Grawerowana statuetka z personalizacją dla wojskowego

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.

Pokazane poniżej podstawki pasują do tego kryształu.

59,00 zł
89,00 zł

Opis

Grawerowana statuetka z personalizacją dla wojskowego

Kryształowa statuetka z grawerem wewnątrz jako prezent dla wojskowego, można ją wręczyć np. w dniu przysięgi wojskowej, z okazji awansu czy też przejścia na emeryturę. Statuetka o kształcie prostopadłościanu posiada z zewnątrz falowane wyżłobienia, które tworzą ozdobną ramę.

Wewnątrz kryształu wygrawerujemy przykładowo Orła Marynarki Wojennej (może być inny Orzeł Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej) oraz personalizowane życzenia przesłane przez Ciebie. Prezent może zostać wręczony za równo od kolegów, koleżanek, jak i dumnych dzieci, żony czy rodziców.

Przed realizacją projektu prześlemy drogą mailową przykładową wizualizację prezentu dla wojskowego do akceptacji, następnie przystępujemy do grawerowania w krysztale. Dla rozwiania wszelkich wątpliwości nasz grawer umieszczany jest wewnątrz kryształu, dzięki czemu nadaje on charakteru oraz nowego wymiaru. Kryształowa statuetka z ozdobnymi, falowanymi wyżłobieniami dla żołnierza, to elegancka forma podziękowań za lata służby, gratulacje z okazji awansu lub też przysięgi wojskowej. Statuetka ze spersonalizowanym grawerem idealnie wpasuje się w każde wnętrze zasłużonego żołnierza. Do prezentu polecamy również podstawkę LED, która podświetli grawer wykonany wewnątrz i wydobędzie jego piękno.

Dane techniczne

Kod produktu ID1415
Kod kryształu KRY008
Numer Projektu PR0382
Wymiary kryształu 120x150x40 mm
Waga kryształu 1.8 kg
Waga kryształu z pudełkiem 2.2 kg
Wymiary pudełka 160x185x60 mm
Typ szkła szkło kryształowe do grawerowania laserem 3D
Typ pudełka Opakowanie twarde, granatowe (MDF pokryty okleiną, wyściełany materiałem)

Produkty powiązane

Info w nagłówku
zadzwoń 509 636 886
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony