Emerytura

Prezent dla żołnierza z grawerem

grawerowana karafka dla żołnierza wojskowego
Prezent dla żołnierza z grawerem

Elegancki prezent dla żołnierza z Żandarmerii Wojskowej. Karafka na alkohol z grawerowanym logo ŻW, 6 szklanek do whisky zapakowane w eleganckie, drewniane pudełko. Dzięki personalizowanym życzeniom podarujesz wojskowemu niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju prezent.

Cena: 249,00 zł
szt.

Grawerowana karafka ze szklankami dla policjanta

karafka z grawerowaną odznaką
Grawerowana karafka ze szklankami dla policjanta

Grawerowany, elegancki zestaw dla policjanta drogówki. Grawerowana karafka z numerem ID policjanta, szklanki do whisky z imieniem oraz logo Ruchu drogowego. Całość zapakowana w eleganckie, drewniane pudełko z zapięciem. Dzięki temu wręczysz personalizowany, gotowy prezent.

Cena: 169,00 zł
szt.

Karafka z grawerem i szklankami dla wojskowego

Grawerowana karafka Wojska Obrony Terytorialnej
Karafka z grawerem i szklankami dla wojskowego

Karafka z grawerowanymi życzeniami dla żołnierza z okazji przejścia na emeryturę. Szklana karafka z wygrawerowanym orłem Wojsk Obrony Terytorialnej oraz własnymi życzeniami dla wojskowego. Grawerowany zestaw zawiera 6 szklanek do whisky w wygrawerowanym pagonem żołnierza. Wygrawerowaną karafkę oraz zestaw szklanek umieścimy w drewnianej, eleganckiej skrzynce. Na jej wieczku umieścimy Orła WOT oraz stopień, imię i nazwisko wojskowego. Każdy projekt wykonujemy na indywidualne zamówienie, dlatego też grawerowany prezent możesz podarować wojskowemu z okazji awansu czy przejścia na emeryturę. Świetnym pomysłem jest również wręczenie grawerowanej karafki żołnierzowi z okazji urodzin, imienin czy dnia taty, dziadka.

Cena: 249,00 zł
szt.

Grawerowany zestaw dla emeryta Straży Granicznej

grawerowana odznaka straży granicznej
Grawerowany zestaw dla emeryta Straży Granicznej

Grawerowany zestaw dla emeryta Straży Granicznej, prosta, klasyczna karafka ze srebrną odznaką SG i numerem ID funkcjonariusza. Do zestawu dołączone są 2 szklanki z pagonem odpowiednim do stopnia emeryta. Całość zostanie umieszczona w drewnianym, ręcznie robionym pudełku z wygrawerowanym z największa starannością i dbałością o szczegóły logo Straży Granicznej, stopień oraz imię, nazwisko pracownika odchodzącego na emeryturę. 

Cena: 169,00 zł
szt.

Prezent na emeryturę dla policjanta

drewniane pudełko z wygrawerowaną odznaką policyjną
Prezent na emeryturę dla policjanta

Personalizowany, elegancki zestaw dla policjanta odchodzącego na emeryturę. Grawerowana karafka oraz dwie szklanki do whisky z numerem ID policjanta to świetna pamiątka na lata. Szkło zostanie zapakowane w eleganckie, drewniane pudełko z grawerem na wieczku. Dzięki temu wręczysz personalizowany, gotowy prezent dla funkcjonariusza.

Cena: 169,00 zł
szt.

Elegancki prezent dla Policjanta z odznaką

karafka dla emeryta z odznaka policyjną
Elegancki prezent dla Policjanta z odznaką

Elegancki, personalizowany prezent dla Policjanta z okazji przejścia na emeryturę, awansu lub zmiany miejsca pracy. W zestawie znajduje się: grawerowana karafka z odznaką policyjną wykonaną ze srebrnego laminatu wraz z życzeniami, 6 jednakowych szklanek z logo policji oraz drewniane pudełko z grawerem na wierzchu.

Cena: 249,00 zł
szt.

Praktyczny prezent dla Marynarza

karafka z grawerowaną kotwicą dla żeglarza na urodziny
Praktyczny prezent dla Marynarza

Elegancki, praktyczny prezent dla marynarza z wygrawerowanymi elementami marynistycznymi- statkiem z żaglami otoczonego ozdobną liną oraz kotwicą marynarską. Zestaw na Urodziny dla marynarza zawiera drewniane, ozdobne pudełko, szklaną karafkę oraz 6 szklanek do whisky.

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent dla żołnierza sił powietrznych

karafka z grawerem na alkohol dla wojskowego
Prezent dla żołnierza sił powietrznych

Elegancki personalizowany prezent dla wojskowego, karafka z grawerowanymi życzeniami oraz 6 szklanek do whisky z pagonem. Całość zapakowana będzie w ozdobne, drewniane pudełko z zapięciem koloru złotego. Na wieczku pudełka wygrawerujemy stopień wojskowy, imię, nazwisko z Twoimi życzeniami oraz Orła Wojsk Powietrznych lub np. logo jednostki.

Cena: 249,00 zł
szt.
  • nowość

Grawerowany zestaw Bohemia dla Policjanta

grawerowana karafka dla policjanta
Grawerowany zestaw Bohemia dla Policjanta

Absolutny hit! Grawerowany zestaw Bohemia Quadro zawierający kryształową karafkę oraz 6 szklanek do whisky. Szkło wykonane jest z najwyższą jakością, a na powierzchni karafki i szklanek wykonamy grawer odznaki policyjnej z numerem ID, imię i nazwisko, stopień oraz data pełnienia służby.

Cena: 399,00 zł
szt.

Grawerowana karafka dla policjanta

grwerwany zestaw odznaka policyjna
Grawerowana karafka dla policjanta

Grawerowany zestaw dla policjanta, to elegancki i zarazem praktyczny prezent, który będzie służył dumnie latami. Zestaw składa się z grawerowanej karafki z odznaką policyjną oraz grawerowanego drewnianego pudełka wyłożonego w środku wełną drzewną, z życzeniami oraz grafiką wozu policyjnego.

Cena: 129,00 zł
szt.

Grawerowany prezent dla żołnierza Marynarki Wojennej

grawerowana karafka dla wojskowego
Grawerowany prezent dla żołnierza Marynarki Wojennej

Praktyczny prezent na każdą okazję dla wojskowego Marynarki Wojennej, grawerowana, personalizowana karafka z motywem kotwicy oraz drewniane pudełko z wygrawerowanym znakiem Orła Wojsk Marynarki Wojennej.

Cena: 129,00 zł
szt.

grawerowany zestaw dla wojskowego

karafka dla wojskowego
grawerowany zestaw dla wojskowego

Grawerowana karafka z pudełkiem dla żołnierza wojskowego na pamiątkę zaangażowania przy pełnieniu przez niego służbę.

Cena: 129,00 zł
szt.

Prezenty z grawerem dla odchodzących na emeryturę

Grawerowane zestawy dla osób odchodzących na emeryturę, idealny prezent dla policjanta, strażaka czy też żołnierza. Możemy wygrawerować prezenty dla żołnierza Wojsk Powietrznych, Lądowych, Specjalnych, Marynarki Wojennej, Obrony Terytorialnej. Zamiast grafiki umieszczonej w projekcie możemy umieścić na przykład logo jednostki czy tez odznakę. Grawerowany zestaw możesz również wręczyć funkcjonariuszom służby więziennej, celnej, skarbowej czy też straży granicznej.

Jeżeli chciałbyś podziękować koledze za współpracę, grawerowana karafka z personalizacją jest świetnym pomysłem na prezent. W naszym sklepie znajdziesz trzy warianty zestawów. Grawerowana karafka z drewnianą skrzynką to świetny pomysł na prezent na urodziny nawiązujący do zawodu. Może zostać wręczona koledze chłopakowi, mężowi czy też bratu. Grawerowana karafka z personalizacją to nie tylko prezent dla mężczyzny, możesz ją sprezentować kobiecie pracującej w zawodzie. Pozostałe dwa zestawy posiadają dodatkowo szklanki z grawerem do whisky lub innego ulubionego trunku. Szklanki grawerowane są po jednej stronie. Możemy wygrawerować imię kolegi, czy grafikę odznaki policyjnej, toporki, kotwicę czy też innego logo. Największy zestaw jaki posiadamy to grawerowana karafka do whisky z personalizacją, 6 szklanek oraz drewniane pudełko. Do wnętrza pudełka dokładamy ozdobną wełnę drzewną, dzięki czemu możesz wręczyć gotowy prezent. Na karafce wygrawerujemy Twoje życzenia oraz wybraną grafikę, na szklankach jest to zazwyczaj prosty grawer, tak aby był on widoczny. Drewniana skrzynka, która jest ozdobnym opakowaniem, także będzie grawerowana. Oferowane prezenty ze szkła to nie tylko estetyczny, ale i praktyczny prezent. 

Grawerowane karafki dla znajomej osoby przechodzącej na emeryturę to prezenty na indywidualne zamówienie. Posiadamy wzory dla różnych zawodów na przykład policjantów, żołnierzy czy marynarzy. Projekty są przykładowe, tekst może być dowolny. Warto podarować taki prezent, który będzie posiadać nie tylko walory estetyczne, ale będzie też praktyczny. Każdy z naszych produktów wykonywany jest na indywidualne zamówienie.

Nowością w naszym asortymencie jest grawerowany zestaw Bohemia, wykonany z wysokiej jakości szkła z możliwością dedykacji. Na karafce oraz szklankach możemy wygrawerować dowolną dedykację. Dedykacja może być żartobliwa, może zawierać ważny cytat. Grawerowane karafki to prezent na różne okazje, np. na dzień strażaka, policjanta. Grawerowany zestaw można również podarować z okazji otrzymania pracy w wymarzonym zawodzie. Na prezent dla policjanta możemy wygrawerować elementy policyjne. W naszych projektach posiadamy odznakę policyjną z numerem ID, radiowóz, lupę z odciskami lub logo policji. Dla strażaka proponujemy wygrawerowany duży wóz strażacki na pudełku, a na szklankach do whisky toporki z imieniem. Świetnym pomysłem na prezent dla marynarza, kapitana statku będzie grawerowany statek z personalizacją. Całości prezentu dopełni wygrawerowana kotwica lub róża wiatrów. Personalizowane prezenty z grawerem to świetny, niebanalny pomysł na prezent. Jeżeli masz pytania co do projektów, czy też zamówienia pomożemy!

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony