Prezent dla nauczyciela

Prezent na dzień nauczyciela

Na dzień nauczyciela - prezent grawerowany 3D
Prezent na dzień nauczyciela

Prezent na dzień nauczyciela - wyjątkowa kryształowa statuetka z wygrawerowanym wewnątrz kałamarzem i piórem 3D oraz pięknym cytatem i dowolną dedykacją. Niezwykła kryształowa statuetka jako idealny prezent na dzień nauczyciela od uczniów!

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent na zakończenie roku szkolnego

Prezent na zakończenie roku dla nauczyciela - grawer w szkle kryształowym, zdjęcie w szkle, dla nauczyciela oryginalny pomysł na prezent na zakończenie roku
Prezent na zakończenie roku szkolnego

Ten piękny kryształ o klasycznym kształcie to wymarzony prezent na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela. Okazją może być Dzień Nauczyciela albo koniec roku szkolnego. Klasa, która kończy swoją przygodę ze szkołą, może w ten sposób wyrazić swoje podziękowanie dla wychowawcy. Laserowo wygrawerowane zdjęcie klasy w krysztale to najlepsza i najtrwalsza pamiątka jaką można obdarzyć wychowawcę.

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent dla wychowawcy

Dla wychowawcy prezent - prezent grawerowany od klasy dla wychowawcy na zakonczenie roku
Prezent dla wychowawcy

Prezent dla wychowawcy od klasy na zakończenie roku szkolnego w niezwykle efektownej i oryginalnej formie jaką jest kryształ z grawerem zdjęcia i tekstu WEWNĄTRZ bryły szklanej! Elegancki prezent dla wychowawcy, który wyeksponowany na biurku w klasie będzie przypominał o latach spędzonych z wychowankami!

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent dla nauczyciela

Szklana statuetka z wygrawerowanym zdjęciem klasowym na prezent dla nauczyciela
Prezent dla nauczyciela

Niezwykle elegancka, kryształowa statuetka to wymarzona przestrzeń na wygrawerowanie zdjęcia grupy przedszkolnej wraz z podziękowaniem wychowawcy, opiekuna. Niepowtarzalny prezent na zakończenie roku szkolnego. Wygrawerowane płaskie zdjęcie klasowe z dedykacją to prezent który przez lata będzie cieszył oko nauczyciela. Podziękowanie dla wychowawcy na indywidualne zamówienie.

Cena: 349,00 zł
szt.

Prezent dla nauczycielki

dla nauczycielki prezent
Prezent dla nauczycielki

Prezent dla nauczycielki - wyjątkowy kryształowy świecznik z wygrawerowaną wewnątrz dedykacją dla Pani nauczycielki jako prezent na dzień nauczyciela. Efektowny i spersonalizowany prezent od całej klasy! Wewnątrz świecznika wygrawerujemy dowolną dedykację oraz piękny kwiat róży w 3D!

Cena: 149,00 zł
szt.

Prezent dla wychowawcy na koniec roku

podziękowania dla wychowawcy
Prezent dla wychowawcy na koniec roku

Elegancki, luksusowy prezent dla wychowawcy, nauczyciela, który może zostać podarowany np. na zakończenie roku szkolnego czy też z okazji Dnia Nauczyciela. Kryształowa statuetka o prostym, ale eleganckim kształcie wraz z Waszymi podziękowaniami wygrawerowanymi wewnątrz to z pewnością pamiątka dla nauczyciela na lata.

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent dla wykładowcy

podziękowania od studentki dla wykładowcy
Prezent dla wykładowcy

Wyjątkowe podziękowania dla wykładowcy za lata nauczania. Piękna statuetka wręczona za wieloletnią pracę na uczelni bądź w podziękowaniu od studenta prawa. Statuetka z wygrawerowaną wewnątrz temidą 3D oraz dowolną treścią gratulacji, podziękowań czy życzeń będzie eleganckim prezentem dla wykładowcy wieńczącym lata pracy na uczelni. 

Cena: 249,00 zł
szt.

Pomysł na prezent dla wychowawcy

Dla wychowawcy pomysł na prezent - grawer 3D w szkle kryształowym
Pomysł na prezent dla wychowawcy

Pomysł na prezent dla wychowawcy - grawerowany wewnątrz kryształu w trójwymiarze kałamarz i pióro jako symbol nauczania wraz z dedykacją dla wychowawcy bądź wychowawczyni to super pomysł na prezent!

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent dla nauczyciela ze zdjęciem w krysztale

grawerowany prezent dla wychowawcy
Prezent dla nauczyciela ze zdjęciem w krysztale

Personalizowana, szklana statuetka z grawerem dla wychowawcy, najlepszego nauczyciela. Wewnątrz prostokątnej statuetki o formie wygrawerujemy przesłane przez Was wspólne zdjęcie klasowe oraz krótkie podziękowania.

Cena: 319,00 zł
szt.

Podziękowanie dla wychowawcy od uczniów

personalizowany prezent z grawerem od uczniów
Podziękowanie dla wychowawcy od uczniów

Wygrawerowane zdjęcie klasy wewnątrz kryształu, z własną dedykacją to zdecydowanie piękne podziękowanie dla wychowawcy od uczniów. Technika laserowego grawerowania wewnątrz szklanej statuetki gwarantuje bardzo wysoką jakość zdjęcia klasowego. Niezwykle nowoczesny prezent, który ucieszy każdego nauczyciela, wychowawcę lub opiekuna grupy przedszkolnej.

Cena: 319,00 zł
szt.

Upominek dla wychowawczyni

Dla wychowawczyni - upominek grawerowany 3D w krysztale. Wyjątkowy prezent na dzień nauczyciela bądź na zakonczenie roku szkolnego - upominek
Upominek dla wychowawczyni

Upominek dla wychowawczyni - Efektowna kryształowa statuetka z wygrawerowaną wewnątrz różą 3D oraz dowolną treścią podziękowań jako piękny upominek od wychowanków na koniec roku szkolnego bądź na dzień nauczyciela! Niezwykła statuetka będzie wyjątkowo pięknie prezentować się na biurku nauczycielskim przypominając o chwilach z minionych lat szkolnych!

Cena: 319,00 zł
szt.

Podziękowania dla nauczyciela

Podziękowania dla nauczyciela na koniec roku grawerowane zdjęcie z dedykacją dla wychowawcy, grawer wewnątrz kryształowej statuetki, szkła
Podziękowania dla nauczyciela

Po wygrawerowaniu w tym eleganckim krysztale zdjęcia całej klasy, mamy idealny prezent na podziękowanie dla nauczyciela. Technika laserowego grawerowania w szkle kryształowym gwarantuje bardzo wysoką jakość zdjęcia. Upominek nowoczesny i trwały, który ucieszy każdego nauczyciela. Po umieszczeniu go na podświetlonej podstawce stanie się ozdobą salonu i będzie świadectwem uczniowskiej wdzięczności za trud wychowawczy.

Cena: 319,00 zł
szt.

Personalizowany prezent z grawerem dla nauczyciela

Jest wiele okazji na prezent dla nauczyciela, wychowawcy czy też może prezent dla korepetytora. Jedną z nich niezaprzeczalnie jest zakończenie roku szkolnego. Idealny pomysł na prezent dla nauczycielki z tej okazji jest wygrawerowane zdjęcie klasowe w szklanej statuetce. Taki prezent przez kolejne lata będzie miłą pamiątką dla nauczyciela, opiekunka, wychowawcy. Do wygrawerowanego zdjęcia klasowego można dodać kilka słów dedykacji lub imiona dzieci. Inna okazją na wręczanie prezentu dla nauczyciela, nauczycieli jest Dzień Edukacji Narodowej czyli potocznie mówiąc DZIEŃ NAUCZYCIELA. 

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony