Prezent dla żołnierza

Grawerowana, personalizowana statuetka dla żołnierza to świetny pomysł na prezent. Wewnątrz szklanej statuetki wygrawerujemy stopień, imię i nazwisko żołnierza oraz własne życzenia zależne od okazji. Kryształowe statuetki można podarować np. z okazji wstąpienia do służby, na awans czy odejście na emeryturę. W naszej bazie znajdziesz także grawerowane elementy wojskowe w 3D!

Prezent dla żołnierza na awans

grawerowana statuetka dla wojskowego
Prezent dla żołnierza na awans

Oryginalny prezent dla żołnierza, kryształowa statuetka o nowoczesnym designie, w której wnętrzu wygrawerujemy życzenia, Orła Wojsk Lądowych RP oraz model kultowego czołgu w 3D.

Cena: 359,00 zł
szt.
  • nowość

Prezent dla żołnierza odchodzącego na emeryturę

grawerowany pomysł na prezent dla żołnierza
Prezent dla żołnierza odchodzącego na emeryturę

Świetny pomysł na prezent dla żołnierza odchodzącego na emeryturę, grawerowana statuetka ze spersonalizowanymi życzeniami.

Cena: 249,00 zł
szt.
  • nowość

Statuetka 3D - prezent dla żołnierza zawodowego

statuetka dla żołnierza
Statuetka 3D - prezent dla żołnierza zawodowego

Kryształowa statuetka dla żołnierza zawodowego z wygrawerowaną dedykacją oraz karabinem w 3D.

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent dla lotnika

statuetka dla żołnierza wojskowego
Prezent dla lotnika

Kryształowa statuetka dla pilota wojskowego jako pamiątka od kolegów i koleżanek z okazji przejścia na emeryturę, bądź gratulację z okazji pełnienia wyższego stanowiska. Wewnątrz wygrawerowane zostaną życzenia personalizowane, Orzeł Sił Powietrznych oraz samolot F16 w 3D.

Cena: 549,00 zł
szt.

Prezent dla wojskowego, żołnierza

karafka grawer
Prezent dla wojskowego, żołnierza

Prezent dla żołnierza, wojskowego, grawerowany zestaw składający się ze szklanej karafki, dwóch szklanek oraz drewnianego pudełka z eleganckim zapięciem.

Cena: 169,00 zł
szt.

Prezent dla wojskowego z grawerem

prezent z grawerem dla sierżanta
Prezent dla wojskowego z grawerem

Prezent dla wojskowego z grawerem, kryształowa statuetka z Twoimi życzeniami. Wewnątrz szkła wygrawerujemy Orła Wojsk Lądowych (może być też inny element) oraz Twój tekst, życzenia, gratulacje czy też podziękowania za wspólną służbę.

Cena: 219,00 zł
szt.

Prezent z okazji przysięgi wojskowej

grawerowany prezent z okazji przysięgi wojskowej
Prezent z okazji przysięgi wojskowej

Kryształowa Statuetka z Grawerem: Elegancka i wyjątkowa statuetka z kryształu najwyższej jakości, ozdobiona grawerem wewnątrz w postaci Orła Wojsk Lądowych. Personalizowany detal w postaci imienia wojskowego i tekstu przysięgi dodaje jej niepowtarzalnego charakteru. Idealna jako prezent na urodziny, rocznice czy inne ważne okazje.

Cena: 219,00 zł
szt.

Pamiątka dla żołnierza

dla żołnierza grawer
Pamiątka dla żołnierza

Pamiątka dla żołnierza - Efektowna statuetka jako pamiątka dla żołnierza odchodzącego na emeryturę. Wyjątkowa grawerowana pamiątka, która przez lata będzie przypominać o czasach wspólnej służby.

Cena: 249,00 zł
szt.

Personalizowany prezent dla żołnierza z grawerem

Kryształowa statuetka z pagonem żołnierza
Personalizowany prezent dla żołnierza z grawerem

Grawerowana statuetka z życzeniami dla żołnierza z okazji awansu. Świetny pomysł na personalizowany prezent od kolegów i koleżanek z jednostki. Wewnątrz kryształu wygrawerujemy imię, stopień wojskowy, Wasze podziękowania oraz pagon z ze stopniem wojskowym żołnierza.

Cena: 249,00 zł
szt.

Podziękowanie dla strażnika Ochrony Kolei

Prezent dla strażnika ochrony kolei, prezent SOK na pożegnanie, pamiątka służby
Podziękowanie dla strażnika Ochrony Kolei

Wyjątkowe podziękowanie dla Strażnika Ochrony Kolei. Elegancka pamiątka dla strażnika ochrony kolei w formie szklanej statuetki z wygrawerowaną wewnątrz odznaką służbową w 3D oraz własną treścią podziękowań!

Cena: 249,00 zł
szt.

Czołg 3D prezent dla wojskowego

prezent dla żołnierza na awans
Czołg 3D prezent dla wojskowego

Czołg 3D prezent dla wojskowego to doskonały pomysł na na nagrodę dla żołnierza za jego osiągnięcia podczas pełnienia służby. Ten elegancki to także doskonały pomysł na prezent dla żołnierza od kolegów z okazji jego urodzin. Technika laserowego grawerowania w szkle kryształowym zapewnia wysoką jakość grawerunku.

Cena: 259,00 zł
szt.

Prezent dla żołnierza Karabin 3D

Prezent dla żołnierza Karabin 3D
Prezent dla żołnierza Karabin 3D

Karabin AK47 w 3D prezent dla żołnierza - wysokiej jakości model karabinu wygrawerowany przy pomocy techniki laserowej wewnątrz kryształu to znakomity pomysł na upominek dla wojskowego. To także doskonały pomysł na na nagrodę od przełożonych dla żołnierza za jego osiągnięcia w czasie pełnienia służby.

Cena: 259,00 zł
szt.

Grawerowany prezent dla żołnierza

Wygrawerowany wewnątrz statuetki model 3D czołgu, myśliwca lub helikoptera wojskowego wraz z własną dedykacją. Personalizowane podziękowania to super pomysł na prezent dla żołnierza! Kryształowa statuetki z grawerem to pamiątka dla wojskowego na lata. Personalizowany prezent z naszej oferty możesz podarować żołnierzowi na różne okazje. 

Kryształowa statuetka pomysł na prezent dla wojskowego

W naszej ofercie znajdziesz szklane statuetki z grawerem o różnych wielkościach. Oprócz rozmiarów różnią się też wyglądem, mogą być scalone z czarną podstawą wykonaną ze szkła. Każda statuetka dla żołnierza wykonywana jest na indywidualne zamówienie, dzięki czemu są one niepowtarzalnym prezentem. Dzięki personalizacji statuetkę można wręczyć znajomemu, koledze ze służby, tacie czy mężowi. Okazji również jest wiele jak np. złożenie przysięgi wojskowej, awans lub odejście na emeryturę. Grawerowany w 3D czołg czy też myśliwiec to super pomysł dla żołnierza na urodziny lub imieniny. Twoje życzenia wygrawerowane w szkle to pamiątka na lata, udowodnisz w ten sposób jak wiele dla Ciebie znaczy jego poświęcenie. 

Personalizowany prezent dla wojskowego

W naszym sklepie polecamy również personalizowane zestawy dla żołnierza emeryta. Grawerowany zestaw z Orłem Wojsk Lądowych lub logiem jednostki to świetny pomysł na prezent. Oferujemy trzy komplety: szklana karafka w drewnianym pudełku, karafka z grawerem, 2 szklanki do whisky w drewnianej skrzynce. Największy zestaw, jaki posiadamy to karafka z grawerem, 6 szklanek do whisky oraz drewniana, wykonana z surowego drewna skrzynka. Grawerujemy na karafce, szklankach oraz wieczku pudełka. Karafka może być zakrzywiona lub też mieć kształt prosty, minimalistyczny. Na jej powierzchni wygrawerujemy imię oraz stopień wojskowego, życzenia oraz podpis. Nad imieniem żołnierza wygrawerujemy Orła Wojsk lądowych lub np. logo waszej jednostki. Na szklankach wygrawerujemy stopień żołnierza w postaci pagonów (może to być też inny znaczący element). Grawerowana karafka to fajny pomysł na podziękowania dla wojskowego, życzenia na awans. Karafka z grawerem to również dobry pomysł uczczenia przejścia wojskowego na zasłużoną emeryturę. Grawer na drewnie może przedstawiać również imię wojskowego, miejscowość i datę odejścia na emeryturę. Elegancka, grawerowana karafka zasługuje na wyjątkowe opakowanie. Dlatego w zestawie z karafką otrzymasz eleganckie drewniane pudełko z grawerem stworzone specjalnie do jej przechowywania. Drewniana skrzynka na karafkę lub karafkę ze szklankami ma eleganckie zapięcie koloru złotego oraz przegródki. Wybraliśmy ten rodzaj opakowania i zachowaliśmy naturalny wygląd drewna, aktualny z powszechnymi trendami. Wnętrza skrzynek wyściełane są drewnianą wełną ozdobną, która chroni też karafkę przed potłuczeniem.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony