Pudełko na Chrzest Święty

pudełko na chrzest Prezent na Chrzest Święty
Typ projektu: Grawerowanie CO2
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej

Drewniane Pudełko na chrzest

Prezent dla dziecka z okazji przystąpienia do Chrztu Świętego. Drewniane pudełka, ręcznie robione, pomalowane na biało, z zapięciem koloru złotego wraz z przepięknymi kolorowymi grafikami na wieczku to przepiękna pamiątka na Chrzest Św. dziecka. W tej kategorii posiadamy wiele różnych personalizowanych wzorów, np. ilustrację aniołka czy też uroczych małych zwierzątek, które możemy spersonalizować imieniem z metryczką urodzenia, zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. W naszej ofercie posiadamy również możliwość nadruku zdjęcia dziecka z osobistymi życzeniami od rodziców chrzestnych lub dziadków.

Dzień chrztu jest ważnym wydarzeniem nie tylko w życiu dziecka, ale i rodziców, rodziców chrzestnych, dlatego też prezent w postaci drewnianego pudełka z indywidualnym projektem to idealne rozwiązanie.

W naszej ofercie posiadamy dwa rozmiary takich drewnianych skrzyneczek. W większym pudełku można przechowywać różne pamiątki zarówno z Chrztu Świętego, ale także np. z narodzin, mogą to być zdjęcia noworodka, opaska szpitalna, kartki z życzeniami, pierwsze skarpetki czy też zdjęcia USG.

Druga wielkość pudełka jest idealnie dopasowana do wielkości banknotów czyli jeśli rodzice chrzestni chcieliby podarować swojemu chrześniakowi lub chrześnicy pieniądze to ta wielkość pudełko stanowi idealne rozwiązanie. Białe, drewniane pudełeczko z kolorowym nadrukiem UV, prezentuje się o wiele lepiej niż koperta, a i pozostanie pamiątką chrztu świętego jak dziecko podrośnie.

Przy składaniu zamówienia na drewniane pudełko na chrzest wystarczy podać dane, które mamy nadrukować na pudełku ( np. imię dziecka, metryczka, data wręczenia z dopiskiem imion osób wręczających).

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony