Prezent dla żołnierza

Grawerowana, personalizowana statuetka dla żołnierza to świetny pomysł na prezent. Wewnątrz szklanej statuetki wygrawerujemy stopień, imię i nazwisko żołnierza oraz własne życzenia zależne od okazji. Kryształowe statuetki można podarować np. z okazji wstąpienia do służby, na awans czy odejście na emeryturę. W naszej bazie znajdziesz także grawerowane elementy wojskowe w 3D!

Czołg 3D prezent dla wojskowego

prezent dla żołnierza na awans
Czołg 3D prezent dla wojskowego

Czołg 3D prezent dla wojskowego to doskonały pomysł na na nagrodę dla żołnierza za jego osiągnięcia podczas pełnienia służby. Ten elegancki to także doskonały pomysł na prezent dla żołnierza od kolegów z okazji jego urodzin. Technika laserowego grawerowania w szkle kryształowym zapewnia wysoką jakość grawerunku.

Cena: 259,00 zł
szt.

Grawerowana statuetka z personalizacją dla wojskowego

pamiątka na lata dla żołnierza z personalizacją
Grawerowana statuetka z personalizacją dla wojskowego

Kryształowa statuetka grawerowana wewnątrz jako prezent dla wojskowego, może zostać wręczona np. w dniu przysięgi wojskowej, z okazji awansu czy też przejścia na emeryturę. Statuetka pomimo prostokątnego kształtu posiada ozdobne wyżłobienia, które tworzą falistą ramkę z zewnątrz.

Wewnątrz górnej części wygrawerujemy przykładowo Orła Marynarki Wojennej (może być inny Orzeł Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej) oraz personalizowane życzenia przesłane przez Ciebie.

Cena: 319,00 zł
szt.

Grawerowany prezent dla emeryta mundurowego

na pamiątkę dla wojskowego emeryta
Grawerowany prezent dla emeryta mundurowego

Kryształowa statuetka grawerowana wewnątrz jako prezent dla wojskowego, może zostać wręczona np. w dniu przysięgi wojskowej, z okazji awansu czy też przejścia na emeryturę. Statuetka składa się z dwóch połączonych ze sobą części: przezroczystej góry oraz barwionej na czarno szklanej podstawy.

Wewnątrz górnej części wygrawerujemy przykładowo Orła Marynarki Wojennej(może być inny Orzeł Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej) oraz personalizowane życzenia przesłane przez Ciebie.

Cena: 349,00 zł
szt.

Grawerowany prezent dla żołnierza

karafka grawerowana dla żołnierza
Grawerowany prezent dla żołnierza

Genialny pomysł na prezent dla żołnierza, wojskowego, grawerowana karafka, 6 szklanek oraz drewniane pudełko w ramach podziękowań za wzorowe pełnienie służby na rzecz ojczyzny. Elegancki, a zarazem praktyczny prezent dla wojskowego.

Cena: 249,00 zł
szt.

Grawerowany prezent z okazji promocji oficerskiej dla żołnierza wojsk lądowych

grawerowana karafka
Grawerowany prezent z okazji promocji oficerskiej dla żołnierza wojsk lądowych

Elegancki prezent dla żołnierza z okazji promocji oficerskiej, grawerowana karafka w zestawie z dwiema szklankami i z drewnianym pudełkiem. Prezent całkowicie personalizowany z efektowną grafiką Orła Wojsk Lądowych.

Cena: 169,00 zł
szt.

Pamiątka dla pilota wojskowego

kryształ z grawerem dla żołnierza pilota
Pamiątka dla pilota wojskowego

Wyjątkowa statuetka z grawerem 3D dla pilota wojskowego na pamiątkę wieloletniej służby na rzecz ojczyzny. Elegancka, kryształowa statuetka dla żołnierza, wojskowego odchodzącego na emeryturę to świetny pomysł na pamiątkę, która będzie przypominać mu o dawnych czasach latami.

Cena: 259,00 zł
szt.
  • nowość

Pamiątka dla żołnierza

dla żołnierza grawer
Pamiątka dla żołnierza

Pamiątka dla żołnierza - Efektowna statuetka jako pamiątka dla żołnierza odchodzącego na emeryturę. Wyjątkowa grawerowana pamiątka, która przez lata będzie przypominać o czasach wspólnej służby.

Cena: 249,00 zł
szt.

Personalizowany prezent dla żołnierza z grawerem

Kryształowa statuetka z pagonem żołnierza
Personalizowany prezent dla żołnierza z grawerem

Grawerowana statuetka z życzeniami dla żołnierza z okazji awansu. Świetny pomysł na personalizowany prezent od kolegów i koleżanek z jednostki. Wewnątrz kryształu wygrawerujemy imię, stopień wojskowy, Wasze podziękowania oraz pagon z ze stopniem wojskowym żołnierza.

Cena: 249,00 zł
szt.

Podziękowanie dla strażnika Ochrony Kolei

Prezent dla strażnika ochrony kolei, prezent SOK na pożegnanie, pamiątka służby
Podziękowanie dla strażnika Ochrony Kolei

Wyjątkowe podziękowanie dla Strażnika Ochrony Kolei. Elegancka pamiątka dla strażnika ochrony kolei w formie szklanej statuetki z wygrawerowaną wewnątrz odznaką służbową w 3D oraz własną treścią podziękowań!

Cena: 249,00 zł
szt.

Podziękowanie za służbę - Prezent dla żołnierza zawodowego

podziękowanie za służbę, prezent dla żołnierza. Wyjątkowe podziękowania dla żołnierza zawodowego
Podziękowanie za służbę - Prezent dla żołnierza zawodowego

Prezent dla żołnierza zawodowego - model 3D karabinu umieszczony wewnątrz kryształu przy pomocy techniki grawerowania laserowego w szkle kryształowym. Technika ta zapewnia wysoką jakość grawerunku i dzięki temu będzie to doskonały upominek dla wojskowego.

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent dla emeryta żołnierza

Personalizowana statuetka dla wojskowego
Prezent dla emeryta żołnierza

Grawerowana statuetka z personalizowanym grawerem, świetny pomysł na prezent dla wojskowego. Wewnątrz eleganckiej statuetki wygrawerujemy stopień, imię i nazwisko wojskowego oraz śmigłowiec Mi-17. Poniżej umieścimy Wasze życzenia z okazji przejścia na emeryturę oraz krótką dedykację z datą wręczenia prezentu.

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent dla lotnika

statuetka dla żołnierza wojskowego
Prezent dla lotnika

Kryształowa statuetka dla pilota wojskowego jako pamiątka od kolegów i koleżanek z okazji przejścia na emeryturę, bądź gratulację z okazji pełnienia wyższego stanowiska. Wewnątrz wygrawerowane zostaną życzenia personalizowane, Orzeł Sił Powietrznych oraz samolot F16 w 3D.

Cena: 549,00 zł
szt.

Grawerowany prezent dla żołnierza

Wygrawerowany wewnątrz statuetki model 3D czołgu, myśliwca lub helikoptera wojskowego wraz z własną dedykacją. Personalizowane podziękowania to super pomysł na prezent dla żołnierza! Kryształowa statuetki z grawerem to pamiątka dla wojskowego na lata. Personalizowany prezent z naszej oferty możesz podarować żołnierzowi na różne okazje. 

Kryształowa statuetka pomysł na prezent dla wojskowego

W naszej ofercie znajdziesz szklane statuetki z grawerem o różnych wielkościach. Oprócz rozmiarów różnią się też wyglądem, mogą być scalone z czarną podstawą wykonaną ze szkła. Każda statuetka dla żołnierza wykonywana jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu są one niepowtarzalnym prezentem. Dzięki personalizacji statuetkę można wręczyć znajomemu, koledze ze służby, tacie czy mężowi. Okazji również jest wiele jak np. złożenie przysięgi wojskowej, awans lub odejście na emeryturę. Grawerowany w 3D czołg czy też myśliwiec to super pomysł dla żołnierza na urodziny lub imieniny. Twoje życzenia wygrawerowane w szkle to pamiątka na lata, udowodnisz w ten sposób jak wiele dla Ciebie znaczy jego poświęcenie. 

Personalizowany prezent dla wojskowego

W naszym sklepie polecamy również personalizowane zestawy dla żołnierza emeryta. Grawerowany zestaw z Orłem Wojsk Lądowych lub logiem jednostki to świetny pomysł na prezent. Oferujemy trzy komplety: szklana karafka w drewnianym pudełku, karafka z grawerem, 2 szklanki do whisky w drewnianej skrzynce. Największy zestaw, jaki posiadamy to karafka z grawerem, 6 szklanek do whisky oraz drewniana, wykonana z surowego drewna skrzynka. Grawerujemy na karafce, szklankach oraz wieczku pudełka. Karafka może być zakrzywiona lub też mieć kształt prosty, minimalistyczny. Na jej powierzchni wygrawerujemy imię oraz stopień wojskowego, życzenia oraz podpis. Nad imieniem żołnierza wygrawerujemy Orła Wojsk lądowych lub np. logo waszej jednostki. Na szklankach wygrawerujemy stopień żołnierza w postaci pagonów (może to być też inny znaczący element). Grawerowana karafka to fajny pomysł na podziękowania dla wojskowego, życzenia na awans. Karafka z grawerem to również dobry pomysł uczczenia przejścia wojskowego na zasłużoną emeryturę. Grawer na drewnie może przedstawiać również imię wojskowego, miejscowość i datę odejścia na emeryturę. Elegancka, grawerowana karafka zasługuje na wyjątkowe opakowanie. Dlatego w zestawie z karafką otrzymasz eleganckie drewniane pudełko z grawerem stworzone specjalnie do jej przechowywania. Drewniana skrzynka na karafkę lub karafkę ze szklankami ma eleganckie zapięcie koloru złotego oraz przegródki. Wybraliśmy ten rodzaj opakowania i zachowaliśmy naturalny wygląd drewna, aktualny z powszechnymi trendami. Wnętrza skrzynek wyściełane są drewnianą wełną ozdobną, która chroni też karafkę przed potłuczeniem.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony