Grawerowana statuetka z personalizacją dla wojskowego

 Grawerowana statuetka z personalizacją dla wojskowego
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 319,00 zł 319.00
ilość szt.

Pokazane poniżej podstawki pasują do tego kryształu.

Czarna podstawka do podświetlenia kryształowej statuetki
99,00 zł

Opis

Grawerowana statuetka z personalizacją dla wojskowego

Kryształowa statuetka z grawerem wewnątrz to świetny pomysł na prezent dla wojskowego. Szklaną statuetkę można wręczyć np. w dniu przysięgi wojskowej, z okazji awansu czy przejścia na emeryturę. Statuetka o kształcie prostopadłościanu posiada z zewnątrz falowane wyżłobienia, które tworzą ozdobną ramę.

Wewnątrz kryształu wygrawerujemy przykładowo Orła Marynarki Wojennej (może być inny Orzeł Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej). Poniżej wygrawerujemy personalizowane życzenia przesłane przez Ciebie. Prezent może zostać wręczony zarówno od kolegów, koleżanek, jak i dumnych dzieci, żony czy rodziców.

Przed realizacją projektu prześlemy drogą mailową przykładową wizualizację prezentu dla wojskowego do akceptacji. Po Twojej akceptacji przystępujemy do grawerowania w krysztale. Dla rozwiania wszelkich wątpliwości grawer znajduje się wewnątrz kryształu. Dzięki grawerowi wewnątrz statuetki nadaje on charakteru oraz nowego wymiaru pamiątce. Kryształowa statuetka z ozdobnymi, falowanymi wyżłobieniami dla żołnierza to elegancka pamiątka na lata. Szklana statuetka z grawerem może być formą podziękowań za lata służby, gratulacje z okazji awansu lub przysięgi wojskowej. Statuetka ze spersonalizowanym grawerem idealnie wpasuje się w każde wnętrze zasłużonego żołnierza. Do prezentu polecamy również podstawkę LED, która podświetli grawer wykonany wewnątrz i wydobędzie jego piękno.

Dane techniczne

Kod produktu ID1415
Kod kryształu KRY008
Numer Projektu PR0382
Wymiary kryształu 120x150x40 mm
Waga kryształu 1.8 kg
Waga kryształu z pudełkiem 2.2 kg
Wymiary pudełka 160x185x60 mm
Typ szkła szkło kryształowe do grawerowania laserem 3D
Typ pudełka Opakowanie twarde, granatowe (MDF pokryty okleiną, wyściełany materiałem)

Produkty powiązane

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony