Emerytura

Prezenty z grawerem dla odchodzących na emeryturę

Grawerowane zestawy dla osób odchodzących na emeryturę, idealny prezent dla policjanta, strażaka czy też żołnierza. Możemy wygrawerować prezenty dla żołnierza Wojsk Powietrznych, Lądowych, Specjalnych, Marynarki Wojennej, Obrony Terytorialnej. Zamiast grafiki umieszczonej w projekcie możemy umieścić na przykład logo jednostki czy tez odznakę. Grawerowany zestaw możesz również wręczyć funkcjonariuszom służby więziennej, celnej, skarbowej czy też straży granicznej.

Jeżeli chciałbyś podziękować koledze za współpracę, grawerowana karafka z personalizacją jest świetnym pomysłem na prezent. W naszym sklepie znajdziesz trzy warianty zestawów. Grawerowana karafka z drewnianą skrzynką to świetny pomysł na prezent na urodziny nawiązujący do zawodu. Może zostać wręczona koledze chłopakowi, mężowi czy też bratu. Grawerowana karafka z personalizacją to nie tylko prezent dla mężczyzny, możesz ją sprezentować kobiecie pracującej w zawodzie. Pozostałe dwa zestawy posiadają dodatkowo szklanki z grawerem do whisky lub innego ulubionego trunku. Szklanki grawerowane są po jednej stronie. Możemy wygrawerować imię kolegi, czy grafikę odznaki policyjnej, toporki, kotwicę czy też innego logo. Największy zestaw jaki posiadamy to grawerowana karafka do whisky z personalizacją, 6 szklanek oraz drewniane pudełko. Do wnętrza pudełka dokładamy ozdobną wełnę drzewną, dzięki czemu możesz wręczyć gotowy prezent. Na karafce wygrawerujemy Twoje życzenia oraz wybraną grafikę, na szklankach jest to zazwyczaj prosty grawer, tak aby był on widoczny. Drewniana skrzynka, która jest ozdobnym opakowaniem, także będzie grawerowana. Oferowane prezenty ze szkła to nie tylko estetyczny, ale i praktyczny prezent. 

Grawerowane karafki dla znajomej osoby przechodzącej na emeryturę to prezenty na indywidualne zamówienie. Posiadamy wzory dla różnych zawodów na przykład policjantów, żołnierzy czy marynarzy. Projekty są przykładowe, tekst może być dowolny. Warto podarować taki prezent, który będzie posiadać nie tylko walory estetyczne, ale będzie też praktyczny. Każdy z naszych produktów wykonywany jest na indywidualne zamówienie.

Nowością w naszym asortymencie jest grawerowany zestaw Bohemia, wykonany z wysokiej jakości szkła z możliwością dedykacji. Na karafce oraz szklankach możemy wygrawerować dowolną dedykację. Dedykacja może być żartobliwa, może zawierać ważny cytat. Grawerowane karafki to prezent na różne okazje, np. na dzień strażaka, policjanta. Grawerowany zestaw można również podarować z okazji otrzymania pracy w wymarzonym zawodzie. Na prezent dla policjanta możemy wygrawerować elementy policyjne. W naszych projektach posiadamy odznakę policyjną z numerem ID, radiowóz, lupę z odciskami lub logo policji. Dla strażaka proponujemy wygrawerowany duży wóz strażacki na pudełku, a na szklankach do whisky toporki z imieniem. Świetnym pomysłem na prezent dla marynarza, kapitana statku będzie grawerowany statek z personalizacją. Całości prezentu dopełni wygrawerowana kotwica lub róża wiatrów. Personalizowane prezenty z grawerem to świetny, niebanalny pomysł na prezent. Jeżeli masz pytania co do projektów, czy też zamówienia pomożemy!

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony