Elegancki prezent dla Policjanta z odznaką

prezent dla policjanta odchodzącego na emeryturę
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 249,00 zł 249.00
ilość szt.

Opis

Elegancki prezent z grawerem dla Policjanta

Twój kolega, znajomy Policjant zbliża się do emerytury? Zastanawiasz się jak podziękować za współpracę? W naszej ofercie znajdziesz prezenty dla odchodzących policjantów na emeryturę. Grawerowany zestaw składa się z karafki, 6 szklanek do whisky oraz drewnianej, ozdobnej skrzynki. Grawerowana karafka z odznaką policyjną oraz numerem ID to świetny prezent dla komendanta głównego policji. Życzenia, jakie wygrawerujemy na karafce są dowolne. Oprócz grawerowanych podziękowań wygrawerujemy również odznakę policyjną z numerem ID policjanta ze srebrnego laminatu, świetne połączenie. Na każdej z 6 szklanek do whisky wygrawerujemy na pamiątkę dla emeryta logo policji. 

Elegancki, grawerowany prezent dla Policjanta z okazji przejścia na emeryturę to świetny upominek na lata. Nasze produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dlatego też grawerowany zestaw możesz wręczyć z okazji awansu, czy zmiany miejsca pracy. Grawerowana odznaka i logo policji to fajny pomysł na prezent z okazji urodzin policjanta. W zestawie otrzymasz grawerowaną karafkę z odznaką policyjną ID policjanta wykonaną ze srebrnego laminatu, 6 szklanek do whisky z logo policji. Całość umieścimy w drewnianym pudełku z przegródkami. W projekcie uwzględniliśmy logo policji, które idealnie wkomponowuje się do okazji. Warto wręczyć prezent policjantowi z personalizowanymi życzeniami oraz odznaką policyjną.

Na ostatnim zdjęciu kolorem czerwonym zaznaczono tekst, który podlega personalizacji, jest on przykładowy. Przed wykonaniem prezentu dla policjanta prześlemy wzór do akceptacji, następnie przystępujemy do realizacji zamówienia. Drewniane pudełko posiada w środku przegródki oraz zapięcie koloru złotego, wypełnione dodatkowo ozdobną wełną drzewną. Grawerowany zestaw dzięki drewnianej skrzynce jest gotowym do wręczenia upominkiem. 

Elegancki zestaw z grawerem to świetny prezent dla policjanta czy też policjantki. Może zostać wręczony koledze, chłopakowi, mężowi czy też szwagrowi. Praca w policji to nie lada wyzwanie, dlatego personalizowana karafka to świetny pomysł na prezent na dzień policjanta czy też z okazji awansu. Jeżeli jesteś wdzięczny za pomoc osobie pracującej w policji warto podarować personalizowany, praktyczny zestaw z grawerem. Karafka o nietypowym kształcie, z własnym grawerem to świetna okazja do podziękowania za wspólne lata pracy.

Wzór zestawu z grawerem jest przykładowy, może zostać podarowany na urodziny, czy też z okazji przyjęcia do szkoły policyjnej.

W naszej ofercie znajdziesz też prezent dla policjanta np. kryształową statuetkę 3D z grawerem odznaki policyjnej.

Dane techniczne

Kod produktu ID1392
Kod karafki KKP006
Kod projektu RK0006
Wymiary karafki 260x85 mm
Pojemność karafki 750 ml
Ilość szklanek 6 szt.
Pojemność szklanki 300 ml
Typ pudełka Drewno
Wymiar pudełka 320x320x105 mm
Waga produktu 4.3 kg

Produkty powiązane

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony