Prezent dla policjanta

Prezent dla Policjantki

prezent grawerowany dla policjantki na emeryturę, prezent dla odchodzącej policjantki
Prezent dla Policjantki

Prezent dla Policjantki

Wyjątkowy prezent dla Policjantki na odejście na emeryturę.  Grawerowane zdjęcie policjantki i odznaka policyjna w 3D z indywidualnym numerem służbowym to znakomity prezent na zakończenie służby policyjnej dla odchodzącej na emeryturę policjantki.

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent dla Policjanta Policjantki

szklana statuetka z grawerem odznaki policyjnej
Prezent dla Policjanta Policjantki

Bardzo elegancki prezent dla policjanta, policjantki na odejście ze służby policyjnej.  Szklana statuetka, w której grawer 3D w kształcie odznaki policyjnej można spersonalizować wpisując indywidualny numer odznaki policjanta. W takim prezencie dla policjanta można również umieścić jego zdjęcie oraz krótka dedykację od kolegów, koleżanek. Kryształ zapakowany w eleganckie pudełko stanowi wyjątkowy pomysł na prezent dla policjanta, policjantki.

Cena: 219,00 zł
szt.

Prezent na pożegnanie dla Policjantki

wyjątkowy prezent na pożegnanie dla policjantki, na zamówienie, grawerowana pamiątka dla policjantki
Prezent na pożegnanie dla Policjantki

Prezent na pożegnanie dla Policjantki 

Wyjątkowy prezent dla policjantki odchodzącej na emeryturę. Piękna szklana statuetka z wygrawerowanym zdjęciem policjantki (może to również być zdjęcie np. komendy policyjnej) oraz odznaką 3D z indywidualnymi numerami rzeczywistej odznaki policjantki. 

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent dla kolegi pracownika- odznaka Straży Granicznej

statuetka podziękowania dla pracownika straży granicznej
Prezent dla kolegi pracownika- odznaka Straży Granicznej

Odznaka Straży Granicznej z numerem ID wygrawerowana wewnątrz kryształowej statuetki wraz ze spersonalizowanymi życzeniami dla kolegi, koleżanki, współpracownika, emeryta, znajomego czy też szefa.

Cena: 349,00 zł
szt.
  • nowość

Grawerowany zestaw Bohemia dla Policjanta

grawerowana karafka dla policjanta
Grawerowany zestaw Bohemia dla Policjanta

Absolutny hit! Grawerowany zestaw Bohemia Quadro zawierający kryształową karafkę oraz 6 szklanek do whisky. Szkło wykonane jest z najwyższą jakością, a na powierzchni karafki i szklanek wykonamy grawer odznaki policyjnej z numerem ID, imię i nazwisko, stopień oraz data pełnienia służby.

Cena: 399,00 zł
szt.

Podziękowanie za służbę

Podziękowanie za służbę policyjną
Podziękowanie za służbę

Podziękowanie za służbę w szklanej statuetce. Odznaka policyjna wygrawerowana wewnątrz kryształowej statuetki techniką 2.5D to wyjątkowy pomysł na prezent dla odchodzącego ze służby na emeryturę. Po wygrawerowaniu zdjęcia kolegi bądź koleżanki z odpowiednią dedykacją i odznaką z osobistym numerem służbowym otrzymujemy wyjątkowe podziękowanie za służbę. Wspaniały upominek wręczony na zakończenie służby policyjnej. 

Cena: 219,00 zł
szt.

Prezent na zakończenie pracy

odznaka w krysztale w podziękowaniu za wspólną służbę
Prezent na zakończenie pracy

Prezent na zakończenie pracy w policji. Odznaka policyjna z indywidualnym numerem służbowym wygrawerowana wewnątrz szklanej statuetki ze zdobionymi krawędziami to znakomity pomysł na podziękowanie za pracę dla kolegi, koleżanki, który kończy pracę i odchodzi na emeryturę. Po dodaniu odpowiedniej dedykacji, mamy wyjątkowy prezent na zakończenie pracy policyjnej - pamiątkę wielu lat wspólnej pracy

Cena: 219,00 zł
szt.

Podziękowanie za służbę dla policjanta

odznaka w krysztale w podziękowaniu za wspólną służbę
Podziękowanie za służbę dla policjanta

Po wygrawerowaniu w tym krysztale odznaki policyjnej i dodaniu odpowiedniej dedykacji, mamy idealny prezent na podziękowanie za służbą dla policjanta. Technika laserowego grawerowania w szkle kryształowym gwarantuje bardzo wysoką jakość grawerunku. Upominek nowoczesny i trwały, który stanie się piękną pamiątką po przejściu na zasłużoną emeryturę.

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent dla Policjanta odchodzącego na emeryturę ze zdjęciem

prezent dla emerytowanego policjanta
Prezent dla Policjanta odchodzącego na emeryturę ze zdjęciem

Technika laserowego grawerowania w szkle kryształowym pozwoli na umieszczenie wewnątrz kryształu zdjęcia, odznaki policyjnej 3D i odpowiedniej dedykacji. W ten sposób mamy wspaniały upominek na podziękowanie za pracę dla policjanta.  Piękny prezent, który będzie źródłem miłych wspomnień po przejściu na emeryturę. Super prezent dla komendanta policji.

Cena: 319,00 zł
szt.

Karafka z grawerem dla policjanta

grawerowana karafka dla policjanta
Karafka z grawerem dla policjanta

Karafka z grawerem dla policjanta - Karafka z grawerem spersonalizowanym oraz laminowaną odznaką z indywidualnym numerem policjanta - jako prezent na pożegnanie kolegi z pracy. Zestaw: karafka grawerowana z naklejaną laminowaną odznaką, w drewnianym pudełku z grawerowanym zamknięciem.

Cena: 129,00 zł
szt.

Grawerowana pamiątka wspólnej służby dla Policjanta

karafka z odznaką policyjną
Grawerowana pamiątka wspólnej służby dla Policjanta

Pomysłowy upominek, pamiątka dla Policjanta kończącego długoletnią służbę, grawerowany zestaw z motywem policyjnym składający się z drewnianego pudełka, karafki oraz szklanek.

Cena: 169,00 zł

Pamiątka dla policjantki

prezent na pożegnanie dla policjantki
Pamiątka dla policjantki

Pamiątka dla Policjantki odchodzącej na emeryturę

Piękna pamiątka dla Policjantki w formie szklanej statuetki z wygrawerowanym wewnątrz zdjęciem i odznaką policyjną 3D. Prezent na indywidualne zamówienie. Piękna pamiątka dla policjantki odchodzącej na emeryturę. 

Cena: 219,00 zł
szt.

Elegancki personalizowany prezent dla policjanta

Kryształowa statuetka z własnymi życzeniami to świetny pomysł na prezent dla policjanta. Elegancka, personalizowana pamiątka wspólnej służby to prezent dla emeryta na lata. W naszej ofercie znajdziesz projekty z wygrawerowaną odznaką policyjną w 3D z numerem ID policjanta. Oprócz odznaki wygrawerować możemy zdjęcie policjanta, policjantki lub wasze wspólne. Projekty w kryształach są przykładowe, tekst życzeń jest dowolny. Szklana statuetka z wygrawerowaną odznaką jest również świetnym pomysłem na prezent dla policjanta z okazji awansu. Kształty i wielkości statuetek są różne, w każdej możemy wygrawerować zdjęcie policjanta. Grawerowana odznaka policyjna 3D to również fajny pomysł na prezent od rodziny. Można w ten sposób pogratulować przystąpienia do policji, awansu czy też przejścia na emeryturę. Kryształowa statuetka z odznaką ID policjanta to świetny prezent na dzień chłopaka, taty lub dziadka. Grawerowany kryształ ze zdjęciem to fajny pomysł na prezent dla osoby, która zawsze marzyła o tym, żeby zostać stróżem prawa. Wtedy dobrym pomysłem jest zdjęcie policjanta w stroju służbowym lub Wasze wspólne. Oprócz grawerowanych kryształów posiadamy również praktyczne prezenty.

Karafka, szklanki do whisky z grawerem zapakowane w ozdobne, drewniane pudełko. Zarówno grawerowane kryształy jak inne produkty to świetny upominek dla policjanta odchodzącego na emeryturę. Dlatego warto podarować prezent z własnymi życzeniami na zakończenie służby policjanta. W naszej ofercie znajdziesz karafki z grawerowaną odznaką, logo policji czy też radiowozem. Świetnym prezentem będzie również karafka z grawerem lupy z odciskami palców. Kryształ, jak i zestaw karafki z grawerem to prezent dla policjanta na lata.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony