Kartki okolicznościowe dla dziecka

Personalizowane, drewniane kartki to świetny i praktyczny pomysł na pamiątkę dla dziecka w dniu jego święta. Kartki z naszej oferty wyróżnia materiał z jakiego są wykonane, czyli drewno oraz ich wielkość. Drewniane kartki z kolorową grafiką oraz dowolnymi życzeniami to idealny prezent na roczek, na urodziny, na chrzciny czy też komunię.

Drewniana kartka okolicznościowa z życzeniami dla dziecka

Przepiękne pamiątki dla dziecka na różne okazje, np. narodziny dziecka, urodziny, Chrzest Święty, Baby Shower i inne uroczystości. W naszej ofercie posiadamy również kartki np. z podziękowaniami dla Rodziców Chrzestnych czy też tabliczki do zdjęć dziecka. Dzięki materiałowi kartki, jakim jest drewno pamiątka będzie trwalsza i oryginalna. Na kartce umieścimy kolorowy projekt z różnymi, kolorowymi, dziecięcymi motywami dzięki trwałej metodzie nadruku UV.  

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne kartki drewniane z grawerem, nadrukiem UV, tabliczki z imieniem dziecka, tabliczki z miesiącami do zdjęć uwieczniających każdy miesiąc dziecka podczas pierwszego roku życia. Tabliczki z konkretnymi miesiącami można również użyć do zdjęć brzuszkowych.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony