Prezent dla żołnierza

Grawerowana, personalizowana statuetka dla żołnierza to świetny pomysł na prezent. Wewnątrz szklanej statuetki wygrawerujemy stopień, imię i nazwisko żołnierza oraz własne życzenia zależne od okazji. Kryształowe statuetki można podarować np. z okazji wstąpienia do służby, na awans czy odejście na emeryturę. W naszej bazie znajdziesz także grawerowane elementy wojskowe w 3D!

Statuetka z dedykacją dla wojskowego

grawerowany orzeł WOT w krysztale
Statuetka z dedykacją dla wojskowego

Kryształowa statuetka z czarną podstawą, elegancki i personalizowany pomysł na prezent dla wojskowego. Szklaną statuetkę o nietypowym kształcie można podarować z okazji awansu żołnierza czy przejścia na emeryturę. Statuetka składa się z dwóch integralnych części, przezroczystego szkła oraz czarnej szklanej podstawy. Dzięki kształtowi i grawerowaniu 3D (wewnątrz statuetki) prezent jest elegancki i jak najbardziej męski dla wojskowego.

Cena: 349,00 zł
szt.

Statuetka dla najlepszego pilota taktycznego

kryształowa statuetka z grawerunkiem 3D w kształcie pucharu
Statuetka dla najlepszego pilota taktycznego

Przepiękna kryształowa nagroda dla pilota samolotu myśliwskiego. Połączenie nowatorskiej techniki grawerowania laserowego w krysztale z nowoczesnym kształtem statuetki to idealna forma nagrody dla osoby, która wzorowo wykonuje swoje obowiązki służbowe. Postawiona na półce w salonie będzie jego ozdobą i na pewno przyciągnie wzrok gości.

Cena: 449,00 zł
szt.

Statuetka 3D - prezent dla żołnierza zawodowego

statuetka dla żołnierza
Statuetka 3D - prezent dla żołnierza zawodowego

Kryształowa statuetka dla żołnierza zawodowego z wygrawerowaną dedykacją oraz karabinem w 3D.

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent dla żołnierza odchodzącego na emeryturę

grawerowany pomysł na prezent dla żołnierza
Prezent dla żołnierza odchodzącego na emeryturę

Świetny pomysł na prezent dla żołnierza odchodzącego na emeryturę, grawerowana statuetka ze spersonalizowanymi życzeniami.

Cena: 249,00 zł
szt.
  • nowość

Prezent dla żołnierza na awans

grawerowana statuetka dla wojskowego
Prezent dla żołnierza na awans

Oryginalny prezent dla żołnierza, kryształowa statuetka o nowoczesnym designie, w której wnętrzu wygrawerujemy życzenia, Orła Wojsk Lądowych RP oraz model kultowego czołgu w 3D.

Cena: 359,00 zł
szt.
  • nowość

Prezent dla żołnierza Karabin 3D

Prezent dla żołnierza Karabin 3D
Prezent dla żołnierza Karabin 3D

Karabin AK47 w 3D prezent dla żołnierza - wysokiej jakości model karabinu wygrawerowany przy pomocy techniki laserowej wewnątrz kryształu to znakomity pomysł na upominek dla wojskowego. To także doskonały pomysł na na nagrodę od przełożonych dla żołnierza za jego osiągnięcia w czasie pełnienia służby.

Cena: 259,00 zł
szt.

Prezent dla wojskowego, żołnierza

karafka grawer
Prezent dla wojskowego, żołnierza

Prezent dla żołnierza, wojskowego, grawerowany zestaw składający się ze szklanej karafki, dwóch szklanek oraz drewnianego pudełka z eleganckim zapięciem.

Cena: 169,00 zł
szt.

Prezent dla wojskowego z grawerem

prezent z grawerem dla sierżanta
Prezent dla wojskowego z grawerem

Prezent dla wojskowego z grawerem, kryształowa statuetka z Twoimi życzeniami. Wewnątrz szkła wygrawerujemy Orła Wojsk Lądowych (może być też inny element) oraz Twój tekst, życzenia, gratulacje czy też podziękowania za wspólną służbę.

Cena: 219,00 zł
szt.

Prezent dla wojskowego myśliwiec F16

kostka ze szkła ze ściętym rogiem z wygrawerowanym samolotem 3D
Prezent dla wojskowego myśliwiec F16

Kryształowa kostka ze ściętym rogiem z wygrawerowanym laserowo samolotem odrzutowym F16 to doskonały prezent dla taty lub męża pilota. Umieszczony na podstawce i podświetlony stanie się ozdobą każdego biurka. To także idealny prezent dla syna, który marzy o tym, aby zostać pilotem - doskonały upominek na urodziny, albo na Dzień Dziecka.

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent dla pilota wojskowego

podizękowania za służbę
Prezent dla pilota wojskowego

Prezent pamiątka w formie podziękowań dla pilota żołnierza odchodzącego na emeryturę, bądź odchodzącego z pełnionej służby, kryształowa statuetka nowoczesna z wygrawerowanymi wewnątrz życzeniami oraz modelem samolotu F16 w 3D! 

Cena: 359,00 zł
szt.

Prezent dla lotnika

statuetka dla żołnierza wojskowego
Prezent dla lotnika

Kryształowa statuetka dla pilota wojskowego jako pamiątka od kolegów i koleżanek z okazji przejścia na emeryturę, bądź gratulację z okazji pełnienia wyższego stanowiska. Wewnątrz wygrawerowane zostaną życzenia personalizowane, Orzeł Sił Powietrznych oraz samolot F16 w 3D.

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent dla emeryta żołnierza

Personalizowana statuetka dla wojskowego
Prezent dla emeryta żołnierza

Grawerowana statuetka z personalizowanym grawerem, świetny pomysł na prezent dla wojskowego. Wewnątrz eleganckiej statuetki wygrawerujemy stopień, imię i nazwisko wojskowego oraz śmigłowiec Mi-17. Poniżej umieścimy Wasze życzenia z okazji przejścia na emeryturę oraz krótką dedykację z datą wręczenia prezentu.

Cena: 549,00 zł
szt.

Grawerowany prezent dla żołnierza

Wygrawerowany wewnątrz statuetki model 3D czołgu, myśliwca lub helikoptera wojskowego wraz z własną dedykacją. Personalizowane podziękowania to super pomysł na prezent dla żołnierza! Kryształowa statuetki z grawerem to pamiątka dla wojskowego na lata. Personalizowany prezent z naszej oferty możesz podarować żołnierzowi na różne okazje. 

Kryształowa statuetka pomysł na prezent dla wojskowego

W naszej ofercie znajdziesz szklane statuetki z grawerem o różnych wielkościach. Oprócz rozmiarów różnią się też wyglądem, mogą być scalone z czarną podstawą wykonaną ze szkła. Każda statuetka dla żołnierza wykonywana jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu są one niepowtarzalnym prezentem. Dzięki personalizacji statuetkę można wręczyć znajomemu, koledze ze służby, tacie czy mężowi. Okazji również jest wiele jak np. złożenie przysięgi wojskowej, awans lub odejście na emeryturę. Grawerowany w 3D czołg czy też myśliwiec to super pomysł dla żołnierza na urodziny lub imieniny. Twoje życzenia wygrawerowane w szkle to pamiątka na lata, udowodnisz w ten sposób jak wiele dla Ciebie znaczy jego poświęcenie. 

Personalizowany prezent dla wojskowego

W naszym sklepie polecamy również personalizowane zestawy dla żołnierza emeryta. Grawerowany zestaw z Orłem Wojsk Lądowych lub logiem jednostki to świetny pomysł na prezent. Oferujemy trzy komplety: szklana karafka w drewnianym pudełku, karafka z grawerem, 2 szklanki do whisky w drewnianej skrzynce. Największy zestaw, jaki posiadamy to karafka z grawerem, 6 szklanek do whisky oraz drewniana, wykonana z surowego drewna skrzynka. Grawerujemy na karafce, szklankach oraz wieczku pudełka. Karafka może być zakrzywiona lub też mieć kształt prosty, minimalistyczny. Na jej powierzchni wygrawerujemy imię oraz stopień wojskowego, życzenia oraz podpis. Nad imieniem żołnierza wygrawerujemy Orła Wojsk lądowych lub np. logo waszej jednostki. Na szklankach wygrawerujemy stopień żołnierza w postaci pagonów (może to być też inny znaczący element). Grawerowana karafka to fajny pomysł na podziękowania dla wojskowego, życzenia na awans. Karafka z grawerem to również dobry pomysł uczczenia przejścia wojskowego na zasłużoną emeryturę. Grawer na drewnie może przedstawiać również imię wojskowego, miejscowość i datę odejścia na emeryturę. Elegancka, grawerowana karafka zasługuje na wyjątkowe opakowanie. Dlatego w zestawie z karafką otrzymasz eleganckie drewniane pudełko z grawerem stworzone specjalnie do jej przechowywania. Drewniana skrzynka na karafkę lub karafkę ze szklankami ma eleganckie zapięcie koloru złotego oraz przegródki. Wybraliśmy ten rodzaj opakowania i zachowaliśmy naturalny wygląd drewna, aktualny z powszechnymi trendami. Wnętrza skrzynek wyściełane są drewnianą wełną ozdobną, która chroni też karafkę przed potłuczeniem.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony