Czołg 3D prezent dla wojskowego

prezent dla żołnierza z grawerem
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 259,00 zł 259.00
ilość szt.

Pokazane poniżej podstawki pasują do tego kryształu.

Podstawka podświetlająca LED 100x100x20 mm
79,00 zł
podstawka podświetlająca grawer
79,00 zł

Opis

Czołg 3D prezent dla wojskowego

Jeżeli szukasz prezentu dla żołnierza, najlepiej, aby był to prezent osobisty. Nic prostszego, wystarczy wybrać grawerowany kryształ z motywem wojskowym oraz spersonalizowanym tekstem. Czołg 3D prezent dla wojskowego to doskonały pomysł na nagrodę dla najlepszego żołnierza za jego osiągnięcia wojskowe. Kryształowa statuetka z grawerem to również fajna propozycja na prezent dla żołnierza od kolegów. Można ją podarować np. z okazji jego urodzin, awansu czy też z okazji złożenia przysięgi. Wewnątrz szklanej statuetki wygrawerujemy przesłane przez Ciebie życzenia, podziękowania oraz model 3D czołgu! Dzięki modelowi 3D grawerowany czołg będzie widoczny z każdej strony. Grawerowany kryształ to elegancki upominek na lata, można go wręczyć również żołnierzowi odchodzącemu na emeryturę. Grawerowana statuetka to z pewnością fajna pamiątka dla byłego żołnierza, będzie z nią wiązał miłe wspomnienia z wieloletniej służby.

Uwaga! Projekt jest przykładowy, tekst jest dowolny. Wygrawerowany tekst może zawierać podziękowania, życzenia czy też śmieszne powiedzenia, ksywę wojskowego. Zamiast czołgu możemy wygrawerować inną grafikę, np. Orła Wojsk Lądowych, czy też stopień wojskowy. Do wygrawerowanego kryształu dla żołnierza polecamy również podstawkę LED, która pięknie podświetli wnętrze kryształu i podkreśli w nim wygrawerowane życzenia.

Przy składaniu zamówienia wystarczy dodać wybrany kryształ z grawerem i w następnym kroku podać tekst, jaki mamy wykonać wewnątrz. Następnie przygotujemy wizualizację w krysztale, którą prześlemy drogą mailową. Po akceptacji projektu przystępujemy do realizacji zamówienia. Ciężko jest znaleźć odpowiedni prezent dla wymagającego żołnierza. Dlatego gwarantujemy, że grawerowana statuetka będzie idealnym, eleganckim prezentem na lata.

Dane techniczne

Kod produktu ID851
Kod kryształu KRY026
Numer Projektu PR0126
Wymiary kryształu 120x80x60 mm
Waga kryształu 1.5 kg
Waga kryształu z pudełkiem 1.8 kg
Wymiary pudełka 120x155x80 mm
Typ szkła szkło kryształowe do grawerowania laserem 3D
Typ pudełka Opakowanie twarde, granatowe (MDF pokryty okleiną, wyściełany materiałem)
Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony