Prezent dla Mamy

Prezent z okazji dnia matki

Prezent z okazji dnia matki dla mamy. Wyjątkowy prezent na dzień matki grawerowany. Szklana statuetka ze zdjęciem
Prezent z okazji dnia matki

Piękny prezent z okazji dnia matki wręczony ukochanej mamie 26 maja! Zdjęcie przesłane przez zamawiającego (zdjęcie dziecka, zdjęcie dziecka z mamą, samej mamy bądź jakiekolwiek klient sobie życzy!) Wspaniały podarunek, który latami będzie cieszył obdarowaną osobę. 

Cena: 319,00 zł
szt.

Brelok grawerowany upominek

Prezent dla niej - brelok do kluczyków samochodowych i mieszkania z grawerem piękny prezent na urodziny, imieniny czy dzień kobiet dzień matki
Brelok grawerowany upominek

Brelok do kluczy z grawerem wewnątrz!

Wspaniały pomysł na piękny i bardzo praktyczny prezent dla każdej kobiety! Serce koronkowe 3D wraz z wyjątkową dedykacją napisaną specjalnie dla osoby, która ma zostać obdarowana. Urocze serduszko koronkowe to symbol miłości jaką darzymy ukochaną osobę. Dodatkowa dedykacja sprawi, że prezent staje się wyjątkowy, jedyny na całym świecie!

Cena: 49,00 zł
szt.

Prezent dla mamy

dla mamy prezent grawer
Prezent dla mamy

Prezent dla mamy - super pomysł na prezent dla mamy na urodziny bądź dzień matki. Efektowna statuetka z niesamowitą różą 3D wygrawerowaną wewnątrz szkła kryształowego wraz ze spersonalizowaną dedykacją, wierszykiem, życzeniami dla ukochanej mamy! 

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent na dzień mamy

prezent na dzień matki. Prezent dla mamy
Prezent na dzień mamy

Piękne serduszko 3D wygrawerowane wewnątrz szklanej statuetki specjalnie dla najukochańszej mamy na świecie! Piękny prezent na dzień mamy od córki czy też syna. Indywidualny napis pod serduszkiem! może to być imię albo treść życzeń z okazji dnia matki z datą! Prezent dla mamy jedyny na całym świecie!

Cena: 119,00 zł
szt.

Na urodziny dla mamy

Dla mamy na urodziny - prezent
Na urodziny dla mamy

Na urodziny dla mamy - statuetka szklana z wygrawerowaną wewnątrz róża 3D wraz ze spersonalizowaną treścią życzeń dla ukochanej mamy. Prezent na urodziny, prezent na imieniny czy też na dzień matki, który zachwyci i oczaruje obdarowaną mamę. Niezwykłość tego prezentu polega na grawerunku, który jest wykonany WEWNĄTRZ! szkła i dzięki temu powstaje obraz trójwymiarowej róży!

Cena: 119,00 zł
szt.

Wyjątkowy prezent dla mamy

wyjątkowy-prezent na dzień matki
Wyjątkowy prezent dla mamy

Wyjątkowy prezent dla mamy, który zachwyci obdarowaną osobę! Piękny, ekskluzywny a przede wszystkim niezwykły i wyjątkowy ze względy na zastosowaną technologię wykonania graweru WEWNĄTRZ szkła oraz spersonalizowaniu życzeń i zdjęcia jakie zostanie wygrawerowane! (zdjęcie i tekst przesyła klient)

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent na dzień matki - brelok grawerowany

piękny kryształowy brelok z grawerem dla ukochanej mamy na dzień matki 26 maja
Prezent na dzień matki - brelok grawerowany

Prezent na dzień matki - brelok grawerowany to idealny podarunek; elegancki i zarazem bardzo praktyczny! Wspaniały podarunek, który przypięty do kluczyków samochodowych bądź tych od mieszkania będzie zawsze cieszył obdarowaną osobę! Grawerowane wewnątrz życzenia, imię bądź każdy inny tekst, nadadzą prezentowi indywidualności i niepowtarzalności! 

Cena: 49,00 zł
szt.

Dzień matki prezent

Grawer ze zdjęciem w krysztale ze zdjęciem oraz różą. Piękne życzenia dla mamy, prezent dla mamy na dzięń matki
Dzień matki prezent

Wyjątkowy kryształ o prostych kształtach to wspaniały prezent dla ukochanej mamy z wygrawerowanym we wnętrzu zdjęciem ukochanej mamusi bądź dzieci wręczających prezent wraz z treścią wymyślonych prze siebie życzeń! Super pomysł na dzień matki - prezent spersonalizowany specjalnie dla mamy!

Cena: 249,00 zł
szt.

Grawerowany brelok dla mamy

wyjątkowy prezent dla mamy na dzień matki, serce wygrawerowane w szkle dla mamy z tekstem, życzenia dla mamy w szkle
Grawerowany brelok dla mamy

Prezent dla mamy - grawerowany brelok z wyjątkową treścią życzeń umieszczoną pod serduszkiem 3D. Koronkowe serce wygrawerowane wewnątrz kryształu. Niezwykle efektowny i zarazem praktyczny prezent, który uraduje obdarowaną w dzień matki mamę (26 maja)! Prezent wykonany specjalnie na zamówienie! Prezent nietuzinkowy i wyjątkowy Brelok LED z grawerem 3D wewnątrz szklanej części!

Cena: 49,00 zł
szt.

Oryginalny prezent na Dzień Matki

kryształowe serce na dzień mamy
Oryginalny prezent na Dzień Matki

Kryształowe serce ze spersonalizowanym grawerem wewnątrz z okazji Dnia Matki, przepiękna pamiątka na lata. Wewnątrz kryształu wygrawerujemy zdjęcie, Twoje życzenia oraz grafikę bukietu kwiatów.

Cena: 199,00 zł
szt.

Prezent dla mamy na dzień matki

Grawerowana statuetka dla super mamy. Szkło z grawerem. Zdjęcie w szkle. Zdjęcie na szkle. Grawerowany prezent dla mamy
Prezent dla mamy na dzień matki

Prezent dla mamy na dzień matki - wyjątkowy i niepowtarzalny! Grawer wewnątrz kryształowej statuetki ze zdjęciem przesłanym przez zamawiającego, piękną treścią życzeń oraz różą w 3D! Wspaniały prezent od dzieci!

Cena: 319,00 zł
szt.

Breloczek grawerowany na dzień matki

brelok szklany z diodą LED podświetlany grawer. Serce koronkowe. Grawer w szkle
Breloczek grawerowany na dzień matki

Super upominek dla mamy! Prezencik na dzień matki w wyjątkowej formie: breloka z podświetleniem LED z grawerem wewnątrz. Serce 3D z dopiskiem Kocham Cię Mamo! oraz własnym tekstem pod sercem np. imieniem osoby wręczającej prezent na dzień mamy!

Cena: 49,00 zł
szt.

Personalizowany prezent z okazji Dnia Mamy

Szukasz oryginalnego, wyjątkowego prezentu dla mamy?

Szklana statuetka lub brelok z wygrawerowanym wewnątrz zdjęciem mamy lub WASZYM wspólnym, to idealny pomysł na prezent na różne okazje. Każdy kryształ wykonujemy na indywidualne zamówienie, dlatego możesz go podarować jako prezent na takie okazje jak URODZINY czy imieniny mamy. Szczególnym świętem jest DZIEŃ MAMY, w którym możemy w wyjątkowy sposób podziękować za miłość, którą nas obdarzyły i cierpliwość włożoną w nasze wychowanie. Podaruj elegancką, kryształową statuetkę z wygrawerowaną RÓŻĄ 3D lub koronkowym serduszkiem 3D z TWOIMI słowami, własnymi życzeniami. Każdy prezent dla MAMY jest spersonalizowany według wskazówek zamawiającego dzięki czemu podarujesz mamie niepowtarzalną pamiątkę.

 

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony