Podziękowania za Współpracę

Podziękowania za współpracę dla kierowcy, dla pracownika, dla prezesa firmy przewozowej
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 549,00 zł 549.00
ilość szt.

Pokazane poniżej podstawki pasują do tego kryształu.

Czarna podstawka do podświetlenia kryształowej statuetki
99,00 zł

Opis

Podziękowania za współpracę - ciężarówka 3D w krysztale

Wyjątkowo elegancka statuetka kryształowa z wygrawerowaną wewnątrz ciężarówką 3D z naczepą, na której możemy umieścić dowolne logo firmowe lub napis. Ten wyjątkowy prezent dla kierowcy w podziękowaniu za lata pracy to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności. Prezent dla kierowcy odchodzącego na emeryturę, podziękowania za współpracę - to tylko kilka propozycji, które można zrealizować w tak wyjątkowym krysztale. Wystarczy przesłać do nas indywidualny tekst, aby stworzyć niepowtarzalny projekt dla osoby mającej otrzymać prezent. Podziękowania za współpracę w formie eleganckiej statuetki z grawerem 3D wykonanym na specjalne zamówienie.

Elegancka statuetka kryształowa z ciężarówką 3D

Elegancka statuetka kryształowa z ciężarówką 3D to doskonały sposób na wyrażenie uznania dla kierowców i pracowników w branży transportowej. Dzięki możliwości personalizacji, każda statuetka staje się unikalnym upominkiem, który z pewnością zostanie doceniony przez obdarowanego. Precyzyjny grawerunek i realistyczny model ciężarówki w 3D sprawiają, że statuetka prezentuje się niezwykle efektownie i elegancko.

Wyjątkowy prezent dla kierowcy

Podziękowania za współpracę w formie kryształowej statuetki to nie tylko piękna ozdoba, ale również wyjątkowa pamiątka, która przez lata będzie przypominać o wspólnie spędzonym czasie w firmie. Taki prezent jest idealny na różne okazje, takie jak zakończenie kariery, jubileusz pracy czy wyrażenie wdzięczności za współpracę. Statuetka kryształowa z ciężarówką 3D to doskonały sposób na uhonorowanie i docenienie wkładu pracownika w rozwój firmy.

Dane techniczne

Kod produktu ID881
Kod kryształu KRY061
Numer Projektu PR0145
Wymiary kryształu 100x200x80 mm
Waga kryształu 4 kg
Waga kryształu z pudełkiem 4.5 kg
Wymiary pudełka 140x235x100 mm
Typ szkła szkło kryształowe do grawerowania laserem 3D
Typ pudełka Opakowanie twarde, granatowe (MDF pokryty okleiną, wyściełany materiałem)

Produkty powiązane

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony