Pudełko na zakończenie roku szkolnego

Prezenty dla najlepszego nauczyciela powinny być wyjątkowym podarunkiem od uczniów. Zaskoczcie wychowawczynię na zakończenie roku wręczając personalizowany prezent prosto z serca. Drewniane pudełko z kolorowym nadrukiem UV to świetna i praktyczna pamiątka na lata.

Personalizowane pudełko dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Prezent dla nauczyciela z okazji zakończenia roku szkolnego to częsty dylemat wśród wychowanków i rodziców. W naszej ofercie prezentujemy upominek posiadający walory estetyczne, ale jest on również praktyczny. Pudełko drewniane z własnym nadrukiem na wieczku to zdecydowanie trafiona pamiątka dla wychowawcy.

Drewniane, pomalowane na biało pudełko z przegródkami to świetny pomysł na prezent na zakończenie roku. Na wieczku skrzynki wykonamy kolorowy, personalizowany nadruk UV. W naszej ofercie znajdziesz wiele wzorów, dla nauczyciela jak i wychowawcy. Nadruk UV na skrzynce wykonywany jest z największą dbałością i starannością o szczegóły, grafika umieszczona na pudełku jest trwała, a kolory są wyraźne i wyglądają jak żywe, nie blakną.

Projekty oprócz kolorowej grafiki, jak np. bukiety kwiatów czy też postać sowy mogą przedstawiać nawet wspólne zdjęcie klasowe z wychowawcą. Oprócz życzeń możemy umieścić dowolny, symboliczny cytat i tekst, dzięki czemu klasa wręczy wychowawcy niepowtarzalny prezent. Do pudełeczka można schować różne drobiazgi jak np. ulubione herbaty, słodkości czy też różne talony, bony.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony