Grawerowany prezent dla emeryta mundurowego

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 319,00 zł 319.00
ilość szt.

Opis

Grawerowany prezent dla emeryta mundurowego

Kryształowa statuetka z grawerem wewnątrz jako prezent dla mundurowego, można ją wręczyć np. w dniu przysięgi wojskowej, z okazji awansu, w podziękowaniu za współpracę czy też przejścia na emeryturę. Szklana statuetka składa się z dwóch integralnych ze sobą części: przezroczystej góry oraz czarnej szklanej podstawy.

Wewnątrz górnej, okrągłej części wygrawerujemy przykładowo Orła Marynarki Wojennej (może być inny Orzeł Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej) oraz personalizowane życzenia przesłane przez Ciebie. Prezent z własną dedykacją może zostać wręczony za równo przez kolegów, koleżanki, jak i dumne dzieci, żonę czy rodziców.

Przed realizacją projektu prześlemy drogą mailową przykładową wizualizację prezentu dla wojskowego do akceptacji, następnie przystępujemy do grawerowania w krysztale. Grawer jaki umieszczamy znajduje się wewnątrz kryształu, dzięki czemu nadaje on charakteru oraz nowego wymiaru. Kryształowa statuetka z okrągłą, ozdobną górą oraz solidną ciężką podstawą dla żołnierza to elegancka forma podziękowań za lata służby, gratulacje z okazji awansu lub też przysięgi wojskowej. Statuetka ze spersonalizowanym grawerem idealnie wpasuje się w każde wnętrze zasłużonego żołnierza.

Dane techniczne

Kod produktu ID1416
Kod kryształu KRY049
Numer Projektu PR0382
Wymiary kryształu 170x210x45 mm
Waga kryształu 1.9 kg
Waga kryształu z pudełkiem 2.5 kg
Wymiary pudełka 215x250x65 mm
Typ szkła szkło kryształowe do grawerowania laserem 3D
Typ pudełka Opakowanie twarde, granatowe (MDF pokryty okleiną, wyściełany materiałem)

Produkty powiązane

Info w nagłówku
zadzwoń 509 636 886
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony