Kartki na zakończenie roku szkolnego

Personalizowane, drewniane kartki dla nauczyciela to świetny pomysł jako podziękowanie na koniec roku szkolnego lub inną okazję. Oprócz życzeń możemy wydrukować np. klasowe zdjęcie wraz z wychowawcą lub inną grafikę nawiązującą do edukacji.

Drewniana kartka z życzeniami dla nauczyciela

Kartka z życzeniami dla wychowawcy
Drewniana kartka z życzeniami dla nauczyciela

Szukasz wyjątkowego prezentu dla nauczyciela? Nasza personalizowana drewniana kartka to doskonały wybór. Dzięki indywidualnemu nadrukowi i pastelowej grafice, stanie się niezapomnianą pamiątką na lata.

Cena: 19,90 zł
szt.

Kartka z życzeniami na zakończenie roku szkolnego

upominek dla nauczyciela z życzeniami
Kartka z życzeniami na zakończenie roku szkolnego

Kartka dla wychowawcy z życzeniami na zakończenie roku szkolnego, w kolorowymi, pastelowymi kwiatami. Oprócz kolorowej grafiki nadrukujemy własne podziękowania czy też życzenia klasowe.

Cena: 19,90 zł
szt.

Drewniana kartka okolicznościowa z życzeniami dla nauczyciela

Kartki z naszej oferty wykonane są z drewna, dzięki czemu są trwalsze i grubsze niż tradycyjne, papierowe. Dzięki personalizacji podarujesz kartkę wybranemu nauczycielowi, wychowawcy, która będzie niepowtarzalna, oryginalna. Kartkę z nadrukiem możesz podarować na zakończenie roku szkolnego, z okazji Dnia nauczyciela lub innej okazji. Zamiast życzeń możemy również wydrukować Wasze wspólne zdjęcie klasowe z nauczycielem z krótkim dopiskiem.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony