Prezent dla żołnierza

Grawerowana, personalizowana statuetka dla żołnierza to świetny pomysł na prezent. Wewnątrz szklanej statuetki wygrawerujemy stopień, imię i nazwisko żołnierza oraz własne życzenia zależne od okazji. Kryształowe statuetki można podarować np. z okazji wstąpienia do służby, na awans czy odejście na emeryturę. W naszej bazie znajdziesz także grawerowane elementy wojskowe w 3D!

Podziękowanie za służbę - Prezent dla żołnierza zawodowego

podziękowanie za służbę, prezent dla żołnierza. Wyjątkowe podziękowania dla żołnierza zawodowego
Podziękowanie za służbę - Prezent dla żołnierza zawodowego

Prezent dla żołnierza zawodowego - model 3D karabinu umieszczony wewnątrz kryształu przy pomocy techniki grawerowania laserowego w szkle kryształowym. Technika ta zapewnia wysoką jakość grawerunku i dzięki temu będzie to doskonały upominek dla wojskowego.

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent dla emeryta żołnierza

Personalizowana statuetka dla wojskowego
Prezent dla emeryta żołnierza

Grawerowana statuetka z personalizowanym grawerem, świetny pomysł na prezent dla wojskowego. Wewnątrz eleganckiej statuetki wygrawerujemy stopień, imię i nazwisko wojskowego oraz śmigłowiec Mi-17. Poniżej umieścimy Wasze życzenia z okazji przejścia na emeryturę oraz krótką dedykację z datą wręczenia prezentu.

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent dla lotnika

statuetka dla żołnierza wojskowego
Prezent dla lotnika

Kryształowa statuetka dla pilota wojskowego jako pamiątka od kolegów i koleżanek z okazji przejścia na emeryturę, bądź gratulację z okazji pełnienia wyższego stanowiska. Wewnątrz wygrawerowane zostaną życzenia personalizowane, Orzeł Sił Powietrznych oraz samolot F16 w 3D.

Cena: 549,00 zł
szt.

Statuetka dla najlepszego pilota taktycznego

kryształowa statuetka z grawerunkiem 3D w kształcie pucharu
Statuetka dla najlepszego pilota taktycznego

Przepiękna kryształowa nagroda dla pilota samolotu myśliwskiego. Połączenie nowatorskiej techniki grawerowania laserowego w krysztale z nowoczesnym kształtem statuetki to idealna forma nagrody dla osoby, która wzorowo wykonuje swoje obowiązki służbowe. Postawiona na półce w salonie będzie jego ozdobą i na pewno przyciągnie wzrok gości.

Cena: 449,00 zł
szt.

Prezent dla pilota wojskowego

podizękowania za służbę
Prezent dla pilota wojskowego

Prezent pamiątka w formie podziękowań dla pilota żołnierza odchodzącego na emeryturę, bądź odchodzącego z pełnionej służby, kryształowa statuetka nowoczesna z wygrawerowanymi wewnątrz życzeniami oraz modelem samolotu F16 w 3D! 

Cena: 359,00 zł
szt.

Prezent dla żołnierza na awans

grawerowana statuetka dla wojskowego
Prezent dla żołnierza na awans

Oryginalny prezent dla żołnierza, kryształowa statuetka o nowoczesnym designie, w której wnętrzu wygrawerujemy życzenia, Orła Wojsk Lądowych RP oraz model kultowego czołgu w 3D.

Cena: 359,00 zł
szt.
  • nowość

Grawerowany prezent dla emeryta mundurowego

na pamiątkę dla wojskowego emeryta
Grawerowany prezent dla emeryta mundurowego

Kryształowa statuetka grawerowana wewnątrz jako prezent dla wojskowego, może zostać wręczona np. w dniu przysięgi wojskowej, z okazji awansu czy też przejścia na emeryturę. Statuetka składa się z dwóch połączonych ze sobą części: przezroczystej góry oraz barwionej na czarno szklanej podstawy.

Wewnątrz górnej części wygrawerujemy przykładowo Orła Marynarki Wojennej(może być inny Orzeł Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej) oraz personalizowane życzenia przesłane przez Ciebie.

Cena: 349,00 zł
szt.

Statuetka z dedykacją dla wojskowego

grawerowany orzeł WOT w krysztale
Statuetka z dedykacją dla wojskowego

Kryształowa statuetka z czarną podstawą, elegancki i personalizowany pomysł na prezent dla wojskowego. Szklaną statuetkę o nietypowym kształcie można podarować z okazji awansu żołnierza czy przejścia na emeryturę. Statuetka składa się z dwóch integralnych części, przezroczystego szkła oraz czarnej szklanej podstawy. Dzięki kształtowi i grawerowaniu 3D (wewnątrz statuetki) prezent jest elegancki i jak najbardziej męski dla wojskowego.

Cena: 349,00 zł
szt.

Grawerowana statuetka z personalizacją dla wojskowego

pamiątka na lata dla żołnierza z personalizacją
Grawerowana statuetka z personalizacją dla wojskowego

Kryształowa statuetka grawerowana wewnątrz jako prezent dla wojskowego, może zostać wręczona np. w dniu przysięgi wojskowej, z okazji awansu czy też przejścia na emeryturę. Statuetka pomimo prostokątnego kształtu posiada ozdobne wyżłobienia, które tworzą falistą ramkę z zewnątrz.

Wewnątrz górnej części wygrawerujemy przykładowo Orła Marynarki Wojennej (może być inny Orzeł Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej) oraz personalizowane życzenia przesłane przez Ciebie.

Cena: 319,00 zł
szt.

Czołg 3D prezent dla wojskowego

prezent dla żołnierza na awans
Czołg 3D prezent dla wojskowego

Czołg 3D prezent dla wojskowego to doskonały pomysł na na nagrodę dla żołnierza za jego osiągnięcia podczas pełnienia służby. Ten elegancki to także doskonały pomysł na prezent dla żołnierza od kolegów z okazji jego urodzin. Technika laserowego grawerowania w szkle kryształowym zapewnia wysoką jakość grawerunku.

Cena: 259,00 zł
szt.

Pamiątka dla pilota wojskowego

kryształ z grawerem dla żołnierza pilota
Pamiątka dla pilota wojskowego

Wyjątkowa statuetka z grawerem 3D dla pilota wojskowego na pamiątkę wieloletniej służby na rzecz ojczyzny. Elegancka, kryształowa statuetka dla żołnierza, wojskowego odchodzącego na emeryturę to świetny pomysł na pamiątkę, która będzie przypominać mu o dawnych czasach latami.

Cena: 259,00 zł
szt.
  • nowość

Prezent dla żołnierza Karabin 3D

Prezent dla żołnierza Karabin 3D
Prezent dla żołnierza Karabin 3D

Karabin AK47 w 3D prezent dla żołnierza - wysokiej jakości model karabinu wygrawerowany przy pomocy techniki laserowej wewnątrz kryształu to znakomity pomysł na upominek dla wojskowego. To także doskonały pomysł na na nagrodę od przełożonych dla żołnierza za jego osiągnięcia w czasie pełnienia służby.

Cena: 259,00 zł
szt.

Grawerowany prezent dla żołnierza

Wygrawerowany wewnątrz statuetki model 3D czołgu, myśliwca lub helikoptera wojskowego wraz z własną dedykacją. Personalizowane podziękowania to super pomysł na prezent dla żołnierza! Kryształowa statuetki z grawerem to pamiątka dla wojskowego na lata. Personalizowany prezent z naszej oferty możesz podarować żołnierzowi na różne okazje. 

Kryształowa statuetka pomysł na prezent dla wojskowego

W naszej ofercie znajdziesz szklane statuetki z grawerem o różnych wielkościach. Oprócz rozmiarów różnią się też wyglądem, mogą być scalone z czarną podstawą wykonaną ze szkła. Każda statuetka dla żołnierza wykonywana jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu są one niepowtarzalnym prezentem. Dzięki personalizacji statuetkę można wręczyć znajomemu, koledze ze służby, tacie czy mężowi. Okazji również jest wiele jak np. złożenie przysięgi wojskowej, awans lub odejście na emeryturę. Grawerowany w 3D czołg czy też myśliwiec to super pomysł dla żołnierza na urodziny lub imieniny. Twoje życzenia wygrawerowane w szkle to pamiątka na lata, udowodnisz w ten sposób jak wiele dla Ciebie znaczy jego poświęcenie. 

Personalizowany prezent dla wojskowego

W naszym sklepie polecamy również personalizowane zestawy dla żołnierza emeryta. Grawerowany zestaw z Orłem Wojsk Lądowych lub logiem jednostki to świetny pomysł na prezent. Oferujemy trzy komplety: szklana karafka w drewnianym pudełku, karafka z grawerem, 2 szklanki do whisky w drewnianej skrzynce. Największy zestaw, jaki posiadamy to karafka z grawerem, 6 szklanek do whisky oraz drewniana, wykonana z surowego drewna skrzynka. Grawerujemy na karafce, szklankach oraz wieczku pudełka. Karafka może być zakrzywiona lub też mieć kształt prosty, minimalistyczny. Na jej powierzchni wygrawerujemy imię oraz stopień wojskowego, życzenia oraz podpis. Nad imieniem żołnierza wygrawerujemy Orła Wojsk lądowych lub np. logo waszej jednostki. Na szklankach wygrawerujemy stopień żołnierza w postaci pagonów (może to być też inny znaczący element). Grawerowana karafka to fajny pomysł na podziękowania dla wojskowego, życzenia na awans. Karafka z grawerem to również dobry pomysł uczczenia przejścia wojskowego na zasłużoną emeryturę. Grawer na drewnie może przedstawiać również imię wojskowego, miejscowość i datę odejścia na emeryturę. Elegancka, grawerowana karafka zasługuje na wyjątkowe opakowanie. Dlatego w zestawie z karafką otrzymasz eleganckie drewniane pudełko z grawerem stworzone specjalnie do jej przechowywania. Drewniana skrzynka na karafkę lub karafkę ze szklankami ma eleganckie zapięcie koloru złotego oraz przegródki. Wybraliśmy ten rodzaj opakowania i zachowaliśmy naturalny wygląd drewna, aktualny z powszechnymi trendami. Wnętrza skrzynek wyściełane są drewnianą wełną ozdobną, która chroni też karafkę przed potłuczeniem.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony