Pudełko na Dzień Babci

Pudełko z personalizacją prezent na Dzień Babci

Dzień babci obchodzimy 21 stycznia. Ciężko podarować jest babci coś, czego by jeszcze nie miała. Warto, aby prezent oprócz walorów estetycznych był także praktyczny. Pomysłowy prezent do wręczenia naszym ukochanym babciom z okazji ich dnia. Pudełka drewniane, pomalowane na biało z różnymi wzorami nadrukowanymi na ich wieczku. W naszej ofercie znajdziesz wiele kwiatowych, kolorowych wzorów. Na wieczku pudełka oprócz kwiatów nadrukujemy np. imię Babci, podpis od ukochanego wnuczka/wnuczki. Fajnym pomysłem jest napis niezbędnik super babci, sugerujący żartobliwie, że będą w pudełku inne pamiątki. Pudełko z eleganckim zapięciem koloru złotego to świetny pomysł na umieszczenie w nim ulubionych herbatek babci. Dzień babci przypada 21 stycznia, herbatki zimowe w personalizowanym pudełku to strzał w dziesiątkę.

Na zimowe wieczory w pudełku można umieścić np. świeczki zapachowe, maseczki do twarzy, zdrapki lub słodkości. Drewniane pudełko ze spersonalizowanym nadrukiem dla babci to niepowtarzalny prezent. Drewniane pudełko z nadrukiem dla babci możesz podarować także w dniu urodzin lub imienin. Drewnianą skrzynkę możesz również podarować kochanej Babci i Dziadkowi, mogą z niej korzystać wspólnie. Jeżeli szukasz prezentu niepowtarzalnego, praktycznego, pudełko z imieniem dla babci będzie trafionym prezentem. Drewniana skrzynka z imieniem Babci na wieczku może później służyć jako przybornik do przechowywania skarbów. Babcia będzie mogła w niej trzymać np. herbaty, igły, nici lub cukierki.

Każde z naszych drewnianych pudełek wykonywane jest ręcznie i malowane z zewnątrz na biało, z eleganckim zapięciem koloru złotego. Oprócz personalizowanych pudełek posiadamy w naszej ofercie także grawerowane kryształy na dzień Babci i dzień Dziadka.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony