Kartki na ślub personalizowane

Drewniana kartka na ślub

projekt_SC0005
Drewniana kartka na ślub

Drewniana kartka na ślub z imionami Pary Młodej, personalizowanymi życzeniami oraz dowolnym dopiskiem. Na kartce wykonamy bezpośredni nadruk projektu wraz z bukietami biało-niebieskich kwiatów. Drewniana kartka wykonana na indywidualne zamówienie to świetny dodatek do prezentu dla Nowożeńców.

Cena: 19,90 zł
szt.

Drewniana kartka z grawerem na rocznicę ślubu

projekt_SC0006
Drewniana kartka z grawerem na rocznicę ślubu

Drewniana kartka z okazji Drewnianej, 5 Rocznicy Ślubu wykonana na indywidualne zamówienie. Dzięki możliwości podania własnego tekstu wręczysz Małżonkom oryginalny i niepowtarzalny prezent nawiązujący do Rocznicy, drewnianą kartkę z wygrawerowanymi, własnymi życzeniami.

Cena: 19,90 zł
szt.

Drewniana kartka z grawerem na ślub

Projekt_SC0008
Drewniana kartka z grawerem na ślub

Drewniana kartka z grawerem Pary Młodej jadącej w tandemie na rowerze z życzeniami, świetna pamiątka z okazji Ślubu. Oprócz grafiki roweru możemy umieścić Twoje autorskie życzenia, dzięki czemu kartka będzie personalizowana.

Cena: 19,90 zł
szt.

Personalizowana kartka na ślub

grawerowana kartka na ślub
Personalizowana kartka na ślub

Drewniana kartka z personalizacją z okazji Ślubu, świetny upominek dla Nowożeńców. Na kartce wygrawerujemy z największą starannością i dbałością o szczegóły imiona Pary Młodej, geometryczne serce oraz dowolne życzenia. Personalizowana kartka to świetny pomysł jako dodatek do wręczenia z prezentem ślubnym.

Cena: 19,90 zł
szt.

Drewniana kartka ze zdjęciem na rocznicę ślubu

projekt SC0007
Drewniana kartka ze zdjęciem na rocznicę ślubu

Drewniana kartka z nadrukiem UV zdjęcia na Rocznicę Ślubu. Oprócz zdjęcia umieścimy również imiona małżonków oraz dowolne życzenia.

Cena: 29,90 zł
szt.

Kartka ze zdjęciem na ślub

projekt_SC0001
Kartka ze zdjęciem na ślub

Oryginalna, niepowtarzalna kartka ślubna wykonana z drewna z bezpośrednim nadrukiem zdjęcia Pary Młodej oraz dowolnymi życzeniami, świetny pomysł na dopełnienie prezentu dla Pary Młodej.

Cena: 29,90 zł
szt.

Drewniane kartki personalizowane na ślub

Ślub to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dwojga zakochanych osób. Kartka na pamiątkę zawarcia małżeństwa to świetny dodatek do prezentu. Wyjdź poza schemat tradycyjnych kartek i podaruj im nietypową, wykonaną z drewna pamiątkę z własnymi życzeniami. W naszej ofercie znajdziesz kartki grawerowane oraz kolorowe z nadrukiem bezpośrednim UV. 

Oprócz kartek ślubnych posiadamy również pamiątki z okazji rocznicy ślubu ze zdjęciem małżonków. Jeżeli natomiast szukasz pomysłu jako Młoda Para, która chciałaby podziękować Świadkom czy też rodzicom za pomoc w ich ważnym dniu, polecamy wybrać jeden z naszych produktów. 

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony