Prezent dla żołnierza Karabin 3D

prezent dla żołnierza z grawerem
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 259,00 zł 259.00
ilość szt.

Pokazane poniżej podstawki pasują do tego kryształu.

Podstawka podświetlająca LED 100x100x20 mm
79,00 zł
podstawka podświetlająca grawer
79,00 zł

Opis

Prezent dla żołnierza Karabin 3D

Prezent dla żołnierza to duże wyzwanie, fajnie podarować mu prezent nawiązujący do wykonywanego zawodu. W naszej ofercie znajdzie wiele statuetek z różnymi modelami 3D wygrawerowanymi wewnątrz szkła. Wysokiej jakości model karabinu wygrawerowany przy pomocy techniki laserowej wewnątrz kryształu, to znakomity upominek dla wojskowego. To także super pomysł na nagrodę od przełożonych dla żołnierza. Statuetkę z indywidualnym grawerem można wręczyć np. za wysokie osiągnięcia, zasługi w czasie pełnienia służby. Projekty są przykładowe, tekst dowolny, jest to produkt na indywidualne zamówienie. Dzięki temu statuetka z grawerem może być prezentem np. na Urodziny, emeryturę czy też przysięgę. Bez wahania może zostać wręczona przez rodzinę, bliskich, przyjaciół czy też kolegów z wojska. W statuetce oprócz karabinu i tekstu możemy wygrawerować inny element, jak np. Orła Wojsk Lądowych czy też stopień wojskowy.

Wewnątrz kryształu wygrawerujemy model 3D Karabinu AK47 oraz przesłany przez Ciebie tekst. Kryształowa statuetka z wygrawerowanym karabinem w 3D to także świetny podarunek w zawodach strzeleckich. Może zostać wręczona najlepszemu strzelcowi zamiast tradycyjnego, oklepanego medalu. 

W naszej ofercie posiadamy również personalizowane, grawerowane zestawy dla żołnierza. Idealne zestawy dla konesera dobrej whisky lub innego trunku, grawerowana karafki, szklanki oraz stylowe pudełko.

Dane techniczne

Kod produktu ID852
Kod kryształu KRY026
Numer Projektu PR0125
Wymiary kryształu 120x80x60 mm
Waga kryształu 1.5 kg
Waga kryształu z pudełkiem 1.8 kg
Wymiary pudełka 120x155x80 mm
Typ szkła szkło kryształowe do grawerowania laserem 3D
Typ pudełka Opakowanie twarde, granatowe (MDF pokryty okleiną, wyściełany materiałem)

Produkty powiązane

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony