Pamiątka Chrztu Świętego

Personalizowana pamiątka Chrztu Świętego

Jedną z ważniejszych uroczystości na jaką wręcza się prezent, który jednocześnie pełni rolę pamiątki to zdecydowanieuroczystość chrztu świętego. Pamiątka ze względu na swoją rolę powinna być trwała, podkreślająca okazję na jaką została wręczona i niepowtarzalna. Wszystkie te cechy spełniają pamiątki chrztu św. jakie można u nas zamówić.

Materiał z jakiego są wykonane statuetki to kryształ, a w nim grawerowane są zdjęcia w kompozycji z symbolami chrztu świętego w 3D jak np. grzechotka, smoczek czy buciki.

Pamiątka chrztu, w której zostanie wygrawerowane zdjęcie dziecka, dedykacja/błogosławieństwo od rodziców chrzestnych lub dziadków, data uroczystości jest prezentem w 100% oryginalnym.

Nieszablonowym prezentem na chrzciny chłopca bądź dziewczynki jest kryształ 3D z wygrawerowanym napisem Pamiątka Chrztu Świętego imieniem dziecka i trójwymiarowymi symbolami chrztu: grzechotką, bucikami i smoczkiem; a całość spersonalizowana datą i podpisem od kogo ten upominek czy to od ojca chrzestnego czy od matki chrzestnej.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony