Statuetki

Kryształowa statuetka z okrągłą górą

Kryształowa statuetka biznesowa z logo firmy
Kryształowa statuetka z okrągłą górą

Ta elegancka kryształowa statuetka jest idealna do wygrawerowania zdjęcia pary młodej wraz z podziękowaniem dla rodziców. To piękny prezent dla rodziców w dniu ślubu ich dzieci. Po wygrawerowaniu logo firmy, dodaniu ozdobników i tekstu, będzie znakomitą nagrodą jubileuszową albo dyplomem uznania dla pracownika. Po wygrawerowaniu zdjęcia i dodaniu życzeń to doskonały upominek na rocznicę ślubu. Prezent niezwykle oryginalny i ładnie prezentujący się na półce w salonie.

Cena: 349,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka sześcienna

statuetka ze szkła do wygrawerowania zdjęcia
Kryształowa statuetka sześcienna

Elegancka i piękna -te dwa słowa najlepiej opisują tę kryształową statuetkę. Po wygrawerowaniu logo firmy, dodaniu ozdobników i tekstu, będzie znakomitą nagrodą jubileuszową dla pracownika. Kształt tej statuetki powoduje, że może być ona wykorzystana jako kryształowy dyplom dla zwycięzcy dowolnego konkursu. Po wygrawerowaniu zdjęcia i dodaniu życzeń to doskonały upominek na rocznicę ślubu albo podziękowanie dla rodziców od pary nowożeńców. Prezent niezwykle oryginalny i ładnie prezentujący się na półce w salonie.

Cena: 349,00 zł
szt.

Kryształowa Statuetka nowoczesna 90x50x235 mm

kryształowy gadżet firmowy z wygrawerowanym logo
Kryształowa Statuetka nowoczesna 90x50x235 mm

Elegancki i nowoczesny kształt -to główna cecha, które wyróżnia tę kryształową statuetkę. Po wygrawerowaniu logo firmy, dodaniu ozdobników i tekstu, będzie znakomitą nagrodą jubileuszową dla pracownika. Kształt tej statuetki powoduje, że może być ona wykorzystana jako kryształowy dyplom dla zwycięzcy dowolnego konkursu. Prezent niezwykle oryginalny i ładnie prezentujący się na półce w salonie.

Cena: 359,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka 300 mm

statuetka kryształowa do grawerunku 3D
Kryształowa statuetka 300 mm

Elegancka i efektowna -te dwa słowa najlepiej opisują tę kryształową statuetkę. Po wygrawerowaniu logo firmy, dodaniu ozdobników i tekstu, będzie znakomitą nagrodą jubileuszową dla pracownika. Kształt tej statuetki powoduje, że może być ona wykorzystana jako kryształowy puchar dla zwycięzcy dowolnego konkursu. Nagroda bardzo oryginalna i jedyna w swoim rodzaju.

Cena: 499,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka z piłką do golfa

statuetka golf szklana
Kryształowa statuetka z piłką do golfa

Wyjątkowa statuetka szklana składająca się z trzech części (cokół barwiony w masie, środkowa część przeznaczona do grawerowania oraz wieńcząca kryształowa piłka golfowa) Tak niezwykłe trofeum będzie idealną nagrodą dla golfisty. We wnętrzu szklanej statuetki możemy wygrawerować dowolną treść gratulacji, zdjęcie, czy też logo.

Cena: 449,00 zł
szt.

Kryształowa statuetka 490 mm

kryształowy puchar z grawerunkiem jako nagroda
Kryształowa statuetka 490 mm

Elegancja połączona z solidnym wyglądem sprawia wrażenie, że ten kryształ musiał być specjalnie przygotowany na bardzo poważne okazje. Po wygrawerowaniu logo firmy i dodaniu dedykacji, będzie to znakomita nagroda jubileuszowa dla pracownika. Kształt tej statuetki powoduje, że może być ona wykorzystana jako kryształowy puchar dla zwycięzcy w rywalizacji sportowej. Warto zainwestować, aby odpowiednio uczcić poważną imprezę.

Cena: 1 999,00 zł
Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony