Prezent na ślub, rocznicę, jubileusz

Szukasz nietuzinkowego prezentu na rocznicę ślubu dla rodziców, przyjaciół? Czy to pierwsza rocznica ślubu czy może 50 rocznica ślubu każda jest wyjątkowa dla pary ją obchodzącą i prezent z tej okazji również powinien być wyjątkowy. Poniżej znajdziesz propozycje kryształowych statuetek, które z wygrawerowanym zdjęciem i życzeniami np. na 5 rocznicę ślubu będą extra prezentem.

Prezent na rocznice ślubu – jaki prezent podarować małżonkom?

Jubileusz związku małżeńskiego to idealna okazja na podarowanie szklanej statuetki ze spersonalizowanymi życzeniami i zdjęciem pary go świętującą. Czy to rodzice czy znajomi to z pewnością zawarcie związku małżeńskiego było dla nich wyjątkowym wydarzeniem i czy to 5 czy 8, a może 50 rocznica ślubu życzenia wygrawerowane w kryształowej statuetce będę te wspomnienia małżonkom przypominać.

Pierwsze rocznice ślubu — papierowa, drewniana

Kryształowa statuetka w kształcie serca to idealna baza do stworzenia pięknego prezentu na 1 rocznicę ślubu, którą po roku mogą sobie podarować małżonkowie sobie wzajemnie lub rodzice dzieciom. Wygrawerowane zdjęcie młodych z sesji ślubnej z życzeniami na dalsze rocznice ślubu, a całość ozdobionej grafiką pary gołąbków w 3D trzymających drobne obrączki z pewnością będą nietypowym prezentem.

Mam również propozycję dla młodych mężów szukających prezentu na pierwszą rocznicę ślubu w postaci wygrawerowanego trójwymiarowego modelu obrączek splecionych ze sobą i dowolnego tekstu jaki mąż chciałby aby za każdym razem przypominał tak ważną chwilę jaką było zawarcie związku małżeńskiego. Na drugą rocznicę ślubu polecamy upominek w kształcie prostopadłościanu, a w nim wygrawerowany piękny kwiat róży w 3D ze słowami "Kocham Cię" i imieniem ukochanej. Taka wygrawerowana róża 3D nigdy nie zwiędnie co jest jest dodatkowym atutem. Model kwiatu RÓŻY możemy wygrawerować w różnych modelach statuetek z dowolnym tekstem i dowolną liczbą symbolizującą staż małżeński np.: 1 rocznica ślubu lub "z okazji piątej rocznicy...

40 i 45 rocznica ślubu — staż godny personalizowanego prezentu

Para obchodząca 40 rocznicę ślubu z pewnością otrzymała już wiele prezentów rocznicowych ale tu przychodzimy z pomocą i oferujemy eleganckie kryształowe statuetki w których wygrawerujemy i teraźniejsze zdjęcie małżonków ale i zdjęcie z dnia ich ślubu. Różnorodność modeli statuetek w naszej ofercie pozwala na znalezienie tego idealnego kształtu. Zdjęcie grawerowane we wnętrzu kryształu można ozdobić tekstem "40 lat minęło..." lub umieścić życzenia "Z okazji 40 Rocznicy Ślubu, wśród ciągłej życia pogody, niech rozkosz Was oplata, wśród miłości, wiary, zgody żyjcie długie lata." i całość podpisać od kogo te życzenia są. W każdym projekcie możemy umieścić dowolną liczbę symbolizującą rocznicę ślubu np. 40 i 45 lub jej pełną nazwę np. rubinowe gody z imionami jubilatów. Prezentowane projekty są tylko inspiracją do stworzenia własnego indywidualnego prezentu na dowolną rocznice ślubu gdyż każda rocznica ślubu jest tego warta.

Sześćdziesiąta rocznica to diamentowa rocznica ślubu

Jednym z najbardziej efektowniejszych kamieni na świecie są diamenty i tak też określana jest ta piękna rocznica ślubu jaką jest 60 lat pożycia małżeńskiego. Obchodzenie 60 rocznicy ślubu to nie lada wydarzenia dla małżeństwa jak i jego gości. Chcąc podarować równie niezwykły i efektowny prezent jak sama rocznica można wybrać kryształową statuetkę w kształcie diamentu z wygrawerowanymi imionami jubilatów oraz datą wydarzenia.

Szukasz pomysłu na rocznicowy prezent?

Szukając prezentu można wybrać z naszej ofert nie tylko piękne kryształowe statuetki ale i prezenty użyteczne takie jak grawerowane karafki w zestawie ze szklankami, a całość zapakowana w drewnianą skrzynkę. Cały zestaw ozdobiony pięknym grawerem projektu w który można spersonalizować dodając imiona pary obchodzącej rocznicę ślubu jak i podać ilość lat jakie ze sobą przeżyli. Proponowany zestaw nie musi być jedynie do alkoholu może być użytkowany w dowolny sposób, a przy okazji przywoływać ciepłe wspomnienia ślubne.

Wszystkie proponowane produkty są personalizowane i wykonywane na indywidualne zamówienie czy to 1 rocznica ślubu czy 50 rocznica ślubu na każdą jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny projekt. Grawerujemy zdjęcia teraźniejsze jak i zdjęcia z dnia ślubu, wszystko zależy od klienta i materiałów jakim dysponuje. Wygrawerowany wewnątrz kryształu wraz ze zdjęciem małżonków i tekstem życzeń rocznicowych model splecionych obrączek w 3D lub parą gołąbków nadaje prezentowi na rocznicę ślubu elegancji oraz nowoczesności.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony