21 stycznia to z pewnością zapamiętany przez większość dzień, mianowicie Dzień Babci. Szukasz oryginalnego, wyjątkowego prezentu, który będzie latami przypominał o tym dniu ukochanej Babci? Grawerowany, wyjątkowy kryształ z fazowanymi żłobieniami tworzącymi ozdobną ramkę i pięknym wzorem w środku- wykonanym w 3D koronkowym sercem i życzeniami strzał w dziesiątkę na prezent dla Babci.
Niepowtarzalny upominek dla Ukochanej Babci ze spersonalizowanymi życzeniami wywoła z pewnością uśmiech na twarzy babci. Koronkowe serce z wygrawerowanymi, Twoimi życzeniami w kryształowej statuetce, to oryginalny prezent który Babcia podziwiać jego piękno i trwałość latami!
Każdy kryształ wykonywany jest na indywidualne zamówienie, teksty na wizualizacjach są przykładowe, przy składaniu zamówienia wystarczy podać tekst, który mamy mamy umieścić z okazji Dnia Babci, następnie przesyłamy na adres mailowy przykładową wizualizację i po akceptacji przystępujemy do realizacji zamówienia. Gotowy kryształ zawiera również ozdobne granatowe etui.
Technika wykonania: Grawer laserem 3D wewnątrz szkła
Materiał: Kryształowe szkło
Waga: 0.9 kg
Waga kryształu z pudełkiem: 1.2 kg
Wymiary etui: 165x130x50 mm
Typ opakowania: Granatowe (MDF pokryty okleiną, wyściełane materiałem)
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.