Prezent na emeryturę dla policjanta

prezent na emeryturę dla policjanta
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 169,00 zł 169.00
ilość szt.

Opis

Grawerowany prezent na emeryturę dla policjanta

Szukasz personalizowanego prezentu dla policjanta odchodzącego na emeryturę? Chciałbyś podziękować koledze za współpracę? W naszej ofercie znajdziesz wiele grawerowanych prezentów dla odchodzących policjantów na emeryturę. Grawerowany zestaw składa się z karafki na alkohol, 2 szklanek do whisky oraz drewnianej, ozdobnej skrzynki. Grawerowana karafka z odznaką policyjną oraz numerem ID to świetny prezent z personalizacją na każdą okazję. Życzenia, jakie umieścimy na karafce, mogą być dowolne. Dzięki temu prezent możesz podarować mundurowemu na każdą okazję. Karafka z grawerem to świetny pomysł z okazji przyjęcia do policji, czy też odejścia na emeryturę. Grawerowany prezent możesz również podarować od rodziny w dniu urodzin! Oprócz grawerowanych podziękowań wygrawerujemy też odznakę policyjną z numerem ID policjanta ze srebrnego laminatu. Na każdej z 2 szklanek do whisky oraz pudełku wygrawerujemy odznakę policyjną emeryta.

Elegancki prezent dla Policjanta z okazji przejścia na emeryturę to świetna pamiątka na lata. Produkty, jakie znajdziesz w naszym sklepie, wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dlatego grawerowany zestaw możesz wręczyć z okazji awansu, czy zmiany miejsca pracy. Grawerowana odznaka policyjna to fajny pomysł na prezent z okazji urodzin policjanta. W zestawie otrzymasz grawerowaną karafkę z odznaką policyjną ID policjanta oraz 2 szklanki z do whisky. Całość umieścimy w drewnianym pudełku z eleganckim zapięciem. Drewniane pudełko posiada w środku przegródki oraz zapięcie koloru złotego, wypełnione dodatkowo ozdobną wełną drzewną. Dzięki drewnianej skrzynce grawerowany zestaw jest gotowym do wręczenia upominkiem. Warto podarować policjantowi prezent z personalizowanymi życzeniami.

W naszej ofercie znajdziesz inne grawerowane prezenty dla policjanta.

Wzór zestawu jest przykładowy, może zostać podarowany policjantowi na każdą okazję. Przy składaniu zamówienia wystarczy podać własny tekst, przygotujemy i prześlemy projekt do akceptacji.

Dane techniczne

Kod produktu ID1566
Kod karafki KKP002
Kod projektu RK0001
Wymiary karafki 260x85 mm
Pojemność karafki 750 ml
Ilość szklanek 2 szt.
Pojemność szklanki 300 ml
Typ pudełka Drewno
Wymiar pudełka 300x240x105 mm
Waga produktu 2.9 kg
Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony