Prezent dla lekarza

Podziękowania dla stomatologa - ząb 3D

podziękowania dla stomatologa, wyjątkowe podziękowania
Podziękowania dla stomatologa - ząb 3D

Ząb 3D w szkle dla dentysty - znakomita ozdoba każdego gabinetu dentystycznego. Technika laserowego grawerowania 3D gwarantuje bardzo wysoką jakość grawerunku w krysztale. Ten model 3D posiada też walory edukacyjne i z tego względu może służyć jako pomoc dydaktyczna dla studenta stomatologii.

Cena: 319,00 zł
szt.

Gadżety medyczne

medyczny gadżet - grawer 3d w krysztale
Gadżety medyczne

Gadżety medyczne - Super pomysł na oryginalny i nietuzinkowy prezent dla lekarza, studenta medycyny czy też nauczyciela biologii! Mózg ludzki w trójwymiarze wygrawerowany w statuetce kryształowej z opisami poszczególnych części. Pod spodem można dodać własną dedykację! 

Cena: 119,00 zł
szt.

prezent dla pielęgniarki

Dla pielęgniarki prezent grawer w krysztale 3D z zyczeniami i podziękowaniem dla pielegniarki za opiekę
prezent dla pielęgniarki

Prezent dla pielęgniarki w formie kryształowej statuetki z wygrawerowanymi wewnątrz atrybutami symbolicznie nawiązującymi do zawodu pielęgniarki, a więc czepek pielęgniarki, strzykawka oraz lek. Elementy wygrawerowane w technice 3D wraz z wyjątkową indywidualną treścią podziękowań!

Cena: 219,00 zł
szt.
  • nowość

Prezent w podziękowaniu dla lekarza

W podziękowaniu - prezent dla lekarza grawerowany 3D w kryształowej statuetce. Grawer dłoni trójwymiarowy z opisami kości
Prezent w podziękowaniu dla lekarza

Prezent w podziękowaniu dla lekarza - wyjątkowa statuetka z wygrawerowanymi wewnątrz kośćmi dłoni ludzkiej wraz z opisami poszczególnych kości. Efektowna statuetka kryształowa z modelem 3D to super pomysł na pomoc dydaktyczną do gabinetu lekarskiego jak i na prezent dla lekarza w podziękowaniu za lata pracy!

Cena: 249,00 zł
szt.

Podziękowania dla kardiologa - statuetka

prezent dla kardiologa, wyjątkowa statuetka, grawer spersonalizowany,  serce ludzkie.
Podziękowania dla kardiologa - statuetka

Serce 3D w szkle dla lekarza kardiologa - to świetny pomysł na upominek od wdzięcznego pacjenta, który chciałby podziękować swojemu lekarzowi. Laserowe grawerowanie w szkle kryształowym pozwala na odtworzenie każdego nawet najmniejszego detalu danego modelu 3D. Po dodaniu odpowiedniej dedykacji mamy idealny kryształowy upominek dla lekarza. 

Cena: 249,00 zł
szt.

Czaszka 3D prezent dla neurologa

statuetka dla neurologa czaszka 3D
Czaszka 3D prezent dla neurologa

Nasza grawerowana statuetka Czaszka 3D to nie tylko doskonały upominek dla neurologa. Dzięki precyzyjnemu obrazowi wygrawerowanemu w krysztale, stanowi także cenne narzędzie naukowe dla studentów medycyny. Elegancja spotyka się tu z wiedzą.

Cena: 259,00 zł
szt.

Podziękowania dla ortodonty - ząb 3d

Dla ortodonty podziękowania za fachową pracę
Podziękowania dla ortodonty - ząb 3d

Ząb 3D - podziękowania lub prezent dla ortodonty, ortodontki, stomatologa, dentysty lub studenta stomatologii. Budowa zęba wygrawerowana laserowo wewnątrz kryształu na pewno będzie ozdobą biurka przyszłego lekarza stomatologa. Technika laserowego grawerowania 3D zapewnia wysoką jakość grawerunku. Model ten może pełnić funkcję pomocy naukowej, która obrazuje budowę zęba w celach edukacyjnych. 

Cena: 259,00 zł
szt.

Ucho 3D prezent dla laryngologa

budowa ucha 3D wewnątrz kryształu
Ucho 3D prezent dla laryngologa

Ucho 3D prezent dla laryngologa lub studenta medycyny. Model 3D ucha wygrawerowany laserowo wewnątrz tego kryształu może pełnić funkcję pomocy naukowej, która obrazuje budowę ucha w celach edukacyjnych. Technika laserowego grawerowania 3D zapewnia wysoką jakość grawerunku i odtworzenie każdego, nawet najmniejszego detalu.

Cena: 259,00 zł
szt.

Podziękowanie dla pielęgniarki

dla pielęgniarki podziękowanie za wieloletnią pracę w szpitalu, grawer
Podziękowanie dla pielęgniarki

Podziękowanie dla pielęgniarki - piękna statuetka kryształowa jako podziękowanie dla pielęgniarki za wieloletnią prace w szpitalu. Wyjątkowe podziękowanie z wygrawerowanymi wewnątrz elementami nawiązującymi do zawodu pielęgniarki w trójwymiarze takimi jak czepek pielęgniarski, strzykawka i lek. Wyjątkowa treść podziękowań spersonalizowana dla osoby, która ma otrzymać ten niezwykły prezent.

Cena: 219,00 zł
szt.

Prezent dla kardiologa

Prezent dla kardiologa szklana statuetka serce 3d grawerowane podziękowania
Prezent dla kardiologa

Serce 3D prezent dla lekarza kardiologa. Wyjątkowa statuetka w podziękowaniu za opiekę lekarską dla ordynatora kardiologii. Piękna kryształowa statuetka wręczona lekarzowi będzie eleganckim prezentem. Serce wygrawerowane w trójwymiarze będzie niezwykłym prezentem dla doktora w podziękowaniu za opiekę nad pacjentem. Indywidualne życzenia sprawią że podziękowania staną się prezentem dla konkretnego lekarza.

Cena: 259,00 zł
szt.

Grawerowany prezent dla lekarza

dla lekarza gadżet - grawer w szkle 3D ucho wewnętrzne i zewnętrzne model trójwymiarowy dla lekarza - super pomysł na prezent
Grawerowany prezent dla lekarza

Gadżet dla lekarza - super pomysł na prezent dla lekarza laryngologa bądź jako pomysł na pomoc dydaktyczną do klasy biologicznej, czy do gabinetu pediatry. Grawerowany model ucha w trójwymiarze z opisami poszczególnych jego części. Można dodać piękną dedykację, która sprawi, że prezent stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy!

Cena: 119,00 zł
szt.

Podziękowania dla pielęgniarki

kryształowa statuetka dla pielęgniarki
Podziękowania dla pielęgniarki

Prezent dla ulubionej pielęgniarki, która dzielnie opiekowała się wami, cz też kimś z bliskiego otoczenia. Kryształ wewnątrz którego zostaną wygrawerowane wysokiej jakości podziękowania oraz element 3D, złożone dłonie, które tulą do siebie serce.

Cena: 119,00 zł
szt.

Technika grawerowania 3D i 2D wewnątrz szklanej statuetki daje nieskończenie wiele możliwości stworzenia niepowtarzalnego prezentu dla lekarza. Wygrawerowany trójwymiarowy model SERCA lub zęba z dowolnym tekstem np. nazwą kliniki lekarskiej lub imieniem i nazwiskiem lekarza staje się pierwszej klasy prezentem. 

Taka kryształowa STATUETKA to także doskonały pomysł na podziękowanie dla lekarza za opiekę. Kryształowa statuetka grawerowana 3D i 2D to również olśniewająca ozdoba gabinetu stomatologicznego lub ortopedycznego.

 

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony