Z uwagi na urlop od 15.08 do 21.08 realizacja zamówień nastąpi od poniedziałku tj. 22.08.

Statuetka dla strażaka z grawerem

Statuetka dla strażaka z grawerem
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 249,00 zł 249.00
ilość szt.

Pokazane poniżej podstawki pasują do tego kryształu.

p12.jpg
99,00 zł
podstawka LED srebrna
79,00 zł

Opis

Statuetka dla strażaka z grawerem na awans

Chciałbyś pogratulować koledze strażakowi awansu na wyższy stopień służbowy? Postaw na sprawdzony, personalizowany prezent i podaruj mu statuetkę z logo PSP. Poniżej logo Państwowej Straży Pożarnej wygrawerujemy wewnątrz kryształu stopień, imię oraz nazwisko strażaka z własnymi życzeniami, zależnymi od okazji. 

Kryształowa statuetka na awans dzięki prostemu, klasycznemu kształtowi z pewnością przypadnie do gustu strażakowi. Dzięki precyzyjnej technice grawerunku wewnątrz statuetki strażak otrzyma elegancki, gustowny upominek. Dzięki wymiarom prostopadłościennej statuetki mamy możliwość wygrawerowania dużego logo PSP, którego zawiera godło Państwa Polskiego umieszczonego na hełmie. Za hełmem strażackim widoczne są dwa toporki z płomieniami w tle, a zwieńczenie stanowi wstęga z napisem Państwowa Straż Pożarna.

Przykładowe życzenia wygrawerowane wewnątrz kryształu:

Na pamiątkę wspólnej służby
z życzeniami dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz zrealizowania
wszystkich zamierzeń i planów.

Dzięki personalizacji pamiątkowa statuetka może zostać podarowana przez koleżanki, kolegów strażaków z jednostki. Jeżeli bliska Ci osoba jak np. tata, dziadek również jest strażakiem, to gratulacje z okazji awansu wygrawerowane w statuetce od całej rodziny będą niezapomnianym upominkiem na lata. Przykładowy projekt dedykowany jest starszemu ogniomistrzowi, jednak wygrawerować możemy każdy inny stopień w Państwowej Straży Pożarnej. Życzenia wewnątrz statuetki wykonujemy według indywidualnych ustaleń. Przed wygrawerowaniem życzeń na awans prześlemy projekt do akceptacji, po której realizujemy zamówienie.

Oprócz Wygrawerowanego logo PSP w naszych produktach znajdziesz również wygrawerowaną w krysztale odznakę Państwowej Straży Pożarnej z numerem osobistym strażaka emeryta.

Dane techniczne

Kod produktu ID1576
Kod kryształu KRY071
Numer Projektu PR0416
Wymiary kryształu 150x110x30 mm
Waga kryształu 1,2 kg
Waga kryształu z pudełkiem 1,5 kg
Wymiary pudełka 185x140x50 mm
Typ szkła szkło kryształowe do grawerowania laserem 3D
Typ pudełka Opakowanie twarde, granatowe (MDF pokryty okleiną, wyściełany materiałem)
Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony