Skrzynki ślubne

Drewniane skrzynki na wino lub na inny trunek to świetny personalizowany prezent dla Młodej Pary na Ślub lub rocznicę Ślubu, podziękowania dla świadków, Chrzestnych czy też rodziców. Na wieczku skrzynki wygrawerujemy dowolną dedykację ślubną.

Skrzynka na wino z grawerem na ślub

Szukasz pomysłowego prezentu, który będzie spersonalizowany i latami będzie przypominać o tym ważnym dniu jakim jest zawarcie związku małżeńskiego?

Grawerowane skrzynki na wino lub inny alkohol, wykonywane ręcznie z drewna, wypełnione są ozdobną wełną drzewną. Na wierzchu skrzynki na przesuwnym wieczku wygrawerujemy lub nadrukujemy grafikę ślubną z życzeniami wysokiej jakości i trwałości. Personalizowana skrzynka weselna na wino to świetny pomysł na prezent dla nowożeńców.

W naszej ofercie ślubnej posiadamy projekty graweru czy też nadruku dla Młodej Pary, możemy nadrukować ich wspólne zdjęcie czy też wygrawerować Twoje własne życzenia. Dla przyszłych nowożeńców posiadamy również skrzynki na alkohol jako podziękowania dla rodziców, dziadków, chrzestnych czy też świadków. Jeżeli szukasz pomysłu na pytanie o świadkowanie, posiadamy również takie skrzynki!

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony