Grawerowana karafka ze szklankami dla policjanta

Grawerowana karafka ze szklankami do whisky dla policjanta
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 169,00 zł 169.00
ilość szt.

Opis

Grawerowana karafka ze szklankami dla policjanta drogówki

Po latach ciężkiej pracy policjanta nadchodzi czas na upragniony odpoczynek. Emerytura to początek nowego etapu w życiu mundurowego. Personalizowana karafka dla policjanta odchodzącego na emeryturę to świetny pomysł na prezent. Grawerowany upominek możesz wręczyć koleżance, koledze z drogówki na każdą okazję. W naszej ofercie znajdziesz wiele wzorów personalizowanych prezentów dla policjanta. 

Grawerowana karafka z odznaką policyjną to idealna pamiątka dla funkcjonariusza. Pod odznaką z ID funkcjonariusza wygrawerujemy Twoje życzenia w zależności od uroczystości. Przykładowe życzenia w projekcie brzmią:

"Z okazji przejścia na emeryturę życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, samych wspaniałych chwil, spełnienia marzeń i spokoju ducha".

Pod życzeniami wygrawerujemy od kogo, zostanie wręczony prezent policyjny oraz datę odejścia. Na szklankach do whisky umieścimy logo Ruchu Drogowego z imieniem funkcjonariusza. Cały zestaw umieścimy w ozdobnym drewnianym pudełku. Na jego wieczku wygrawerujemy odznakę policyjną z logo Ruchu Drogowego na wstędze. Pod odznaką umieścimy stanowisko, imię i nazwisko policjanta oraz datę i miejsce wręczenia. Dzięki umieszczeniu karafki oraz szklanek w pudełku otrzymasz gotowy prezent dla policjanta do wręczenia. Niezależnie od okazji, urodzin, awansu czy przejścia na emeryturę otrzymasz personalizowany prezent dla policjanta.

W skład zestawu wchodzi grawerowana, o nieregularnym kształcie karafka z odznaką policyjną oraz Twoimi życzeniami. Dodatkowo wygrawerujemy 2 szklanki do whisky z imieniem policjanta oraz logo Ruchu Drogowego. Wygrawerowaną karafkę ze szklankami umieścimy w ozdobnym, drewnianym pudełku, dzięki czemu możesz wręczyć gotowy prezent. Personalizowany prezent policyjny to świetny pomysł na prezent z okazji awansu czy też odejścia na emeryturę. Grawerowana karafka to również fajna pamiątka dla chłopaka, taty, dziadka na urodziny.

W naszej ofercie znajdziesz również ekskluzywny zestaw Bohemia dla policjanta.

 

Dane techniczne

Kod produktu ID1567
Kod karafki KKP002
Kod projektu RK0029
Wymiary karafki 260x85 mm
Pojemność karafki 750 ml
Ilość szklanek 2 szt.
Pojemność szklanki 300 ml
Typ pudełka Drewno
Wymiar pudełka 300x240x105 mm
Waga produktu 2.9 kg
Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony