla dziecka na chrzest! Tak niezwykle oryginalny prezent zachwyci i oczaruje każdego!

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent na chrzciny dla dziewczynki

prezent dla dziewczynki na chrzciny - kryształ grawerowany - obiekty 3d buciki do chrztu smoczek i grzechotka
Prezent na chrzciny dla dziewczynki

Prezent na chrzciny, który oczaruje każdego! Wyjątkowy Prezent na chrzest od chrzestnej, bądź prezent na chrzest od chrzestnego, z indywidualną treścią życzeń oraz pięknymi elementami symbolicznie nawiązującymi do dnia chrztu świętego; smoczek, buciki oraz grzechotka. Prezent na chrzciny od chrzestnej w formie wyjątkowej kryształowej statuetki, latami będzie cieszył obdarowane dziecko jak i rodziców, przypominając o wyjątkowym dniu, gdyż wewnątrz szkła można umieścić dowolną treść również datę chrzcin!

Cena: 119,00 zł
szt.
  • nowość

Prezent na chrzciny dla chłopca

na chrzciny prezent dla chłopca w formie statuetki obelisk ze zdjęciem i grawerem
Prezent na chrzciny dla chłopca

Prezent na chrzciny dla chłopca w wyjątkowej formie kryształowej statuetki z grawerem 3D wewnątrz szkła oraz zdjęciem dziecka wygrawerowanym również wewnątrz. Piękne życzenia wraz z grawerem będą stanowić piękny prezent na chrzest dla dziecka. Tak wyjątkowy prezent na chrzest od chrzestnego może być również wręczony jako prezent na chrzest od chrzestnej czy też dziadków - wystarczy inna treść umieszczona wewnątrz statuetki aby stworzyć piękny prezent na chrzest dla dziewczynki bądź chłopca!

Cena: 249,00 zł
szt.

Grawerowana pamiątka Chrztu Świętego

pamiątka chrztu z życzeniami
Grawerowana pamiątka Chrztu Świętego

Pamiątka chrztu św. w krysztale ze zdobionymi krawędziami to super pomysł na prezent dla dziecka, którą można podarować mu w dniu jego Chrztu Świętego. Wygrawerowane trójwymiarowe buciki, grzechotka symbole chrztu wraz z własnymi życzeniami w szklanej statuetce to pamiątka chrztu św., która przez lata będzie cieszyła. Polecamy na pamiątkę chrztu św. dla dziecka kryształ z grawerowanymi obiektami 3D w prezencie od dziadków.  W ofercie posiadamy również podświetlające podstawki LED, które tylko dodadzą uroku wygrawerowanej pamiątce chrztu św.

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent na chrzciny

na Chrzciny prezent dla dziecka od chrzestnej, chrzestnego grawerowane zdjęcie
Prezent na chrzciny

Prezent na chrzciny wręczony w dniu chrzcin dla chłopca, na chrzciny dla dziewczynki od chrzestnej, chrzestnego, dziadków czy rodziców chrzestnych to piękna pamiątka chrztu świętego. Prezent na chrzciny dla chłopca w formie pięknej kryształowej statuetki z bucikami 3D, czy też prezent na chrzciny dla dziewczynki z grzechotką i smoczkiem 3D, to prezent wyjątkowy i niepowtarzalny! Prezent na chrzciny dla dziecka z grawerem spersonalizowanym w formie pięknej treści życzeń wygrawerowanych wewnątrz statuetki w kształcie serca! Tak niezwykły prezent na chrzest dla chłopca i dziewczynki oczaruje i zachwyci każdego! Prezent na chrzciny od chrzestnej będzie pamiątką na całe życie!

Cena: 299,00 zł
szt.

Prezent na Chrzest Święty

wyjątkowy prezent na Chrzest Święty od rodziców chrzestnych
Prezent na Chrzest Święty

Prezent na Chrzest w postaci kryształowej statuetki z wygrawerowanym zdjęciem na indywidualne zamówienie. Wyjątkowy upominek na chrzciny dla chłopca lub dziewczynki od najbliższych jako szklana statuetka z wygrawerowaną wewnątrz fotografią dziecka i życzeniami na chrzciny. Niezwykle oryginalny pomysł na prezent na chrzest dla chłopca lub dziewczynki.

Cena: 219,00 zł
szt.

Pamiątka na chrzciny od dziadków

wygrawerowane płaskie zdjęcie malucha
Pamiątka na chrzciny od dziadków

Wyjątkowa pamiątka dla dziecka wygrawerowana w kryształowej kostce. Wygrawerowane płaskie zdjęcie malucha z elementem 3D w postaci grzechotki 3D oraz dedykacją to prezent, który oczaruje wszystkich. Unikalny upominek który przez dodanie zdjęcia oraz dedykacji staje się spersonalizowaną pamiątką Chrztu Świętego.

Cena: 149,00 zł
szt.

Prezent na Chrzciny od rodziców

wygrawerowane zdjęcie wraz z dedykacją
Prezent na Chrzciny od rodziców

Prezent na chrzciny wygrawerowany w krysztale wraz z życzeniami oraz zdjęciem. Szklana statuetka ze zdobionymi krawędziami sama w sobie wygląda bogato, a do tego jeszcze wygrawerowane wewnątrz zdjęcie dziecka oraz dedykacja to prezent na chrzciny i dla chłopca i dla dziewczynki.

Cena: 219,00 zł
szt.

Pamiątka Chrztu Świętego zdjęcie dziecka w krysztale

piękna pamiątka Chrztu Świętego
Pamiątka Chrztu Świętego zdjęcie dziecka w krysztale

Piękna pamiątka Chrztu Świętego wygrawerowana wewnątrz kryształowego serca. Grawer zdjęcia dziecka 2D z ozdobnikiem w postaci grzechotki 3D w krysztale o kształcie serca To super pomysł na wyjątkowy prezent z z okazji Chrztu świętego. Każdą kryształową statuetkę można dowolnie spersonalizować pod względem życzeń na chrzciny, dedykacji, zdjęcia. Jeśli szukasz pięknego prezent na chrzest to nasza propozycja jest Dla Ciebie. Zobacz też inne kształty naszych kryształowych statuetek które mogą Ci się spodobać. 

Cena: 299,00 zł
szt.

Pamiątka na chrzciny dla dziecka

grawerowana pamiątka chrztu świętego od rodziców chrzestnych
Pamiątka na chrzciny dla dziecka

Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki bądź dla chłopca. Niepowtarzalna pamiątka chrztu z życzeniami od rodziców chrzestnych, dziadków. Wygrawerowane ZDJĘCIE z osobistą dedykacją od rodziców chrzestnych w szklanej statuetce to wyjątkowy prezent na pamiątkę chrztu świętego. Grawerowana pamiątka w bardzo efektownym krysztale, która przez wiele lat będzie ciszyła oko. Kryształowa statuetka o nieregularnym kształcie umieszczona na  podstawie prezentuje się bardzo elegancko jako pamiątka chrztu. 

Cena: 349,00 zł
szt.

Jedną z ważniejszych uroczystości na jaką wręcza się prezent, który jednocześnie pełni rolę pamiątki to jest to uroczystość chrztu świętego. Pamiątka ze względu na swoją rolę powinna być trwała, podkreślająca okazję na jaką została wręczona i niepowtarzalna. Wszystkie te cechy spełniają pamiątki chrztu św. jakie można u nas zamówić.

Materiał z jakiego są wykonane statuetki to kryształ, a w nim grawerowane są zdjęcia w kompozycji z symbolami chrztu świętego w 3D jak np. grzechotka, smoczek czy buciki.

Pamiątka chrztu, w której zostanie wygrawerowane zdjęcie dziecka, dedykacja/błogosławieństwo od rodziców chrzestnych lub dziadków, data uroczystości jest prezentem w 100% oryginalnym.

Nieszablonowym prezentem na chrzciny chłopca bądź dziewczynki jest kryształ 3D z wygrawerowanym napisem Pamiątka Chrztu Świętego imieniem dziecka i trójwymiarowymi symbolami chrztu: grzechotką, bucikami i smoczkiem; a całość spersonalizowana datą i podpisem od kogo ten upominek czy to od ojca chrzestnego czy od matki chrzestnej.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony