Prezent dla wojskowego z grawerem

grawerowany prezent dla żołnierza na awans
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 219,00 zł 219.00
ilość szt.

Pokazane poniżej podstawki pasują do tego kryształu.

Czarna podstawka do podświetlenia kryształowej statuetki
99,00 zł
podstawka podświetlająca grawer
79,00 zł

Opis

Prezent dla wojskowego z grawerem

Praca w wojsku to niełatwe zadanie, jednak z roku na rok coraz więcej śmiałków podejmuje to wyzwanie. Często żołnierze czują potrzebę niesienia pomocy innym i świetnie odnajdują się w tej roli. Warto docenić trud bliskiej osoby służącej w wojsku, wręczając pomysłowy prezent.

Szklana statuetka z grawerem to świetny pomysł na prezent dla wojskowego.

Każdy grawerowany prezent z naszej oferty można dodatkowo spersonalizować, podając np. imię wojskowego, jego stopień lub datę awansu. Ze względu na personalizację prezent możesz wręczyć np. tacie na urodziny, czy też w okazji przejścia na emeryturę. Znajomy dopiero zaczyna karierę w wojsku? Podaruj mu statuetkę z grawerem na przysięgę z Twoim własnym tekstem. Grawerowana statuetka może być również pamiątką od rodziny dla żołnierza wracającego z misji. 

Wewnątrz kryształu wygrawerujemy np. Orła Wojsk lądowych oraz Twój tekst. Orzeł Wojsk Lądowych to orzeł w koronie, ze wzniesionymi skrzydłami, patrzący w prawo, siedzący na tarczy amazonek. Zamiast grafiki orła możemy wygrawerować inny element jak np. zdjęcie żołnierza, czy też logo Waszej jednostki. Może być to zabawne zdanie związane z wojskowym, podziękowania za wspólną służbę czy też gratulacje awansu. Wystarczy chwila, po dodaniu statuetki do produktu dodajesz tekst i z pomocą grafików otrzymasz projekt graweru na gotowym prezencie. Wasz znajomy wojskowy posiada osiągnięcia w różnych dziedzinach? 3D statuetka to świetny prezent dla wojskowego z dopiskiem najlepszy żołnierz. W naszej bibliotece posiadamy również modele 3D np. karabin AK47, czołg czy też myśliwiec, które można wykorzystać w statuetce. Cena podana przy produkcie zawiera cenę kryształu z grawerem. Szkło grawerowane z dedykacją to fajny prezent na lata, dla znajomego, taty czy męża.

Jeżeli szukasz innych gadżetów dla wojskowego, polecamy personalizowany zestaw z grawerem idealny pomysł na prezent. Kupując zestaw dla wojskowego, otrzymasz grawerowaną karafkę, 6 szklanek do whisky oraz drewniane, eleganckie pudełko. 

Dane techniczne

Kod produktu ID1494
Kod kryształu KRY009
Numer Projektu PR0410
Wymiary kryształu 130x90x30 mm
Waga kryształu 0.9 kg
Waga kryształu z pudełkiem 1.2 kg
Wymiary pudełka 165x130x50 mm
Typ szkła szkło kryształowe do grawerowania laserem 3D
Typ pudełka Opakowanie twarde, granatowe (MDF pokryty okleiną, wyściełany materiałem)

Produkty powiązane

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony